مجلس سنا از تعطیلی است — و هنوز هم در بن بست بیش از محرک

مجلس سنا از تعطیلات تابستانی خود را در این هفته بازگشته است، هر چند معلوم نیست که چه – اگر هر چیزی – که به معنای پیشرفت در محرک بیشتر برای آمریکایی ها برخورد با سقوط اقتصادی همه گیر کروناویروس است.

از یک سو جنبشی وجود دارد: جمهوری خواهان سنا رای گیری در مورد لایحه محرک جدید «لاغر» را اعلام کرده اند که بسیار باریک تر از آن چیزی است که دموکرات ها پیشنهاد کرده اند که می تواند تا اوایل روز پنجشنبه صورت گیرد. به گزارش بلومبرگ، این لایحه قرار است شامل 500 میلیارد دلار تا 700 میلیارد دلار کمک باشد، فریادی دور از دموکرات های 2.2 تریلیون دلاری گفته اند که علاقه مند به تخصیص هستند. این رقم از بیش از 3 تریلیون دلار پیشنهاد افتتاحیه دموکرات ها پیشنهاد شده در ماه مه کاهش یافته است.

پیشنهاد جمهوری خواهان حاوی بودجه برای یک مکمل بیمه بیکاری هفتگی ۳۰۰ دلاری و همچنین حمایت از بازگشایی مدارس، سرویس پستی آمریکا، کسب و کارهای کوچک و آزمایش کروناویروس است. با این حال شامل پول اضافی برای دولت های ایالتی و محلی، یا بررسی محرک دیگری شبیه به پرداخت یک بار ۱۲۰۰ دلاری صادر شده به همه آمریکایی ها نمی شود که ۷۵٬۰۰۰ دلار یا کمتر در درآمد ناخالص تعدیل شده می کنند.

جمهوريخواهان لايحه جديد “لاغر” خود را بعد از ظهر سه شنبه معرفی کردند و رای گيری در مورد آن مهم ترين اقدامی را که اتاق بالا در ماه ها به پيشنهاد محرک انجام داده است، نشان خواهد داد. با این حال، این لایحه به طور موثر یک وسیله نقلیه پیام رسانی است، که به جمهوری خواهان اجازه می دهد به تلاش ملموس که برای دریافت کمک به مردم انجام داده اند اشاره کنند، و دموکرات ها را که انتظار می رود علیه آن رای بدهند، تحت فشار قرار دهند. (مجلس قانون قهرمانان را در ماه مه تصویب کرد، اما سنا از آن زمان از گرفتن آن خودداری کرده است.)

به دلیل مخالفت دموکرات ها، این لایحه به احتمال زیاد ۶۰ رای مورد نیاز برای پاک کردن آستانه فیلیباستر و پیشروی را به دست نخواهد آورد. اگر شکست بخورد، کنگره در نهایت در همان بن بستی که هفته هاست گیر کرده باقی خواهد ماند. و در برابر این پس زمینه، رای گیری این هفته در درجه اول به عنوان راهی برای میچ مک کانل رهبر اکثریت سنا عمل می کند تا دموکرات ها را بر روی یک پیشنهاد کمک کاهش یافته فشار دهد، در حالی که مواد مبارزات انتخاباتی را برای قانونگزاران میدان جنگ جین می کند.

مک کانل روز سه شنبه در بیانیه ای اعلام کرد: خانواده های کارگری نباید بیش از حد لازم رنج بکشند زیرا رهبران دموکرات فکر می کنند درد شهروندان ممکن است به ثروت های سیاسی آنها کمک کند. “سنا رای خواهد داد و مردم آمریکا تماشا خواهند کرد.”

دموکرات ها مدت هاست که گفته اند دامنه بحران اقتصادی کنونی که منجر به تشکیل پرونده بیش از ۳۰ میلیون نفر برای بیکاری شده است، بیش از ۱۰۰ هزار کسب و کار کوچک به طور دائم بسته می شوند و هزاران اخراج، نیاز به یک راه حل گسترده دارد که جمهوری خواهان در آن باکل کرده اند. دموکرات ها همچنین تاکید کرده اند که آنها تصویب قانون محرک در مجلس سه ماه پیش — و آنهایی که کشیدن پای خود را نیست.

چاک شومر رهبر اقلیت سنا و نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا روز سه شنبه در بیانیه ای در پاسخ به برنامه های جمهوری خواهان گفتند: «این لایحه تزلزل یافته تنها برای کمک به سناتورهای آسیب پذیر جمهوری خواه با دادن رای ‘بررسی جعبه’ برای حفظ ظاهر که آنها توسط راست گرای افراطی خود که نمی خواهد نیکلی را برای کمک به مردم خرج کند، به گروگان گرفته نشده اند، در نظر گرفته شده است.

در حالی که این امکان وجود دارد رای شکست خورده در لایحه جمهوری خواهان در این هفته می تواند انرژی جدید را به مذاکرات محرک در حال انجام تزریق، و فشار هر دو طرف به ارائه امتیازات تازه، آن را نیز احتمال دارد که بن بست فعلی به سادگی ادامه خواهد داد. در این میان میلیون ها آمریکایی هنوز منتظر کمک های بسیار مورد نیاز هستند.

رای جمهوريخواهان به لايحه “لاغر” خود در اين هفته تلاشی است برای گرم شدن بيشتر دموکرات ها با نزديک شدن به انتخابات عمومی ماه نوامبر. بر اساس یک نظرسنجی تحقیقات CNBC/Change که در اوایل ماه اوت بیرون آمد، رای دهندگان در ایالت های سوینگ هر دو حزب را تقریباً به همان اندازه برای انقضای بیمه بیکاری افزایش یافته سرزنش کرده اند. بر اساس گزارش سیاسی کوک، سناتورهای جمهوری خواه بیشتری نسبت به دموکرات ها در این چرخه آسیب پذیر هستند، به این معنی که سرزنش برابر با این وجود می تواند منجر به زیان های انتخاباتی بیشتری برای GOP در ماه نوامبر بیاید.

از آنجا که انتظار می رود دموکرات ها به رای دادن لایحه جمهوری خواهان در این هفته، GOP می تواند این واقعیت را به عنوان علوفه مبارزات انتخاباتی در ایالات نوسان کلیدی از جمله آریزونا و کارولینای شمالی استفاده کنید، دو تا از مکان هایی که به عنوان بازی های باریک یو پی سی دیده می شود که در نهایت می تواند تعیین کند که کدام حزب کنترل مجلس سنا دوره بعدی است. همانطور که شومر و پلوسی اشاره کرد، جمهوری خواهان فعلی در ایالت های میدان جنگ می توانند از این رای استفاده کنند تا استدلال کنند که آنها بر کمک به اجزای تشکیل دهنده خود متمرکز هستند در حالی که دموکرات ها مانع کمک می شوند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme