سخنرانان روز چهارشنبه کنوانسیون ملی جمهوری خواهان، برای افرادی که فاکس نیوز

را تماشا نمی کنند، توضیح دادند

شب سوم کنوانسيون ملی جمهوريخواهان روز سه شنبه سخنرانی مايک پنس معاون رئيس جمهوری را در کنار کلين کانوی مشاور سابق کاخ سفيد و تعدادی از اعضای مجلس جمهوريخواه و سنا به نمایش خواهد گذاشت.

کمیته ملی جمهوری abandoned its plans خواه برنامه های خود را برای برگزاری یک کنوانسیون در مقیاس بزرگ، در فرد در شارلوت، کارولینای شمالی – و coronavirus همچنین برنامه های بعدی خود را برای انتقال کنوانسیون به جکسونویل، فلوریدا به حساب نگرانی در مورد همه گیر ویروس کرونا رها کرد. این کنوانسیون در نتیجه تقریباً به طور کامل مجازی رفته است و تا حد زیادی در واشینگتن دی سی برگزار خواهد شد، از جمله سخنرانی های ایراد شده از چمن کاخ سفید و سالن اجتماعات اندرو دبلیو ملون، در طول تنها چند ساعت برنامه نویسی متراکم که شبانه تا پنجشنبه ۲۷ اوت پخش خواهد شد.

موضوع چهارشنبه شب «سرزمین قهرمانان» است. دادرسی رسمی از ساعت ۸:۳۰ بعد از ظهر تا ۱۱ بعد از ظهر ET می روند. تمام شبکه های تلویزیونی بزرگ ساعت پایانی را پخش خواهند کرد؛ برنامه کامل در سایت های رسانه های Facebookاجتماعی Twitter, YouTubeمانند فیس بوک ، توییتر ، یوتیوب ، و Twitch، و همچنین جریان خدمات از جمله آمازون نخست ویدئو در دسترس خواهد بود. بر اساس کمپین ش، ترامپ بیش از یک بار در برنامه نویسی شب برجسته خواهد شد اما اظهارات زنده ای نخواهد داد.

دو روز اول این کنوانسیون اظهارات هر دو رئیس جمهور ترامپ و معاون رئیس جمهور پنس و به دنبال آن دیگران از خانواده و دوستان رئیس جمهور از جمله دونالد ترامپ جونیور و اوهایو ریپ جیم جردن را به نمایش داشته است. شب دوم این کنوانسیون اظهارات بیشتری از اعضای خانواده ترامپ از جمله سخنرانی بانوی اول شیراک ترامپ داشت و در حالی که موضوع شب یکی دوباره به سخنرانی «قتل عام آمریکایی» که ترامپ در سال ۲۰۱۶ داده بود، شنید، شب دو نسخه بهداشتی دونالد ترامپ را با هدف رای دهندگان ایالت سوینگ جشن گرفتند.

ظاهر منجر به ترامپ پذیرش نامزدی در پنج شنبه شب از کاخ سفید – شکستن سنت است که برخی از کارشناسان حقوقی و اخلاق استدلال می کنند نقض قانون هاچ است– که استفاده از اموال دولتی برای فعالیت های سیاسی را ممنوع می کند.

در اینجا ترکیب سخنرانان برای چهارشنبه شب (که منوط به تغییر است و ممکن است شامل مهمانان غافلگیر کننده ، با توجه به مبارزات انتخاباتی ترامپ) به منظور آنها قرار است به نظر می رسد :

دولت داکوتای جنوبی کریستی نوم

دولت نوم در سال ۲۰۱۸ انتخاب شد و به اولین فرماندار زن در تاریخ داکوتای جنوبی تبدیل شد. او در پایین نگه داشتن مالیات ها کمپین کرد (داکوتای جنوبی یکی از معدود ایالت هایی است که مالیات بر درآمد ندارد) و مخالفت ش با سقط جنین.

اسکات دن

دن به عنوان مدیر اجرایی شرکت های اسوشیتد قرارداد لاگرز و کامیون داران مینه سوتا فعالیت می کند. او سرسختانه از تعرفه های ترامپ بر چوب وارداتی کانادا حمایت کرد.

سن مارشا بلکبرن (R-TN)

سن بلکبرن اولین سناتورزن تنسی است که در سال ۲۰۱۸ دولت سابق فیل برندسن را شکست داد. کمپین او بر مخالفت او با سقط جنین و کنترل اسلحه متمرکز بود، به طور برجسته ای نقش خود را به عنوان صندلی یک هیئت مجلس نمایندگان در سال ۲۰۱۶ در مورد تحقیقات بافت جنین که او به عنوان “توقف (پینگ) فروش اعضای بدن نوزاد مشخص شده است.”

ریپ دن کرنشاو (تی ایکس-۰۲)

ریپ کرنشاو عضو دوره اول کنگره است که در عراق به عنوان مهر نیروی دریایی خدمت می کرد. کرنشاو که در سال ۲۰۱۶ انتخاب شد، در میان محافظه کاران (و بسیار فعال در توییتر) به شدت محبوب شده است اما در سال ۲۰۱۹ هدف یک گروه ترول زنی آلت راست با روابط با ملی گرایان سفیدپوست قرار گرفت.

کیث کلاگ

کلاگ به عنوان مشاور امنیت ملی مایک پنس معاون رئیس جمهور فعالیت می کند و در پی استعفای مایکل فلین در سال ۲۰۱۷ به عنوان سرپرست مشاور امنیت ملی فعالیت می کرد.

ریپ لی زلدین (نیویورک-۰۱)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme