دولت ترامپ شروع به پوسته پوسته شدن شمارش سرشماری کرد. یک قاضی آن را متوقف کرد – در حال حاضر.

يک قاضی فدرال روز شنبه حکم داد که دولت ترامپ بايد طرح های متوقف ساختن شمارش سرشماری شخصي را زود هنگام – دست کم به طور موقت – متوقف کند.

مبارزه درازمدت بر سر تلاش های دولت برای کوتاه کردن دوره جمع آوری داده های سرشماری بر اساس این تصمیم ادامه خواهد داشت که منجر به حکم منع موقت لوسی کوه قاضی منطقه آمریکا از کالیفرنیای شمالی شد. دستور کوه دولت را ملزم می کند که پوسته پوسته شدن تلاش های شمارش را تا حداقل ۱۷ سپتامبر که جلسه دادگاه دیگری به تعیین زمانی که شمارش به پایان خواهد رسید، متوقف کند.

عواقب بالقوه گسترده هستند: تعداد سرشماری تاثیر می گذارد نه تنها تعداد نمایندگان هر ایالت در کنگره می شود، اما چقدر بودجه فدرال هر ایالت دریافت می کند – و چگونه خطوط منطقه رای گیری برای دهه آینده کشیده شده است.

پیش از همه گیر کروناویروس، قرار بود جمع آوری داده های سرشماری در ۲۴ مرداد به نتیجه برسد؛ با این حال آن را تا 31 اکتبر تمدید شد با توجه به چالش های همه گیر ایجاد شده، به خصوص در اطراف در فرد توسعه – یک راه کلیدی برای اطمینان از سخت به شمارش جمعیت در tally نهایی گنجانده شده است.

در اوایل ماه اوت، اداره اعلام کرد که در پایان ماه سپتامبر به شمارش پایان خواهد داد به جای آن، استدلال انجام این کار برای دیدار با مهلت ۳۱ دسامبر برای ارسال اعداد نهایی به کنگره ضروری است. کار به باد پایین شمارش در حال حاضر در جریان است ، با توجه به مدیر کاردانی سرشماری ، که در پرونده های دادگاه گفت که آژانس در حال حاضر شروع به اخراج کارکنان موقت در برخی از مناطق.

تعدادی از گروه های حقوق مدنی، دولت های محلی، و ملت ناواهو – در میان دیگران – بر سر مهلت جدید شکایت کردند، و جوامع تعیین شده کوه به احتمال زیاد آسیب جبران ناپذیری را تجربه خواهند کرد اگر شمارش سرشماری کوتاه شود.

کوه نوشت: یک شمارش نادرست تا یک دهه دیگر جبران نخواهد شد. که “توزیع بودجه فدرال و ایالتی، استقرار خدمات، و تخصیص منابع محلی برای یک دهه تاثیر می گذارد.”

اگر شمارش سرشماری زودتر از برنامه ریزی شده به پایان برسد، می تواند عواقبی را به همراه داشته باشد.

از هم اکنون حدود ۳۵ درصد خانوارها به سرشماری پاسخ نداده اند. اما تاثیر آن به طور مساوی به اشتراک گذاشته نمی شود.

swaths بزرگ از کشور تاخیر پشت نرخ پاسخ 2010, با توجه به ابتکار تحقیقات به رهبری مرکز تحقیقات شهری در مرکز تحصیلات تکمیلی CUNY. مناطق روستایی در مونتانا، تگزاس، اورگن، نیویورک و جاهای دیگر بیش از ۱۰ درصد از نرخ پاسخ خود یک دهه پیش عقب مانده اند. اجاره دهندگان، افراد کم درآمد، کودکان خردسال و مهاجران از جمله کسانی هستند که سخت ترین شمارش هستند.

به طور کلی، حدود ۲۰ درصد از خانه ها از طریق یک «پیگیری» شمارش می شدند که شامل کارمندان اداره سرشماری است که به صورت فردی از خانه ها بازدید می کنند یا خانواده ها را با استفاده از سوابق دیگر شمارش می کنند.

اما راب استانوس، معاون رئیس جمهور و متدولوژیست ارشد موسسه شهری و رئیس منتخب انجمن آمار آمریکا به نیکول نارا ووکس گفت که این روش تا حدودی متکی به گزارش های همسایگان است که به اندازه دقیق نیستند و بر داده های تامین اجتماعی و IRS. دولت فدرال کمتر از دیگران داده های اداری قابل اعتمادی در مورد خانوارهای سخت شمارش شده دارد. به عنوان مثال، مهاجران غیرمجاز که شماره تأمین اجتماعی نیستند، ممکن است کمتر احتمال دارد که مالیات را با IRS دریافت کنند.

این عوارض به معنای پایان دادن به شمارش سرشماری زود هنگام می تواند جوامع مهاجر و روستایی، و همچنین جوامع رنگ، بدون منابع مالی، آموزشی، و سیاسی جمعیت واقعی خود را دولت آنها به علت ترک. طرفداران لاتین به طور خاص شده اند به خصوص آوازی در بالا بردن زنگ خطر در مورد چگونه کم شمارش می تواند قدرت سیاسی رای دهندگان لاتین را کاهش دهد.

اما این فقط مدافعان حقوق مدنی نیست که نگران هستند. چهار مدیر سابق سرشماری از دولت ترامپ خواسته اند که مهلت پاسخ به سرشماری را حتی بیشتر، تا آوریل ۲۰۲۱، تحت فشار قرار دهد.

ترامپ با سیاسی کردن سرشماری غریبه نیست. او در پی آن بود که در سرشماری سال ۲۰۲۰ سؤالی در مورد وضعیت شهروندی مطرح کند؛ چندین ایالت آن را در دادگاه به چالش کشیدند، با این استدلال که نرخ پاسخ را افسرده می کند. دیوان عالی کشور در سال ۲۰۱۹ به نفع آن ها حکم داد زیرا دولت در مورد اینکه چرا این سوال را تحت فشار قرار داده بود دروغ گفته بود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme