اتهامات روز دوشنبه عليه مردی که متهم به خرابکاری يک مرکز جامعه پالم اسپرینگز و پوشش آن با گرافیتی نژادپرستانه و ضد دگرباشان جنسی در ماه گذشته است، مطرح شد.

چاري گوداکاندا، ۴۵ ساله، بر اساس شکايتی که دفتر دادستانی شهرستان ريورسايد مطرح کرده است، متهم به دو فقره خرابکاری و يک فقره سرقت بزرگ و حمل چاقوی پنهان شده در پی حادثه ۷ ژوئيه در مرکز وحدت هایلند صحرای جيمز او جسی است.

گوداکاندا ۷ ژوئیه دستگیر شد اما پس از ارسال وثیقه ۱۰ هزار دلاری آزاد شد. سوابق زندان نشون ميده که اون در بازداشت نيست و قراره 4 نوامبر در دادگاه شهرستان ريورساید حاضر بشه

وی روز چهارشنبه از زمانی که اين حادثه اکنون در دادخواهی است، از اظهار نظر خودداری کرد. اما او ماه گذشته عذرخواهی صادر کرد و گفت اقدامات او «غیرقابل دفاع» است و «من به شدت از اعمالم خجالت می کشم و به طرز وحشتناکی متاسفم.»

بیشتر: مردی که به ظن خرابکاری دستگیر شد: ‘من … خيلي متاسفم

بیشتر: مرکز جامعه ساعت ها پس از گزارش مظنون به تیراندازی خراب شد

درست بعد از ساعت ۵ صبح ۷ ژوئیه، ماموران پلیس پالم اسپرینگز گوداکاندا را در خارج از مرکز جامعه در جاده ۴۸۰ دبلیو ترامویو پس از دریافت گزارشی از آتش سوزی در این منطقه پیدا کردند.

آتشی در کار نبود، اما گوداکاندا تنها فرد حاضر بود و او «اظهارات خودجوش بیان می کرد که پنجره را کوبیده و نام همسرش را روی ساختمان نوشته است.» بر اساس اعلامیه ای در حمایت از حکم بازداشت.

ماموران چندین پیام را پیدا کردند که به رنگ سیاه بر روی دیوارهای مرکز جامعه نقاشی شده بود. در یک طرف ساختمان، پیام ها می گفتند «همه زندگی ها اهمیت دارند» و «نه فقط احمق های سیاه، سفید یا زرد یا صورتی یو». بر روی دیوار دیگری، پیام ها گفتند «من ضد دگرباشان جنسی اوریزا هستم» و «من به رنگ های نور التماس می کنم.» (sic)

درب شیشه ای ورودی اصلی شکسته شد و در کنار آن پلیس یک تفنگ ساچمه زنی و یک تفنگچه ایرسافت پیدا کرد. بر اساس اعلامیه، دست های گوداکاندا با رنگ اسپری سیاه پوشیده شده بود و بر اساس اعلامیه چاقو در جیبش بود.

کارکنان مرکز گفتند به نشانه ها و يک ايستگاه شارژ اتومبيل الکتريکی نيز آسيب وارد آمده است و اعلاميه نشان می دهد انتظار می رفت تعميرات ۴۱۷۶ دلار هزينه داشته باشد.

پليس می گويد تحقيقات همچنين باعث شد ماموران در يک کسب و کار در ويا نگوسيو، که آسيب حدود ۳۵۰ دلار هزينه دارد، گرافیتی کنند. آن ها همچنین مشخص کردند که تفنگ ساچمه زنی از یک کسب و کار دیگر دزدیده شده است.

کالین آتاگی خبرنگار کویر سان جرم و جنایت، ایمنی عمومی و ایمنی جاده و بزرگراه را پوشش می دهد. او را می توان در colin.atagi@desertsun.com یا به دنبال او در @tdscolinatagi. پشتیبانی از اخبار محلی، مشترک خورشید صحرا.

۸۸۸۰۱۱۰۰۰۱۱۰۸۸۸ مظنون نیز به سرقت اسلحه متهم است. او با صدور بیانیه ای از حادثه ۷ ژوئیه عذرخواهی کرد.

    

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net