بهبود می یابند

تازه کردن اغلب برای به روز رسانی در طول روز 2 از RNC.

بانوی اول شیراک ترامپ تیتر شب دوم کنوانسیون GOP با یک آدرس کلیدی از باغ رز کاخ سفید تازه بازسازی شده، باز کردن اظهارات خود را با اذعان به همه گیر کروناویروس و ویرانی و اضطراب آن را در سراسر کشور ایجاد کرده است.

“من می خواهم به این واقعیت اذعان کنم که از ماه مارس، زندگی ما به شدت تغییر کرده است. دشمن نامرئی COVID-19 در سراسر کشور زیبای ما جاروب شد و همه ما را تحت تاثیر قرار داد.” «عمیق ترین همدردی من برای هر کسی که عزیزی را از دست داده است بیرون می رود و دعاهایم با کسانی است که بیمار یا رنج می برند.»

“من می دانم که بسیاری از مردم مضطرب هستند و برخی احساس درمانده. ميخوام بدوني . شما تنها نیستید.» او ادامه داد. “دولت شوهرم تا زمانی که درمان یا واکسن موثری در دسترس همه نباشد، دست از مبارزه برن خواهد داشت.”

آیا درختان از بین رفته اند؟: شیراک ترامپ درختان گیلاس، گل سرخ تاریخی را از باغ رز حذف نکرد

ادای احترام ترامپ به حق رای زنان و صدمین سالگرد تصویب متمم نهم قانون اساسی آمریکا به عنوان بخشی از تلاش گسترده تر کمپین برای درخواست تجدید نظر در بلوک بسیار مهم رای گیری زنان. یک نظرسنجی اخیر ای بی سی/واشینگتن نشان داد که جو بایدن ترامپ را ۵۶٪ تا ۴۰٪ در حمایت در میان زنان رهبری می کند.

او می گوید: «من در مورد تاثیر صدای زنان در داستان ملت مان تأمل کردم و چقدر افتخار خواهم کرد که دوباره رای خود را به دونا، نوامبر امسال به صندوق بیندم.» او می گوید: «ما باید مطمئن شویم که زنان شنیده می شوند. و رویای آمریکایی همچنان به رشد خود ادامه می دهد.”

آدرس بانوی اول بزرگترین سخنرانی نخست وقت او از زمان کنوانسیون GOP در سال ۲۰۱۶ است، جایی که او پس از بخش هایی از سخنرانی اش از نزدیک شبیه بخش هایی از سخنرانی میشل اوباما در سال ۲۰۰۸ به سرقت علمی متهم شد.

یک کارمند سازمان ترامپ بعدها بیانیه ای صادر کرد که مسئولیت شباهت ها را به عهده گرفت.

ترامپ بیشتر در حالی از کانون توجه سیاسی خارج شده است که شوهرش در ماه های اخیر کمپین کرده است اما از این آدرس برای برجسته کردن لحظات مورد علاقه اش به عنوان بانوی اول استفاده کرده است.

همچنین به او فرصتی برای به نمایش گذاشتن بازسازی او نظارت بر باغ رز هر چند بدون جنجال نیست. ایراد سخنرانی خود از باغ رز، بخشی از کاخ سفید رسمی، پرسش های اخلاقی را در مورد اینکه آیا خط بین دولت و کمپین انتخاباتی مجدد رئیس جمهور را تار کرده است یا خیر، مطرح کرد.

او همچنین در مورد تجربه خود را از آمدن به ایالات متحده از اسلوونی باز کرد، حتی به عنوان شوهرش به دنبال مهار مهاجرت قانونی و غیر قانونی است.

ترامپ گفت شهروند شدن «یکی از پرافتخارترین لحظات زندگی ام است، زیرا با کار و عزم سخت توانستم به رویای آمریکایی خودم دست پیدا کنم.»

“به عنوان یک مهاجر، و یک زن بسیار مستقل. من درک می کنم که ما چه امتیازی داریم.» “هیچ کلمه ای برای توصیف چقدر افتخار فروتن و خوش شانس من برای خدمت به ملت ما به عنوان بانوی اول شما وجود دارد.”

کورتنی سوبرامانیان

اریک و تیفانی ترامپ گام به کانون توجه به رکورد پدر tout

اریک ترامپ، سومین پسر بزرگ ترامپ، به فهرستی از بستگانی پیوست که برای سخنرانی در کنوانسیون جمهوری خواهان صحبت می کردند یا می میل می کردند. او از سخنان خود برای تیک زدن فهرستی از موفقیت های پدرش استفاده کرد و برادرش دونالد ترامپ جونیور را در نقاشی یک ریاست جمهوری جو بایدن به عنوان «دیدگاه های خالی، ستمگرانه و رادیکال چپ افراطی» انعکاس داد.

ترامپ می گوید: «او یک سیاستمدار حرفه ای است که هرگز جلوی چک را امضا نکرده و کوچکترین چیز را در مورد کارگر آمریکایی یا کسب و کار آمریکایی نمی داند.»

اریک ترامپ نیز مانند برادرش به دروغ ادعا کرد که بایدن می خواهد پلیس را بازپرداخت کند، فراخوانی از سوی برخی در سمت چپ برای تغییر منابع عمومی از سازمان های اجرای قانون به برنامه های اجتماعی و جایگزین های ایمنی عمومی. بایدن گفته است از تأمین بودجه پلیس حمایت نمی کند و در عوض خواستار تأمین بودجه اضافی برای نیروهای پلیس محلی شده است.

اریک ترامپ سخنان خود را با صحبت مستقیم با پدرش دور هم جمع کرد و گفت که «هر روز در کنار شما کار می کند اما من افتخار می کنم که در خطوط مقدم این مبارزه هستم.»

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de