درباره ی پروژه های نارنجستان و برج های آن بیشتر بدانیم

http://khouznews.ir/fa/news/218976/آشنایی-با-تعداد-واحدها-مزایا-و-ویژگی-های-برج-نارنجستان-در-منطقه

 

درباره ی پروژه های نارنجستان بیشتر بدانیم

ساختار نارنجستان 1 به صورت 2 برج 10 طبقه است و هر برج دارای 2 طبقه منفی و یک طبقه لابی و در کل 7 طبقه مسکونی می باشد. هر طبقه حاوی 6 واحد مسکونی است و کل پروژه نارنجستان یک 84 واحد مسکونی با متراژ های 100، 130، 150 را دارا است.

نارنجستان 2 شامل دو برج 14 طبقه و هر برج شامل 11 طبقه مسکونی، 2 طبقه پارکینگ و 1 طبقه لابی می شود. همچنین هر طبقه ی آن دارای 6 واحد مسکونی است که درکل این پروژه نیز 132 واحد مسکونی را با میانگین متراژ 100 متر در خود جای می دهد.

نارنجستان 3 هم دارای 14 طبقه، 11 طبقه مسکونی، هر طبقه 8 واحد با میانگین متراژ 144 متر است.

و نارنجستان 4 به صورت 2 برج بهم پیوسته می باشد که شامل 12 طبقه مسکونی 3 طبقه منفی پارکینگ و 1 طبقه لابی می باشد.

پروژه های نارنجستان فرصتی طلایی برای علاقمندان به سرمایه گذاری و سکونت در مجموعه ای با پتانسیل پیشرفت بالا محسوب می شوند چرا که هم از لحاظ امکانات و هم دسترسی به اتوبان های مطرح و مراکز خدماتی و تفریحی دارای امتیازات ویژه ای است. حق امتیاز واحد های نارنجستان به صورت قطعی در تعاونی مسکن ابنیه آکام نقل و انتقال میابد.

   نحوه پرداخت هزینه پروژه های نارنجستان به چه صورت می باشد؟

برای پرداخت هزینه پروژه نارنجستان 1 شما باید 4 میلیون بابت ساخت، 2 میلیون و ششصد هزار تومان بابت زمین تراکم بپردازید که در نهایت قیمت تمام شده و علی الحساب آن 6 میلیون و هفتصد هزار تومان می باشد.

 

نحوه پرداخت پروژه برج نارنجستان ۲

زمین تراکم 2 میلیون و 700 هزار تومان ساخت 4 میلیون و پانصد هزار تومان و در کل 7 میلیون و 200 هزار تومان قیمت آن است.

 

نحوه پرداخت پروژه نارنجستان 3

قیمت 550 میلیون واریزی اولیه به علاوه امتیاز ، متری 4 میلیون ساخت و متری 3 میلیون و پانصد زمین تراکم در نتیجه قیمت کل آن متری 7 میلیون و پانصد هزار تومان می باشد.

 نحوه پرداخت پروژه نارنجستان 4

در این پروژه پرداخت قسط برای هر تیپ واحد کاملا متفاوت بوده و نیم توان عدد و رقم ثبات و مشخصی را در نظر گرفت!

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme