بهترین سایت پاورپوینت فیزیک دهم کدام است ؟

الن ماتیسون پاورپوینت فیزیک دهم OBE FRS (23 ژوئن 1912 – 7 ژوئن 1954) ریاضیدان انگلیسی ، دانشمند کامپیوتر ، منطق دان ، رمزنگار ، فیلسوف و زیست شناس نظری بود. [6] [7] پاورپوینت فیزیک دهم با ارائه رسمی سازی از مفاهیم الگوریتم و محاسبات با دستگاه تورینگ ، که می تواند مدلی برای یک رایانه با کاربرد عمومی باشد ، تأثیر زیادی در توسعه علوم رایانه نظری داشت. [8] [9] [10] به طور گسترده ای تصور می شود پاورپوینت فیزیک دهم پدر علم کامپیوتر نظری و هوش مصنوعی است. [11] علیرغم این دستاوردها ، او در طول زندگی خود به دلیل گسترش همجنس گرایی در آن زمان و به دلیل اینکه بیشتر کارهایش تحت پوشش قانون اسرار رسمی بود ، هرگز در میهن خود به طور کامل شناخته نشد.

در طول جنگ جهانی دوم ، پاورپوینت فیزیک دهم برای کد دولت و مدرسه سایفر (GC&CS) در بلتچلی پارک ، مرکز کد شکن انگلیس که فوق العاده هوشمند تولید می کند ، کار می کرد. وی مدتی کلبه 8 را اداره کرد ، بخشی که مسئول آنالیز دریایی آلمان است. در اینجا او تعدادی از تکنیک ها را برای تسریع در شکستن رمزهای آلمانی ابداع کرد ، از جمله بهبود روش بمب لهستانی قبل از جنگ ، یک ماشین الکترومکانیکی که می تواند تنظیمات دستگاه Enigma را پیدا کند.

پاورپوینت فیزیک دهم نقش مهمی در شکستن پیام های رمزگذاری شده رهگیری داشت که به متفقین امکان می داد نازی ها را در بسیاری از تعهدات مهم ، از جمله نبرد اقیانوس اطلس شکست دهند ، و بنابراین به پیروزی در جنگ کمک کرد. [12] [13] به دلیل مشکلات تاریخ نادرست ، ارزیابی دقیق تأثیر فوق العاده اطلاعاتی در جنگ دشوار است [14] ، اما در بالا تخمین زده می شود که این کار بیش از دو سال جنگ در اروپا را کوتاه کرده و صرفه جویی کرده است بیش از 14 میلیون زندگی. [12]

پس از جنگ ، پاورپوینت فیزیک دهم در آزمایشگاه ملی فیزیک کار کرد و در آنجا موتور محاسبات اتوماتیک را طراحی کرد. موتور محاسبه خودکار یکی از اولین پروژه های رایانه ای با برنامه ذخیره شده بود. در سال 1948 ، پاورپوینت فیزیک دهم به آزمایشگاه کامپیوتر ماکس نیومن در دانشگاه ویکتوریا در منچستر پیوست و در آنجا به توسعه کامپیوترها در منچستر کمک کرد [15] و به زیست شناسی ریاضی علاقه مند شد. وی مقاله ای در زمینه شیمیایی مورفوژنز نوشت [1] و پیش بینی واکنش های شیمیایی نوسانی مانند واکنش بلووسوف – جابوتینسکی را که برای اولین بار در دهه 1960 مشاهده شد ، انجام داد.

تورینگ در سال 1952 به دلیل اقدامات همجنسگرایی تحت پیگرد قانونی قرار گرفت. اصلاحیه Labouchere در سال 1885 حکم داد که “فحاشی ناخوشایند” یک جرم کیفری در انگلستان است. وی درمان شیمیایی با اخته ، با DES را به عنوان جایگزینی برای حبس در پیش گرفت. پاورپوینت فیزیک دهم در سال 1954 ، 16 روز قبل از 42 سالگی ، در اثر مسمومیت با سیانور درگذشت. در تحقیقات مشخص شد مرگ وی خودکشی است ، اما اشاره شد که شواهد شناخته شده نیز همزمان با مسمومیت تصادفی بوده است.

tinyurl.com

gg.gg


ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme