رسوایی جری فالول جونیور، توضیح داد

جری فالول جونیور رهبر انجیلی روز سه شنبه در میان رسوایی جنسی آشکار از سمت رئیس دانشگاه لیبرتی استعفا داد.

این رسوایی شامل رابطه فالول و همسرش بکی با مرد جوان تری است که در هتلی در ساحل میامی ملاقات کردند: جیانکارلو گراندا. آن را بیت به بیت در یک سری از گزارش ها در طول سه سال گذشته کشف شده است — به ویژه توسط آرام روستون و براندون Ambrosino — اما در روز دوشنبه ، گراندا در رکورد جزئیات رابطه به روستون برای اولین بار رفت.

فالول این رابطه را در حالی تأیید کرد که جنبه های داستان گراندا را رد می کرد. اما ثابت کرد که نقطه شکستن کارش در لیبرتی است که به دلیل جنجال در مورد عکسی که در اینستاگرام منتشر کرده بود، از آن در مرخصی بود. لیبرتی یک دانشگاه مسیحی است که توسط پدر فالول تأسیس شده و به خاطر قانون سختگیرانه رفتار اخلاقی برای دانشجویانش مشهور است.

جزئیات رسوایی جنسی توجه زیادی به خود می گیرد. اما به طور گسترده تر، این داستان فساد مالی، نهادی و سیاسی است که یکی از برجسته ترین سازمان های انجیلی در این کشور را در بر می گیرد – و حماسه حتی ممکن است به رئیس جمهور دونالد ترامپ کمک کرده باشد.

شکاف در داستان باقی می ماند، اما آنچه ما می دانیم این است که در سال ۲۰۱۵، مایکل کوهن – که فالول چند سال پیش از آن ملاقات کرده بود که ترامپ برای صحبت در لیبرتی آمده بود – سعی کرد به فالول ها در مقابله با مشکل ناشی از این وضعیت کمک کند. (کوهن بعدها گفت که مشکل کسی را درگیر به دست آوردن عکس های به خطر انداختن بکی فالول کرده است.)

چند ماه بعد — و چند روز قبل از قفقاز آیووا ۲۰۱۶ — فالول جونیور اعلام کرد که دونالد ترامپ را برای ریاست جمهوری تأیید می کند. این یکی از اولین تأییدات برجسته ترامپ بود و با توجه به روابط ضعیف ترامپ با دین سازمان یافته و زندگی شخصی کثیف او، در میان انجیلی ها شگفت آور و بحث برانگیز بود.

هیچ مدرک سختی وجود ندارد که نشان دهد تأیید فالول از ترامپ به هیچ وجه به کمک کوهن به فالول ها گره خورده است (چه به عنوان یک لطف، چه طرفدار quid pro quo، و چه باج گیری). اما واقعا لازم نیست باشد. آنچه روشن است این است که کوهن می دانست حداقل بخشی از داستان این وضعیت بسیار شخصی و خصوصی — یک داستان خواهد بود که بسیار آسیب رسان به حرفه فالول اگر آن را کردم. و همان طور که فالول تصمیم می گرفت در سال ۲۰۱۶ چه کسی را تأیید کند، می دانست کوهن چه می داند.

داستان فالول ها با جری فالول سر، کشیش باپتیست جنوبی شروع می شود که در سال ۱۹۵۶ در سن ۲۲ سالگی کلیسایی تأسیس کرد. در طول دو دهه آینده (دوره ای که دوران کودکی جری جونیور را در بر می گرفت)، فالول سر به یکی از تله وانگلیست های پیشرو در این کشور تبدیل می شد. او آن شهرت ملی را با تأسیس اکثریت اخلاقی به نفوذ سیاسی تبدیل کرد، یک گروه سیاسی که مسیحیان انجیلی محافظه کار را بسیج می کرد تا نقش بیشتری در سیاست داشته باشند – و از حزب جمهوری خواه حمایت کنند. (برای حس اینکه فالول بزرگ چقدر محافظه کار بود، توجه داشته باشید که او حملات ۱۱ سپتامبر به «سقط جنین ها، فمینیست ها و همجنسگرایان و لزبین ها» را سرزنش می کرد و می گفت که خشم خدا را برانگیخته اند.)

جری فالول جونیور پس از آن صحبت می کند که نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری و دولت سابق ماساچوست میت رامنی آدرس آغاز را در ورزشگاه آرتور ال ویلیامز در پردیس دانشگاه لیبرتی در ۱۲ مه ۲۰۱۲ در لینچبورگ ویرجینیا ارائه می

دهد.
جارد سورس/گتی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme