کانیه غرب نخواهد بود در رای گیری میزوری در نوامبر


سه شنبه، ۲۵ اوت ۲۰۲۰

ارسال شدهتوسط Jaime Lees در سه شنبه، اوت 25، 2020 در 6:01

Bye-bye, Ye. - JASON PERSSE / FLICKR

کانیه وست به اندازه کافی امضا نکرد تا نامش را در رای گیری میزوری در ماه نوامبر امسال به دست آورد. Phew.

سرگرم کننده در حال برنامه ریزی برای نامزدی برای ریاست جمهوری به عنوان یک نامزد مستقل بود، اما برای این کار به ۱۰٬۰۰۰ امضای معتبر از رای دهندگان میزوری برای سوار شدن به رای گیری نیاز داشت و او کوتاه آمد.

از داستان ما در مورد این ماه گذشته:

وی می گوید: «نامزدهایی که مورد حمایت احزاب سیاسی معمول هستند، ملزم به تبدیل شدن به ۵۰۰۰ امضا هستند، اما مستقلان باید خود را بیشتر ثابت کنند و ده هزار امضا تحویل دهند. و از آنجا که وست گفت حزب خود را ‘حزب تولد است،’ (*نورد چشم برای همیشه لطفا برای*) او مورد نیاز به نوبه خود در کل 10k به رای گیری در میزوری است.”

بر اساس توییت جی اشکرافت، وزیر امور خارجه میزوری، وست به ۱۰٬۰۰۰ امضا روی آورد اما تنها ۶۵۵۷ امضا از آن ها مصمم به معتبر بودن بودند.

در دنیایی پر از خبر وحشتناک، این پیروزی جزئی بر بولشیتری حتی کامل تر باید جشن گرفته شود. ما این روزها دلایل زیادی برای نفس کشیدن آهی از تسکین نداريم. فقط به وحشت هایی که سال 2024 می تواند به ارمغان بیاورد فکر نکنید. (*shudder*)

ميتونيم دوباره از پاسپورتمون استفاده کنيم؟ درخواست چند تا از دوستاي عامري

ایمیل نویسنده در jaime.lees@riverfronttimes.com

  • ثبت نام برای خبرنامه های هفتگی ما برای دریافت آخرین اخبار، چیزهایی که باید انجام دهید و مکان هایی برای خوردن حق تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را در فیس بوک، توییتر و اینستاگرام دنبال کنید.

برچسب ها: کانیه غرب. میزوری، رای گیری، رای دادن، رای دهنده، جی اشکرافت وزیر امور خارجه، رئیس جمهور، تصویر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر