برای هوشمندتر شدن خانه خود باید در چه تجهیزاتی سرمایه گذاری کنیم؟

برای هوشمندتر شدن خانه خود باید در چه تجهیزاتی سرمایه گذاری کنیم؟

برای موفقیت در زمینه هوش ، ابتدا باید بدانید که فناوری یک سرمایه گذاری طولانی مدت است. یک وسیله ارزان قیمت ممکن است برای مدت کوتاهی در خدمت شما و خانواده تان باشد ، اما تجهیزات با کیفیت بهتر (معمولاً گران تر) یک عمر ماندگار هستند. بنابراین ، پیمانکاران و صاحبان خانه ها باید تعادلی بین قیمت و کیفیت محصولات هوشمند برقرار کنند. تصمیم بگیرید که از خانه هوشمند خود چه می خواهید. برخی از افراد انتظار دارند كه خانه هوشمند بتواند سبك زندگی آنها را تسهیل كند ، در حالی كه دیگران می خواهند بعضی كارها را به صورت خودكار انجام دهند ، مانند خاموش و روشن كردن خودكار چراغ ها. تعیین هدف ابتدا به شما کمک می کند بدانید که از کجا هوشمند سازی خانه خود را شروع کنید.
سرانجام ، تصمیم بگیرید که آیا می خواهید آن را کاملاً هوشمند کنید یا اکنون آن را با ابزارهای ساده شروع کنید. اگر از مناسب بودن و هدف هوش برای خانه خود نمی دانید ، می توانید از یک شرکت هوشمند مجرب کمک بگیرید. در اینجا چهار ابزار برای شروع وجود دارد:

ترموستات هوشمند
سیستم روشنایی هوشمند
سیستم امنیتی هوشمند
پرده های هوشمند

با داشتن خانه و ابزارهای هوشمند می توانید تمام دستگاه های متصل به اینترنت اشیا را حتی از راه دور کنترل و کنترل کنید. در این خانه فقط با استفاده از یک دستگاه ساده مانند رایانه لوحی یا تلفن هوشمند می توانید هوا ، نور ، قفل در ، ایمنی و سایر موارد را تنظیم و کنترل کنید.

چرا خانه های هوشمند از خانه های معمولی گران ترند؟
خانه های هوشمند مزایای شگفت انگیزی دارند و هر یک از وسایل آنها انتخاب لوکس خانه را به شما اضافه می کنند. به همین دلیل ، این خانه ها از خانه های معمولی گران ترند و تأثیر هوش بر قیمت خانه ها مستقیم است. برخی از این گزینه ها و مزایا را می توانید در زیر بخوانید.

خانه های هوشمند ایمن ترند

خانه باید مکانی باشد که در آن ساکنان احساس امنیت کنند و یک سیستم امنیتی هوشمند این احساس را فراهم می کند. در حقیقت ، 63 درصد صاحبان خانه معتقدند که امنیت خانه در اولویت است.

دوربین های امنیتی بی سیم و سنسورهای حرکتی از برجسته ترین دستگاه های امنیتی در یک خانه هوشمند هستند. این دستگاه می تواند با ایجاد زنگ هشدار و ارسال پیام متنی به مالک ، افراد غریبه ای را که به خانه وارد می شوند شناسایی کرده و وضعیت خطر را به آنها اطلاع دهد. علاوه بر خطرات سرقت و سرقت ، دستگاه هایی مانند ردیاب های گاز و سنسورهای دما و رطوبت سایر خطرات مانند نشت گاز ، آب و آتش را تشخیص داده و از آسیب های جبران ناپذیر جلوگیری می کنند. دستگیره هوشمند درب را می توان از راه دور قفل کرد. قفل این قفل های هوشمند فقط با احراز هویت مانند اثر انگشت صاحبخانه و رمزهای عبور قابل باز شدن است و بعید به نظر می رسد که افراد خارجی از آن عبور کنند.

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme