هدف از این کار صرفه جویی در مصرف کاغذ ، کاهش تعداد کتابهای درسی منسوخ خرید کتاب اورجینال پزشکی، کاهش توزیع کتابهای درسی منتشر شده در سالهای گذشته ، کاهش تعداد کتابهای درسی مرجع ، اعمال کنترل دقیق بر توزیع و جلوگیری از نظرات شخصی است. و طعم انتشار را دارد. و گرفتن قیمت کتب درسی مصوب

اگرچه قرار بود این تصمیم برای آموزش کار را برای دانش آموزان و والدین آسان کند www.free-ebooks.net، اما عواقبی هم به همراه داشت ، به این معنی که علاوه بر تعطیلی کلاس کتابفروشی ، دانش آموزان نیز تمایلی به ثبت نام نداشتند و همانطور که آمار زنجان نشان می دهد ، نرخ ثبت نام برای دریافت کتاب بسیار کم بود.

معاون پشتیبانی و توسعه اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان در گفت وگو با خرید کتاب اورجینال پزشکی، با اشاره به برنامه زمان بندی شده برای ثبت نام کتاب های درسی ، اظهار داشت: ثبت سفارش از 12 آوریل آغاز شده و به طول می انجامد تا 12 ژوئن امسال.

حسنلو با اشاره به اینکه ثبت نام کتاب های درسی طبق برنامه کلاس های دوم تا ششم ، هشتم ، نهم ، یازدهم و دوازدهم دوره استثنایی پیش دبستانی انجام می شود ، تصریح کرد: ثبت نام کتاب در این دوره ها تا 12 ژوئن است.

وی با اشاره به اینکه طبق برنامه زمان بندی برای ثبت نام کتاب های دوره های آمادگی خرید کتاب اورجینال پزشکی و پیش دبستانی و کلاس اول دوره های عادی و نیمه وقت از 5 تیر تا 9 شهریور خواهد بود ، گفت: خواهد بود.

حسنلو ادامه داد: به منظور بهبود روند ثبت نام کتاب ، یک دوره از 12 تا 31 شهریور تعیین شده است که دانشجویان می توانند با مراجعه به سایت ، عناصر مورد نظر خود را تغییر دهند.

معاون پشتیبانی و توسعه اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان همچنین از امکان ثبت گروهی خرید کتاب اورجینال پزشکی کتب درسی خبر داد و افزود: این تعداد روند ثبت کتاب را نیز تسهیل می کند.

وی با اشاره به اینکه متوسط ​​قیمت کتاب نسبت به سال قبل در کلاس های مختلف 25 درصد افزایش یافته است ، افزود: برای کلاس های ابتدایی حداکثر قیمت 42 هزار و 500 تن ، در پایه هفتم تا نهم 64 هزار و 500 تن و در کلاس دهم تا دوازدهم خرید کتاب اورجینال پزشکی در رشته ریاضیات 88 هزار و 700 جلد و در رشته علوم تجربی 84 هزار و 200 جلد است.

حسنلو از توزیع کتب درسی از طریق آموزش و پرورش و مدارس خبر داد و گفت: امسال توزیع کتاب دانلود کتاب‌ های پولی در کتابفروشی ها نخواهیم داشت.

معاون پشتیبانی و توسعه اداره آموزش و پرورش زنجان از استقبال کم خرید کتاب اورجینال پزشکی برای ثبت نام کتب درسی در استان زنجان خبر داد و افزود: 69 هزار و 721 عنوان کتاب در استان توسط دانش آموزان و مدارس تا 15 اردیبهشت ثبت شده است که ناچیز است. . .

رئیس اتحادیه لوازم التحریر و نویسندگان زنجان ، خبرنگار ایبنا ، گفت: از سال گذشته ، آموزش و پرورش تصمیم به توزیع کتاب به طور مداوم گرفته است ، اما این مشکل باعث خسارت به کتابفروشان شده است.

فریدون رستمحانی به دشواری های کار در حوزه فرهنگ اشاره کرد خرید کتاب اورجینال پزشکی و گفت: در زمینه تاج ، شاید تنها راه امید برای کتابفروشی ها فروش کتاب های درسی بود ، اما قطع هم شد.

وی با اشاره به اعتراضات سال گذشته مبنی بر توزیع کتاب ، افزود: وضعیت مالی خرید کتاب اورجینال پزشکی این واحدها به قدری پیچیده است که برخی از آنها سعی در تغییر کاربری کتابفروشی های خود دارند.

رئیس اتحادیه لوازم التحریر و نویسندگان زنجان ضمن انتقاد از عدم حمایت از کتابفروشی ها و فعالیت های فرهنگی openlibrary.org، گفت: متأسفانه طی یک و نیم سال گذشته و با شیوع ویروس کرونا ، وضعیت نه تنها بهبود نیافته اما بدتر شده است. ”

والدین یکی از دانش آموزان نیز در خصوص ثبت کتاب های درسی با خبرنگار خرید کتاب اورجینال پزشکی در زنجان گفتگو کردند و وی اظهار داشت: مراحل ثبت نام کتاب درسی برای والدینی که با موارد سیستمی آشنا هستند چند دقیقه بیشتر طول نمی کشد ، بلکه برای آنها که آشنا نیستند. ، قطعاً مشکل ساز خواهد بود.

فاطمه احمدی گفت: تعدادی از خانواده ها هنوز با این سیستم آشنا نیستند و این مشکل ممکن است باعث شود دانش آموز از مراحل ثبت نام خارج شود و مشکلی در روند ثبت نام سیستم نداشته باشد.

این شهروند زنجانی گفت: به نظر من دلیل دیگری که والدین تمایلی به ثبت کتاب های درسی ندارند ، آموزش مجازی است ، زیرا خرید کتاب اورجینال پزشکی برخی والدین دلیلی برای داشتن کتابهایی با این روش آموزش نمی بینند.

از کل جمعیت استان زنجان ، 188000 دانش آموز وجود دارد که در مقاطع مختلف تحصیلی مشغول به کار هستند.