سخنرانان کنوانسیون ملی جمهوری خواه، برای افرادی که فاکس نیوز

را تماشا نمی کنند توضیح دادند

یک سیلی از قائم مقام های رئیس جمهور دونالد ترامپ از جمله بانوی اول شیراک ترامپ و دو تن از فرزندانش اریک ترامپ و تیفانی ترامپ در جریان دومین شب کنوانسیون ملی جمهوری خواهان در روز سه شنبه این پرونده را برای انتخاب مجدد او انجام خواهند داد.

کمیته ملی جمهوری خواه برنامه های خود را برای برگزاری یک کنوانسیون در مقیاس بزرگ، در فرد در شارلوت، کارولینای شمالی – و همچنین برنامه های بعدی خود را برای انتقال کنوانسیون به جکسونویل، فلوریدا – به حساب نگرانی در مورد همه گیر ویروس کرونا رها کرد. این کنوانسیون در نتیجه تقریباً به طور کامل مجازی رفته است و تا حد زیادی در واشینگتن دی سی برگزار خواهد شد، از جمله سخنرانی های ایراد شده از چمن کاخ سفید و سالن اجتماعات اندرو دبلیو ملون، در طول تنها چند ساعت برنامه نویسی متراکم که شبانه تا پنجشنبه ۲۷ اوت پخش خواهد شد.

موضوع سه شنبه شب «سرزمین فرصت» است. دادرسی رسمی از ساعت ۸:۳۰ بعد از ظهر تا ۱۱ بعد از ظهر شرقی می رسد. تمام شبکه های تلویزیونی بزرگ ساعت پایانی را پخش خواهند کرد؛ برنامه کامل در سایت های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر، یوتیوب، و Twitch، و همچنین سرویس های جریان از جمله آمازون پرایم ویدئو در دسترس خواهد بود. بر اساس کمپین ش، ترامپ بیش از یک بار در برنامه نویسی شب برجسته خواهد شد اما اظهارات زنده ای نخواهد داد.

در اولین روز این کنوانسیون، ترامپ و مایک پنس معاون رئیس جمهور رسماً توسط حزب جمهوری خواه نامزد شدند. ترامپ با نقاشی تصویری تاریک از آنچه ادعا می کند در صورت انتخاب جو بایدن معاون سابق رئیس جمهور، نامزد حزب دموکرات، به نامزدی خود پاسخ داد. سخنرانی او به دنبال دیگرانی از خانواده و دوستان رئیس جمهور از جمله دونالد ترامپ جونیور و اوهایو ریپ جیم جردن صورت گرفت که تا حد زیادی همین لحن را زد.

در اواخر هفته، میچ مک کانل رهبر اکثریت سنا، کلین کانوی مشاور کاخ سفید، شیراک ترامپ و رودی جولیانی شهردار سابق شهر نیویورک، وکیل شخصی رئیس جمهور، هر کدام آدرس های بلندپایه ای ارائه خواهند داد. ظاهر منجر به ترامپ پذیرش نامزدی در پنج شنبه شب از کاخ سفید – شکستن سنت است که برخی از کارشناسان حقوقی و اخلاق استدلال می کنند نقض قانون هاچ است، که استفاده از اموال دولتی برای فعالیت های سیاسی را ممنوع می کند.

در اینجا ترکیب سخنرانان در سه شنبه شب (که منوط به تغییر است و ممکن است مهمانان غافلگیر کننده ، با توجه به مبارزات انتخاباتی ترامپ مستثنی) به منظور آنها قرار است به نظر می رسد :

 • نورما اورابازو، کشیش کلیسای بین المللی لاس وگاس به مدت ۱۷ سال، که نماز افتتاحیه را ایراد خواهد کرد.
 • میرون لیزر، معاون ملت ناواهو که با ترامپ در ایجاد یک کارگروه بین آژانسی برای رسیدگی به بحران افراد بومی به قتل رسیده و گمشده همکاری کرده است.
 • ریچارد بیزلی، یک مامور ویژه اداره تحقیقات فدرال که قبل از بازنشستگی در ال پاسو و لس آنجلس کار می کرد؛ او هم اکنون رئیس یک شرکت تحقیقات خصوصی به نام شبکه اطلاعات جهانی است.
 • جان پوندر که توسط بیزلی دستگیر شد و به جرم سرقت از بانک به زندان محکوم شد. او پس از آزادی بنیان گذار و مدیر عامل شرکت هوپ برای زندانیان شد که به محکومان سابق کمک می کند تا دوباره به زندگی غیرنظامی برانند.
 • سن رند پل (R-KY) از سال ۲۰۱۱ نماینده ایالت خود بوده و نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری در سال ۲۰۱۶ بوده است. او اولین سناتور آمریکایی بود که برای کوید-۱۹ آزمایش مثبت کرد و به تازگی پیشنهاد کاهش روزها برای تحویل روستایی را برای کاهش بار بر دوش سرویس پستی آمریکا پیش از انتخابات داده است.
 • جیسون جویس، خرچنگ مین که در حمایت از سیاست های تجاری و شیلات ترامپ صحبت خواهد کرد.
 • کریس پترسون، کشاورز لبنیات در مینه سوتا که در حمایت از سیاست های تجاری ترامپ که طرفدار صادرات لبنیات آمریکا است، سخن خواهد گفت.
 • لری کودلو، رئیس شورای اقتصادی آمریکا و مجری سابق اخبار مالی سی ان بی سی. او شدت شیوع کروناویروس در آمریکا و موج دوم بالقوه در پاییز را پایین آورد و دستور کار رئیس جمهور برای بازگشایی اقتصاد آمریکا را تحت فشار قرار داد.
 • جان پترسون، مالک و مدیر ارشد اجرایی ساخت فلز شوت متالز در روتشیلد، ویسکانسین که در حمایت از سیاست های فولادی ترامپ سخن خواهد گفت.
 • سیسی گراهام لینچ، نوه دختری مرحوم برگرد بیلی گراهام، ایوانجلیست که به تعدادی از روسای جمهور توصیه می کرد و تعدادی از «جنگ های صلیبی» تلویزیونی را رهبری می کرد که میلیون ها بیننده را به خود جلب کرد.
 • شهردار رابرت ولایساولجیویچ، شهردار دموکرات ایولث، یک شهر معدنی در مینه سوتا، جایی که تعرفه های فولادی ترامپ در آن محبوب است.
 • ابی جانسون، فعال حقوق ضد سقط جنین که پیش از استعفا در اکتبر ۲۰۰۹ به عنوان مدیر کلینیک پدر و مادر برنامه ریزی شده کار می کرد. او ادعا می کند که تماشای سقط جنین بر روی سونوگرافی چیزی است که او را به استعفا سوق داد، اما این حساب توسط دو گزارش تحقیقی جداگانه مورد پرسش قرار گرفته است. او در حال حاضر مدیر عامل و سپس هیچ وجود دارد، غیر انتفاعی است که کمک می کند تا کارگران کلینیک سقط جنین ترک صنعت. ویدئو به تازگی از او ظاهر شده است، “از نظر آماری، پسر قهوه ای من بیشتر احتمال دارد که مرتکب یک جرم خشونت آمیز بر پسران سفید پوست من شود.”
 • مری آن ماندوزا، یکی از گروهی از «مادران فرشته» که فرزندانش توسط مهاجران غیرمجاز کشته شدند و بارها توسط ترامپ در خطابه های ضد مهاجر خود مورد استناد قرار می گیرد. پسرش براندون مردانوزا، گروهبان پلیس در مسا، آریزونا، در سال ۲۰۱۴ در برخورد سر به سر با یک مهاجر غیرمجاز که در سمت اشتباه جاده رانندگی می کرد درگذشت.
 • نیکلاس سندمن، دانش آموز دبیرستان کاتولیک کاوینگتون که از سی ان ان به مبلغ ۲۷۵ میلیون دلار شکایت کرد، ادعا کرد که در پوشش آن ها از یک ویدئو ویروسی که در آن با فعالان بومی آمریکا تعامل دارد، افترا کرده است، و از آن زمان به مبلغی نامعلوم حل و فصل شده است.
 • پام بوندی دادستان کل سابق فلوریدا که از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۹ خدمت می کرد. او به عنوان دادستان کل، پس از اهدای ترامپ به یک کمیته اقدام سیاسی که به سمت انتخاب مجدد او کار می کرد، با پرسش های اخلاقی برای تصمیم گیری علیه پیوستن به طرح دعوی در دادگاه چند ایالتی علیه دانشگاه ترامپ مواجه شد. او در جریان محاکمه استیضاح ترامپ در تیم دفاعی کاخ سفید بود. او از آن زمان برای شرکت لابی گری متصل به ترامپ بالارد شرکا کار می کند.
 • تیفانی ترامپ، کوچکترین دختر ترامپ و دانش آموز حقوق جرج تاون؛ او در طول دوره اول پدرش مشخصات پایینی را حفظ کرده است.
 • دولت کیم رینولدز (R-IA)، از سال ۲۰۱۷ به عنوان اولین فرماندار زن آیووا خدمت کرده است و وفادار صریح ترامپ است. او یکی از پایین ترین نرخ تصویب در سراسر کشور در مورد دست زدن به خود را از همه گیر، و دولت خود را شده است دست و پنجه نرم کردن با پس از derecho اخیر، که بسیاری از بدون قدرت باقی مانده است.
 • رایان هولتس، افسر پلیس و پدر پنج ساله ای که به همراه همسرش دختر یک زن معتاد به مواد مخدر را که در خیابان های آلبوکرکی نیومکزیکو زندگی می کرد، در سال ۲۰۱۷ به فرزندخواندگی پذیرفت.
 • ستوان گوف ژانت نونز (R-FL)، در سال ۲۰۱۸ به عنوان اولین ستوان زن هیسپانیک فلوریدا انتخاب شد. ایالت او که قفل تهاجمی و کوتاه تری نسبت به بیشتر داشت، یکی از بدترین شیوع های کاوید-۱۹ در آمریکا را داشته است.
 • اریک ترامپ، یکی از پسران ترامپ، معاون اجرایی سازمان ترامپ است. دفتر لتیتیا جیمز دادستان کل نیویورک به دنبال شهادت او در کاوشگر امور مالی ترامپ است تا مشخص شود که آیا دارایی هایش را برای دریافت وام و مزایای مالیاتی باد کرده است یا خیر.
 • دانیل کامرون دادستان کل کنتاکی ریاست تحقیقات در مورد کشته شدن برونا تیلور در ماه مارس توسط پلیس در لوییویل را بر عهده دارد. او پیش از این به مدت دو سال مشاور حقوقی میچ مک کانل رهبر اکثریت سنا بود.
 • مایک پمپئو، وزیر امور خارجه، که از آوریل ۲۰۱۸ در آن نقش خدمت کرده است، پس از اینکه ترامپ سلف خود رک تیلون را اخراج کرد. او که یک محافظه کار سرسخت بود، از سال ۲۰۱۱ تا ژانویه ۲۰۱۷ نماینده کانزاس در مجلس نمایندگان آمریکا بود که به عنوان مدیر سازمان اطلاعات مرکزی منصوب شد. در ماه مه، او پس از فشار برای شلیک بازرس کل وزارت امور خارجه استیو لینیک، که در حال بررسی سوء استفاده های مختلف ادعایی خود، از جمله سوء استفاده از بودجه مالیات دهندگان بود، تحت بررسی قرار گرفت. او آدرس خود را از اورشلیم تحویل خواهد داد که انتقاد دیپلمات هایی را به خود جلب کرده است که استدلال می کنند این انتخاب سیاست خارجی آمریکا را سیاسی می کند.
 • بانوی اول شیراک ترامپ که در پی حضور RNC 2016 خود به دلیل گنجاندن خطوط سرقت علمی از سخنرانی کنوانسیون ملی دموکراتیک بانوی اول سابق میشل اوباما در سال ۲۰۰۸ مورد انتقاد قرار گرفت. بر خلاف خانم های اول سابق، او پایین گذاشته است به عنوان شوهرش به دنبال انتخاب مجدد، جدا از نوسازی اخیر خود را از باغ رز، جایی که او آدرس کلیدی شب زندگی می کنند در مقابل مخاطبان کوچک تحویل دهد. کمپین ترامپ گفت که در حال مشورت با یک مشاور کروناویروس در مورد این سخنرانی است و «تمام اقدامات احتیاطی مناسب انجام خواهد شد.»

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme