❺ مبحث تست خیز فیزیک کنکور! ⓿❺ درصد فیزیک را در ❶ ماه بخوانید

در واقع داشتن یه برنامه کنکوری خوب بهتون کمک می کنه تلاش هایی که دارید هدفمند باشه و بدونید این تلاش ها قراره شما رو به کجا برسونه و از همه مهم تر کمک می کنه از تمامی امکاناتتون به بهترین نحو ممکن استفاده کنید پس بهتون قول میدم یه برنامه خوب کاری میکنه سال کنکورتون بشه یکی از بهترین و خاطره انگیز ترین سال های زندگیتون… در پاسخ به این سؤال باید گفت که استاد علیرضا یوسفیان پور هنگام تدریس تمامی تست های 10 سال اخیر را بدون کم و کاست و فقط با همان روش ها حل میکنند و وقتی بشود این حجم از تست ها را حل کرد نشان میدهد که روش ها جامع هستند. استاد یوسفیانپور برای نخستین بار در کشور دین و زندگی را به صورت شهودی آموزش میدهند یعنی تمامی مطالب به صورت تصویر سازی و انیمیشن آموزش داده میَشود و علاوه بر این با استفاده از آموزش استاد یوسفیانپور شما دیگر نیازی به حفظ کردن حتی یک کلمه ندارید.چرا که صفر تا صد مطالب یعنی 42 درس و 500 صفحه کتاب درسی و تمامی آیات در نظام جدید و قدیم با استفاده از 14 الگو در دینی حرف آخر به شما آموزش داده میشود.

با استفاده از روش های استاد یوسفیان پور شما حتی به مطالعه ی کتاب درسی هم نیاز نخواهید داشت و فقط در حدود 60 ساعت یعنی 3 شبانه روز میتونید کل دینی را یاد بگیرید. خب دوستان خوبم وارد بحث اصلی خودمون شدیم رفته رفته ویژگی های بهترین استاد دین و زندگی در ایران رو معرفی میکنیم اما اول باید با ویژگی های بهترین استاد و یا بهترین مدرس دین و زندگی کنکور آشنا شویم؛ اصلا ملاک شما برای انتخاب یک نفر به عنوان بهترین مدرس دین و زندگی چیست؟ حالت دوم هم اینکه کلا رابطه خوبی با درس ریاضی ندارید و یا اصلا به رشته پزشکی، دندان، دارو و … با وجود اینکه پدر آقای جعفری خود نیز مدرس ادبیات است اما سال قبل به درصد 30 در درس ادبیات رسیدند. اما برادر یا خواهر من” این روش برای سال 90 به قبل بود ، الان دیگر جواب حرف آخر نمیدهد”. متاسفانه همگی فکر میکنند که دین و زندگی یک درس حفظی است و میتوان با حفظ کردن آن به نتیجه رسید به طوری که مشاهده هم کرده ایم افرادی پیدا میشوند که دین و زندگی را کنار میگذارند و میخواهند بعد از عید آن را بخوانند و احساس میکنند این روش جواب زبان جامع نظام جدید حرف آخر میدهد!

در فروشگاه حرف آخر میتوانید محصولات این استاد را مشاهده کنید. ویدیو ها را حتما مشاهده کنید و انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق کامنت برای سوم ابتدایی ما ارسال کنید. این موضوع خود یک شاهکار محسوب میشود بعد از کنکور 98 حتی عده ای مشکوک شدند که استاد یوسفیان پور نه تنها بهترین مدرس دین و زندگی ایران است بلکه طراح سؤالات دین و زندگی هم است اما خیالتان راحت استاد یوسفیان پور طراح سؤالات نیست … چهارمین ویژگی برترین استاد دین و زندگی ایران ، بازدهی او است، شرایطی که در بالا به آن ها اشاره کردیم شرایط لازم هستند ولی کافی نیستند، بهترین مدرس دینی کنکور شخصی است که تا کنون افراد زیادی با کار او نتیجه گرفته باشند ؛ اما نتیجه ی واقعی. دومین ویژگی نحوه ی بیان او است ؛ قطعا همه ی داوطلبان کنکور در یک سطح نیستند و متاسفانه یک سری افراد وجود دارند در که خود را بهترین دبیر دین و زندگی نامیده اند اما انتظار دارند که دانش آموز خودش را با تدریس آن ها وفق بدهد در حالی که بهترین معلم دین و زندگی فردی است که خودش را با دانش آموز وفق دهد یعنی به شیوه ای تدریس کند که داوطلب کاملا متوجه او شود در هر سطحی که باشد.

اما باز هم شاید برایتان سؤال باشد که ممکن است روش های تدریس برای هر تستی پاسخگو نباشد ! سومین عامل این بحث هم روش های منحصر به فرد است ؛ روش هایی که مختص خود او باشد و بتوان با استفاده از آن ها در سریع ترین زمان ممکن هر نوع تستی را حل کرد. سومین ویژگی بهترین استاد دینی کنکور رضایت داوطلبان است؛ هر کسی میتواند خودش را به عنوان ” بهترین ” معرفی کند اما مهم این است که که بقیه هم او را قبول داشته باشند پس فردی میتواند بهترین مدرس دین و زندگی باشد که داوطلبان هم از او راضی باشند. درسی که به جرئت میتوان گفت درصد گیری در آن از سایر دروس بسیار آسان تر است و داوطلبان با کمی خلاقیت در مطالعه میتوانند در دو ماه پرونده کل فیزیک را ببندند؛ اما خب همانطور که گفتم با خلاقیت این امر ممکن است.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاوره کنکور 1400 لطفا به بازدید از وب سایت ما.

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme