قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان در بورس

شرکت ذوب آهن اصفهان در حال حاضر از بهترین تولید کنندگان انواع محصولات فولادی ساختمانی در خاورمیانه است که به صورت سالیانه 3 میلیون و 500 هزار تن فولاد تهیه و تولید میکند که درصدی از این تولیدات را به کشورهای دیگر صادر خواهد کرد. این شرکت با نماد ذوب به عنوان یک شرکت سهامی خاص در بورس کالا و اوراق، معامله میشود. گفتنی است که در سال 99 این شرکت از جمله پربازدهترین شرکتهای تولید فولاد بوده است که طبق آمارها نسبت به سال گذشته 39 درصد افزایش تولید داشته است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

ما در این مطلب قصد داریم در خصوص قیمت محصولات مهم شرکت سهامی ذوب آهن مانند میلگرد صحبت کنیم تا اگر نیاز به چنین محصولی دارید بتوانید با دغدغهی کمتری نسبت به تهیهی آن اقدام نمایید.

تولیدات شرکت ذوب آهن اصفهان

در ایران برای بار اول مقاطع ساختمانی در کارخانه ذوب آهن در واحدهای نورد گرم تولید شد و از جملهی این مقاطع میتوان به میلگرد اشاره کرد. این نوع محصول تولید شده در شرکت ذوب آهن با استفاده از تکنولوژیهای روز دنیا صورت گرفت به همین دلیل از کیفیتهای بسیار خوبی برخوردار بودند. به طور کلی از موارد زیر میتوان بعنوان محصولات برتر شرکت ذوب آهن اصفهان نام برد:

  • تهیه انواع میلگرد آجدار در اندازههای مختلف ( الی 32 میلیمتر
  • تهیه میلگردهای ساده در اندازههای 5 الی 20 میلیمتر
  • تهیه تیرآهنهای IPE در اندازههای 12 الی 30 میلیمتر
  • ایندکسر
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme