چند ماه پیش، رئیس جمهور دونالد ترامپ گفت که به مقامات فدرال گفته است که «آزمایش را کند کنند، لطفاً.»

در حال حاضر دولت ترامپ در حال برداشتن گامی است که در واقع، آزمایش را کند می کند.

روز دوشنبه، مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) دستورالعمل های آزمایش خود را به روز کرد تا دیگر توصیه نمی کند مردم حتی زمانی که با کسی که آلوده شده است، مورد آزمایش قرار گیرند.

در دستورالعمل های قبلی آمده بود: «آزمایش برای تمام تماس های نزدیک افراد با عفونت SARS-CoV-2 توصیه می شود. به دلیل پتانسیل انتقال بدون علامت و پیش علامتی، مهم این است که تماس های افراد مبتلا به عفونت SARS-CoV-2 به سرعت شناسایی و آزمایش شوند.»

دستورالعمل های به روز شده ادعا می کنند، “اگر شما در تماس نزدیک (در عرض 6 فوت) از یک فرد مبتلا به عفونت COVID-19 به مدت حداقل 15 دقیقه بوده است اما علائم ندارد: شما لزوما نیاز به یک آزمون مگر اینکه شما یک فرد آسیب پذیر و یا ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود و یا مقامات بهداشت عمومی ایالتی یا محلی توصیه شما را یکی است.”

هنگامی که من از CDC در مورد تغییرات در اوایل این هفته پرسیدم ، آنها این سوال را به وزارت بهداشت و خدمات انسانی ارجاع — که به من زده به عنوان غیر معمول ، از آن پیشنهاد CDC بود نظارت بر دستورالعمل نیست. یک مقام HHS به من گفت که توصیه ها “تجدید نظر برای منعکس کردن شواهد فعلی و بهترین مداخلات بهداشت عمومی است.”

HHS ارائه نمی دهد و یا توضیح دهد که شواهد زمانی که بیشتر تحت فشار قرار, و یا توضیح دهید که چرا کسی که در معرض یک فرد با Covid-19 همیشه نباید سعی کنید برای آزمایش. کارشناسان به طور گسترده ای توافق می کنند که آزمایش بیشتر بسیار مهم است برای متوقف کردن همه گیر کروناویروس, با برخی در حال حاضر خواستار دستورالعمل تغییر گمراه کننده و خطرناک.

اکنون سی ان ان و نیویورک تایمز گزارش می دهند که این تغییرات از سطوح بالاتر دولت ترامپ به وجود آمده است. یک مقام بی نام به سی ان ان گفت: «از بالا به پایین می آید.»

آنتونی فاچی، رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به سانجی گوپتا در سی ان ان گفت که برای یک عمل جراحی تحت بیهوشی قرار دارد که کارگروه کروناویروس کاخ سفید برای بحث در مورد تغییرات دستورالعمل ملاقات کرد. وی افزود: من نگران تفسیر این توصیه ها هستم و نگرانم که این فرض نادرست را به مردم بدهد که گسترش بدون هیچ موضوعی نگرانی زیادی ندارد. در واقع هست.»

مشخص نیست که این موضوع از ترامپ یا یکی دیگر از مقامات زیر نظر او آمده است یا نه. اما ما می دانیم که ترامپ بارها از آزمایش آمریکا بیش از حد شکایت کرده است. او استدلال کرده است که “آزمایش یک شمشیر دو لبه است،” و اضافه کرد که “هنگامی که شما انجام آزمایش تا آن حد، شما می خواهید برای پیدا کردن افراد بیشتر – شما می خواهید برای پیدا کردن موارد بیشتر است.” مفهوم این است که آزمایش باعث می شود ایالات متحده نگاه بد، از آن خواهد شد موارد کروناویروس تایید شده تر داشته باشد.

کارشناسان مقابله می کنند که این پوچ است: آیا آزمایش موارد Covid-19 را تایید می کند یا نه، آن موارد وجود دارد، که منجر به عفونت های بیشتر، بیماری، و مرگ و میر می شود.

و مهم اينه که اون پرونده ها رو بگيريم جفت شده با ردیابی تماس، آزمایش اجازه می دهد تا مقامات ردیابی مقیاس شیوع، منزوی کردن کسانی که بیمار هستند، قرنطینه تماس های خود را، و استقرار تلاش های گسترده جامعه در صورت لزوم برای مهار این بیماری است. این با موفقیت در آلمان، نیوزیلند، و کره جنوبی، در میان کشورهای دیگر، برای کنترل شیوع Covid-19 مستقر شده است.

آزمایش موفق شامل افراد بدون نشان و پیش از موعد است. افرادی که هیچ نشانه یا جدی نشان نمی دهند هنوز هم می توانند این بیماری را گسترش دهند و هیچ راهی برای بررسی اینکه آیا آنها به طور بالقوه عفونی هستند بدون آزمایش کروناویروس وجود ندارد.

اما ایالات متحده تلاش کرده است برای ساخت ظرفیت آزمایش خود را برای مطابقت با دامنه کامل شیوع آن است. برای سنجش این موضوع، کارشناسان به درصد آزمایش هایی که مثبت برمی گردد تکیه می کنند. اگر جایی به اندازه کافی آزمایش کند، باید نرخ مثبت پایینی داشته باشد زیرا باید تعداد زیادی و تعداد زیادی از مردم از جمله کسانی که علائم جدی نیستند را آزمایش کند. نرخ مثبت بالا نشان می دهد که تنها افراد با علائم آشکار در حال آزمایش, که نشان می دهد نیاز به رمپ تا تست برای مطابقت با دامنه شیوع.

در حالی که آمریکا در چند ماه گذشته ظرفیت آزمایش خود را افزایش داده است، نرخ مثبت آمریکا برای هفته گذشته بیش از ۶ درصد بود – بالاتر از ۵ درصد توصیه شده، و بالاتر از نرخ های آلمان (کمتر از ۱ درصد)، نیوزیلند (کمتر از ۰٫۱ درصد)، و کره جنوبی (حدود ۲ درصد). در برخی ایالت ها نرخ مثبت هنوز بالاتر از ۱۵ درصد یا حتی ۲۰ درصد است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de