فیلم های تابستان ۲۰۲۰ وحشت انزوا را استخراج کردند، در مورد زندگی در قرنطینه بیش از حد واقعی شدند و هم وعده و هم محدودیت های سینمای همه گیر را نشان دادند.

پالم اسپرینگزکه در ماه ژوئیه منتشر شد، «مشاهده همه گیر کامل» و «فیلم قرنطینه کامل» بود. اوایل اوت او She Dies Tomorrow می میرد فردا بود “وحشتناکی در همگام با دیگر مردم برابر با طرز فکر مرگ کشور،” “فیلم همه گیر از لحظه است.” انتشار ژوئیه بینی خونین، جیب های خالی یک «رویای تب پیش از همه گیر» بود. گاو اول کهپس از چند روز گرانبها در سالن های نمایش در ماه مارس دوباره به صورت دیجیتالی منتشر شد، «فیلم پخت قرنطینه کامل» بود. شرلی ، درماه ژوئن ، از برخی جهات “فیلم قرنطینه نهایی” بود. با نتیجه گیری آن، اواخر ژوئیه انتشار اجاره تبدیل به “یادآوری وحشیانه است که شما احتمالا باید فقط هرگز خانه خود را ترک کند.”

هیچ کس، حداقل از همه هر کسی در هالیوود، می توانست تابستان سال 2020 آینده را دیده باشد. (حتی استیون سودربرگ، که مطمئنا نمی توانست پیش بینی کند Contagion که واگیر هیجان انگیز همه گیر خود را به بالای نمودار جریان نه سال پس از انتشار آن شلیک کنید.) اما اگر احساس می کردی هر فیلم دیگری که بیرون می آمد (البته به صورت دیجیتالی) به طور خاص برای زمان تنهایی، اضطراب و ویروس ها ساخته می شد، تنها نبودید. کمدی ها، درام های زندگی نامه ای، غیرداکشنی، وحشت: به نظر نمی رسید مهم باشد که ژانر چه بود – آنها به نظر می رسید برای زمان ما ساخته شده است.

اما البته نبودند. فیلم ها معمولاً مدتی طول می کشید تا بسازند و بیشتر این فیلم ها در آغاز سال ۲۰۲۰ از قبل در کن بودند. تقریباً تمام عناوین تابستان امسال ماه ها یا حتی سال ها قبل از اینکه «دوری اجتماعی» همه جا به پایان برسد، به پایان رسید. بنابراین هنگامی که First Cow من گاو اول را در یک راه جشنواره در سپتامبر 2019 دیدم، من در مورد پخت قرنطینه فکر نمی کردم – من به فکر دوستی، و سرمایه داری، و clafoutis. هنگامی که Palm Springs من پالم اسپرینگز در ماه ژانویه در ساندنس را دیدم، من در مورد نقطه خود را در کسالت وجودی می خندید، اما من مطمئن نیستم که من به زودی احساس می کنم که اگر من می خواهم از طریق کرم چاله لغزش، محکوم به تکرار همان روز از زندگی من بدون پایان در دید. من عاشق راه Shirley شرلی به تصویر می کشد زندگی یک نویسنده agoraphobic که نوشت وحشت خانه دار، اما در واقع خانه دار بودن و همیشه در یک فیلم ترسناک گیر در تقویم من نیست.

پس چرا آن را مانند هر فیلم احساس — و نه تنها آن “کوار وحشت” فیلم های ساخته شده و منتشر شده در دوره خود — ساخته شده بود “برای این لحظه”؟

شرلی

A woman holds a cigarette with a half-smile on her face.
یک فیلم در مورد یک نویسنده خانه دار وحشت زندگی از طریق داستان ترسناک خود بود. همممممممممممممم
حسن نیت نئون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de