زندگی های سیاه که تیتر نمی کنند هنوز اهمیت دارند

در ۳۱ اوت دیجون کیزی که یک سیاه پوست بود در حالی که از پلیس در لس آنجلس کالیفرنیا فرار می کرد مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد. در ۲ سپتامبر ویدئوی جدیدی از دانیل پرود، سیاه پوست، پدیدار شد که اوایل بهار امسال توسط پلیس در روچستر نیویورک با «هود تف» خفه شد. در ۱۸ اوت، آدریان جیسون رابرتز، کهنه سرباز ارتش سیاه بیمار روانی، توسط پلیس در خدمت رابرتز یک دستور تعهد غیرارادی در شهرستان کامبرلند، کارولینای شمالی کشته شد.

به گزارش واشینگتن پست، از ۱۳ مارس و کشته شدن غم انگیز برونا تیلور در خانه اش در لوییویل کنتاکی، پلیس ۸۳ سیاه پوست را کشته است. سازمان های دیگر مجموع را حتی بالاتر قرار می دهند: پایگاه داده خشونت پلیس نقشه برداری به بیش از ۱۰۰ سیاه پوست که از ۱۳ مارس توسط پلیس کشته شدند اشاره می کند.

بیش از حد احتمال دارد، این مرگ و میر در هیچ حساب قانونی آغاز خواهد شد. بر اساس پایگاه داده خشونت پلیس نقشه برداری، «۹۹ درصد قتل های پلیس از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۹ منجر به متهم شدن افسران به جرمی نشده است.» این قطره آهسته و ثابت از قتل های پلیس است که در نهایت خانواده های سیاه پوست، فعالان و دوستانشان را به اعتراض در خیابان ها می راند.

لتترا وایدمن، خواهر جیکوب بلیک، هفته گذشته در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: «بسیاری از مردم با من تماس گرفته اند و به من می گویند متاسفند که این اتفاق برای خانواده ام افتاده است.» “خب، متاسف نشيد. چون مدت هاست که این اتفاق برای خانواده ام می افتد. بيشتر از اون چيزي که ميتونم حساب کنم این اتفاق برای امت تیل افتاد. امت تیل خانواده منه فیلاندو، مایک براون ساندرا. این اتفاق برای خانواده ام افتاده است. و من برای تک تک این افراد اشک ریختم که این اتفاق برایش افتاده است. اين چيز جديدي نيست . من غمگين نيستم . متاسف نيستم . من عصباني هستم . و خسته ام.»

به گزارش واشینگتن که یک پولیتزر را به خاطر ایجاد اولین ردیاب سراسری قتل های پلیس به دست آورد، «میزان کشته شدن آمریکایی های سیاه پوست توسط پلیس بیش از دو برابر نرخ برای آمریکایی های سفیدپوست است.»

بله، در مجموع هر سال تعداد بیشتری از آمریکایی های سفیدپوست توسط پلیس کشته می شوند، اما سیاه پوستان آمریکایی که کمتر از ۱۳ درصد جمعیت آمریکا را تشکیل می دهند، نشان دهنده ۲۴ درصد از کسانی هستند که توسط پلیس تیرباران و کشته شده اند.

علاوه بر این ، اشاره می کند که تعداد افرادی که پلیس کشتن سالانه ثابت نگه می دارد.

پروژه نیروی مرگبار می خواند: «پلیس در سراسر کشور سالانه تقریباً همان تعداد مردم را – نزدیک به ۱۰۰۰ نفر – از زمانی که پروژه خود را آغاز کرد، تیرباران کرده و کشته است.» “نظریه احتمال ممکن است توضیحی ارائه دهد. این نشان می دهد که کمیت رویدادهای نادر در جمعیت های عظیم تمایل به باقی ماندن پایدار غایب تغییرات عمده اجتماعی، مانند تغییر اساسی در فرهنگ پلیس و یا محدودیت های افراطی در مالکیت اسلحه است.”

به عبارت دیگر، احتمال بالای مرگ ثابت و نامتناسب سیاه پوستان به همین دلیل است که فعالان عدالت نژادی باید برای مبارزه برای تغییرات بزرگ اجتماعی به خیابان ها بروند: شکستن چرخه. به عنوان مثال، قانون گذاری تحت حمایت جنبش زندگی های سیاه مانند قانون تنفس با هدف حل مشکلاتی مانند برنامه های بیش از حد پلیسی و ناکافی رفاه اجتماعی در جوامع سیاه پوست است. و علاوه بر مسائلی مانند همه جا اسلحه و فرهنگ خشونت آمیز پلیس، محققان نیز فقر نژادی شده را به عنوان راننده تفاوت در قتل های پلیس یادداشت می کنند.

بر اساس تجزیه و تحلیل پروژه سیاست گذاری مردم در سال ۲۰۲۰ بر اساس داده های فقر سرشماری و پایگاه داده کشتار پلیس برخوردهای مرگبار، در تمام نژادها، هر چه نرخ فقر محله بالاتر باشد، نرخ کشتار پلیس در جامعه بالاتر می رود. جاستین فلدمن، پژوهشگر اصلی این پروژه، دانشکده پزشکی NYU دریافت که «نرخ قتل های پلیس پشت سر هم با فقر مجرای سرشماری برای جمعیت کلی، و در داخل جمعیت های سفیدپوست، سیاه پوست و لاتین افزایش می یابد.»

در گزارش فلدمن آمده است: «برای جمعیت کلی، با افزایش فقر مرفت سرشماری، میزان قتل های پلیس افزایش یافت.» برای فقیرترین آمریکایی ها، در مقایسه با ۱٫۸ میلیون نفر برای ثروتمندترین آمریکایی ها، ۶٫۴ قتل پلیس در هر میلیون نفر صورت گرفت. این بدان معناست که شما سه برابر بیشتر احتمال دارد که توسط پلیس کشته می شود اگر شما فقیر از اگر شما ثروتمند هستند.

این روند به ویژه هنگامی که شما برای تقسیم نژادی فقر آمریکا حساب ناراحت کننده است. در حالی که کثرت آمریکایی های سفیدپوست در کم فقیرترین محله های این کشور زندگی می کنند، کثرت آمریکایی های سیاه پوست در فقیرترین محله های این کشور زندگی می کنند و آن ها را در معرض تهدید افزایش مرگ و میر پلیس قرار می دهند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme