چگونه ترامپ تبدیل شدن به یک شهروند آمریکا را اینقدر سخت تر کرد

مهاجران از زمان روی کار آمد دونالد ترامپ درخواست کرده اند که شهروندان آمریکا شوند که برخی تحلیلگران سیاست می گویند اثر خطابه های ضد مهاجر رئیس جمهور است.

اما مسیر آسان نبوده است. آنها با زمان پردازش بادکنک، هزینه های بالاتر، دامپزشکی فشرده تر، و حتی امکان از دست دادن شهروندی خود را در دست وزارت دادگستری به تازگی ایجاد شده “بخش غیر طبیعی” مواجه هستند، که آن را در فوریه 2020 اعلام کرد. خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده (USCIS)، آژانسی که برنامه های کاربردی برای مزایای مهاجرت را پردازش می کند، دفاتر خود را بازگشایی کرده است، اما آن را نیز با بحران بودجه در میان همه گیر کروناویروس دست و پنجه نرم می کند و تلاش می کند تا با backlog تابعیت نگه دارید.

در حالی که به دنبال انتخاب مجدد است، ترامپ تلاش می کند تا خود را به عنوان طرفدار مهاجرت قانونی به تصویر بکشد. او در ۲۵ اوت مراسم تابعیت در کاخ سفید برای شهروندان پنج کشور مختلف برگزار کرد. این مراسم که در جریان کنوانسیون ملی جمهوری خواهان پخش می شد، به احتمال زیاد قانون فدرال را نقض کرد که بودجه مالیات دهندگان را از استفاده برای کمپین های سیاسی منع می کرد. همچنین از شهروندان جدید آمریکایی که نمی دانست این مراسم بخشی از زمین انتخاب مجدد رئیس جمهور خواهد بود، بهره برداری کرد.

اما سیاست های مهاجرتی واقعی او در درجه اول با هدف بیرون نگه داشتن حتی مهاجران قانونی بوده است. همه گیر Covid-19 لایه دیگری از عوارض را اضافه کرده است: بیش از 300،000 نفر گیر در backlog تابعیت می تواند از دست دادن شانس خود را برای رای دادن در انتخابات ماه نوامبر، که در آن شهروندان جدید ایالات متحده پیش بینی شده بود که در میان سریع ترین بلوک های رای گیری در حال رشد است.

داگ رند، یکی از مقامات سابق کاخ سفید که بر روی سیاست مهاجرت در دولت اوباما و یکی از بنیانگذاران مهاجرت بی حد و حصر کار می کرد، یک شرکت فناوری که به مهاجران کمک می کند برای کارت سبز و شهروندی درخواست کنند، گفت سخت است که موانع تابعیت را به عنوان اینکه با سیاست در سطح رهبری گیجی می شود، ن بینیم، حتی اگر کارمندان رتبه و پرونده برای پردازش تابعیت ها عجله کنند.

رند می گوید: «این اداره هر کاری از دستش بر می آید انجام خواهد داد تا مردم از دستیابی به تمام نقاط عطف تا شهروندی و از جمله آن جلوگیری کنند.» “قطعا هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد این دولت عجله داشته است تا به مردم حق رای دادن بدهد، حتی اگر آنها از نظر قانونی حق آن را دارند.”

در زمان ترامپ، تابعیت – روند شهروند شدن آمریکا – طولانی تر از گذشته اخیر طول می کشد.

به طور کلی تنها افرادی که بیش از ۱۸ سال سن دارند و حداقل پنج سال ساکن دائم بوده اند (یا سه سال در صورتی که با یک شهروند آمریکا ازدواج کرده باشند) واجد شرایط طبیعی شدن هستند. هنگامی که آنها فایل درخواست تابعیت، آنها می توانند انتظار داشته باشند که صبر کنید 8.8 ماه دیگر به طور متوسط قبل از تبدیل شدن به یک شهروند، با توجه به آخرین داده های USCIS در دسترس — افزایش بیش از 50 درصد از قبل از ترامپ در زمان دفتر. در برخی مناطق مانند سیاتل و میامی زمان انتظار می تواند از دو سال تجاوز کند.

تاخیرهای فزاینده تا حدودی به سیاست ترامپ در مورد «دامپزشکی افراطی» ناشی می شود. در نتیجه، USCIS موشکافی خود را از تمام برنامه های کاربردی مهاجرت در فرض ریشه کن کردن تقلب افزایش داده است.

افرادی که درخواست شهروندی می کنند در حال حاضر حداقل یک بار برای به دست آوردن کارت سبز بررسی شده اند، و اغلب بیش از یک بار اگر آنها برای اولین بار با ویزای موقت به ایالات متحده آمد. مقامات به طور معمول متقاضیان کارت سبز را به عنوان مثال برای انطباق مالیاتی، سابقه کیفری، محل اقامت آمریکا، و روابط خانوادگی صفحه نمایش می دهند.

وکلای مهاجرت استدلال کرده اند که غربالگری عمیق اضافی لازم نیست و تنها این روند را دست و پا گیرتر می کند. اما کن کوسینلی، سرپرست وقت USCIS، اولویت های خود را در مصاحبه ژوئیه ۲۰۱۹ با وال استریت ژورنال روشن کرد. وی گفت: ما یک آژانس سود نیستیم، یک آژانس دامپزشکی هستیم.

آنا پوتراتز آکوستا، وکیل مهاجرت در این ایالت می گوید در مینه سوتا، مهاجرانی که کارت های سبز شان از طریق برنامه قرعه کشی ویزا آمده اند، با افزایش موشکافی درخواست های خود مواجه شده اند. قرعه کشی ویزا برای جذب شهروندان کشورهایی با سطوح پایین تاریخی مهاجرت طراحی شده است، و این برنامه ای است که ترامپ اغلب بدخیم شده است.

مهاجران به دلیل عدم فهرست کردن همسر یا فرزند در درخواست ویزای اولیه خود، که مقامات آمریکایی ادعا می کنند تقلب را تشکیل می دهد، حتی در حالی که درخواست های شهروندی آنها هنوز در انتظار است، تهدید به اخراج شده اند. آکوستا گفت این بسیار غیرمعمول است، و بسیاری از مهاجران را با وسایل کمی برای به دست آوردن کمک های قانونی در دادگاه فدرال ترک کرده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme