تنت اينجاست . چيزي نيست .

بيا با چيزاي خوب شروع کنيم Tenet — مطمئنا به طور گسترده ای پیش بینی فیلم سال 2020 ، به چند دلیل همپوشانی — هیجان انگیز نرم و صاف و شیک تحمل اثر انگشت کریستوفر نولان است. جان دیوید واشینگتن، رابرت پتینسون و الیزابت دبیکی در آن بسیار خوب هستند. فیلم اغلب هیجان انگیز است، و آن را تا به یک زن و شوهر مبارزه خوب و تعقیب و گریز ماشین از نوع ما کاملا قبل از دیده نمی شود. همیشه تعجب آور است، و آن را نوآورانه در راه عظیم بودجه فیلم های پرفروش به ندرت می شود. Tenet به نظر می رسد آن را بسیار سخت بود، و در نتیجه آن را بسیار چشمگیر است. هر چيز دييلي که هست نميتوني بگي جاه طلبانه نيست .

اما این است که “هر چیز دیگری که هست” بخشی است که من مدام به آن سفر می کنم. من تنها منتقدی نیستم که به غیر ممکن بودن توصیف واقعا این فیلم اشاره کرده ام، حتی برای دوستانتان به صورت خصوصی. به نظر می رسد خراب کننده اثبات شده توسط طراحی; کل طرح در ویکی پدیا در عرض چند روز از اولین نمایش های بین المللی فیلم ارسال شد، اما نمی توانم بگویم که خواندن آن واقعا ً در مورد فیلم، یا اسرار و پیچ و تاب های آن بسیار به شما خواهد گفت.

امتیاز :3 از 5

با این حال این مشکلی نیست. تنت در واقع یک فیلم است که “در مورد” طرح آن نیست. داستان بیشتر بهانه ای برای تبدیل فرم فیلم به یک بازی ذهن، دست انداختن مغز، مانند یکی از آن چیزهای پازل jangly شما می توانید انتخاب کنید تا در یک مغازه هدیه موزه به نقب زدن با زمانی که شما حوصله. هر بار که فکر می کنید آن را فهمیده ای، یک بیت دیگر از آن شل می شود، و شما باید دوباره شروع کنید.

تا چه پایانی مطمئن نیستم. من به طور یکنواخت دوست داشتم، یا حداقل تحسین شده ام، هر فیلم کریستوفر نولان تا به حال ساخته است. او شاید تنها کارگردان نام خانگی در هالیوود باشد که می تواند فیلم های بی عیب و نقص، جاه طلب و اصلی را که استانداردهای بسیاری از cinephiles را برآورده می کند در حالی که مخاطبان بزرگ منافع عمومی را نیز لو می دهد، تبدیل کند. این یک شاهکار حیله و تزویر برای کنار کشیدن است، اما او این کار را برای دهه ها در حال حاضر انجام داده است.

با این حال، سردی به تنت وجود دارد که من در کار قبلی خود را احساس نمی کند. سهام، احتمالا، نمی تواند بالاتر باشد – هر دو بر روی صفحه نمایش و offscreen – اما پس از تماشای فیلم، من نمی فهمم که چرا من به منظور مراقبت بود. به عنوان یک تمرین فکری، تنت بسیار جالب است، اگر نه به طور کامل موفق است. به عنوان یک فیلم، من چندان مطمئن نیستم.

اينجا بايد به فيل توي اتاق اشاره کنم . به طور معمول من سعی می کردم برای دیدن یک فیلم مانند Tenet حداقل یک بار دیگر قبل از بررسی آن، سعی کنید به انتخاب از هم جدا برخی از مکانیسم های حیله و تزویر آن و تعیین اینکه آیا آنها را به محل کلیک کنید و یا سقوط از هم جدا تحت موشکافی. اما من اينکارو با تنت نميکنمچون نميتونم

من در نیویورک زندگی می کنم، جایی که سالن های نمایش فیلم بسته باقی می مانند. بنابراین برای دیدن فیلم، مجبور شدم یک ماشین اجاره کنم و از ایالت بیرون بروم تا در یک نمایش خصوصی شرکت کنم، که در آن تعداد انگشت شماری کوچک از افرادی که ماسک می پوشیدند در یک تئاتر عظیم و بسیار تمیز نشستند، بدون هیچ امتیازی و به مراتب بیش از 6 فوت بین ما. اين يه امتياز بود که به خاطر شغلم از پسم بر ميومد و امتيازي که بيشتر مردم نداره حتی اگر من می توانستم یک بلیط برای دیدن Tenet دوباره این آخر هفته ، نزدیک تر به خانه ، من هنوز هم می خواهم با احتیاط ، با توجه به احتیاط اپیدمیولوژیست ها ، از صرف داوطلبانه ساعت در یک اتاق محصور با افرادی که ممکن است انتخاب کنید برای حذف ماسک خود را به خوردن و یا نوشیدن.

اما از اونجايي که نميتونم بليطي که در اونجا زندگي ميکنم بخرم اون انتخاب براي من انجام شده . من نميتونم اين انتخاب رو برات انجام بدم و اينکارو نميکنم ميتونم بگم که ايلي ميخواي صبر کني، Tenet به هر دليلي، تا وقتي که بتوني تنت رو توي خونه ببيني، مشکلي نيست. من آن را بر روی صفحه نمایش IMAX دیدم، اما بر خلاف شاهکار نولان در سال 2017 Dunkirk،من واقعا احساس نمی کنم که نسبت جنبه تغییر اضافه شده بسیار به تجربه Tenet. در دانکرک، فیلم IMAX cranked تا هفت عاطفی فیلم ، به تصویر کشیدن بزرگی چالش سربازان مواجه شد. شات توسط همکار مکرر نولان Hoyte فان Hoytema، Tenet است که اغلب بسیار خوب به نگاه کنید، اما هیچ دلیل واقعی برای دیدن آن بزرگ وجود دارد. (هشدار داده شود: آن هم بسیار بلند.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme