رهبران کلیسای جامع شهر در نظر گرفتن درخواست مجوز برای پاپ تا درایو در برای مری Pickford تئاتر

رهبران کلیسای جامع شهر در شب چهارشنبه می تواند مجوز استفاده ویژه ای است که اجازه می دهد تئاتر مری Pickford به عنوان پاپ تا درایو در تئاتر را از طریق ماه فوریه عمل تایید.

طرح قبل از شورای شهر تصور با استفاده از حدود 2 هکتار از زمین خالی در مرکز شهر کلیسای جامع شهر به میزبان درایو در تئاتر. بر اساس یک گزارش کارکنان شهر، اپراتورهای تئاتر در مورد استفاده از فضای باز تا هفت روز در هفته بسته به تقاضای مهمان برنامه ریزی می کنند.

با توجه به درخواست مجوز استفاده ویژه، اپراتورهای تئاتر در حال برنامه ریزی برای به طور متوسط 30 تا 50 اتومبیل در هر شب با حداکثر 51 اتومبیل هستند.

در یک گزارش کارکنان شهر آمده است: «در حالی که یک استفاده موقت، متقاضی معتقد است استراحت از استرس یک همه گیر جهانی به نفع هر دو ساکنان شهر خواهد بود و از بسته شدن دائمی یک کسب و کار مهم مرکز شهر جلوگیری خواهد کرد.»

در صورت تایید، فیلم خواهد شد بر روی یک صفحه نمایش بزرگ آویزان در سه ظروف حمل و نقل عمودی انباشته واقع در غرب قطعات خودرو NAPA، بین خیابان گروو و خیابان شرق خیابان بادی Rogerss، با توجه به درخواست مجوز پیش بینی شده است.. تئاتر در فضای باز خواهد بود از طریق عمل یدلایمخیرات فوریه 28.

بر اساس گزارش کارکنان، هنگامی که باز می شد، اتومبیل ها بارگیری را زودتر از ساعت ۶ بعد از ظهر آغاز می کردند و تمام فعالیت های فیلم تا ساعت ۱۰:۳۰ بعد از ظهر به پایان می رسید. تا ساعت 11 بعد از ظهر، همه moviegoers خارج از سایت خواهد بود.

در گزارش کارکنان شهر آمده است: «از آنجا که صدای فیلم ها بر روی سیستم های رادیویی تک تک اتومبیل ها پخش خواهد شد، هیچ تجهیزات صوتی تقویت شده ای در سایت وجود نخواهد داشت.»

این شورا همچنین در یک جلسه مطالعه و در طول جلسه منظم در مورد اجاره تعطیلات کوتاه مدت بحث خواهد کرد.

در طول جلسه مطالعه، اعضای شورا میله به بحث در مورد اجرای اجاره تعطیلات، به طور خاص فرمان ایجاد مقررات جدید و محدودیت در اجاره کوتاه مدت در شهرستان.

در ۲۹ ژوئیه، شورا کارکنان شهر را هدایت کرد تا با پیشنهاد فاز بندی اجاره های کوتاه مدت در محله های مسکونی در طول دو سال، با استثنائات املاک در انجمن های صاحب خانه ها و اجاره به اشتراک گذاری خانه، به جلو بروند.

جلسه مطالعه از ساعت ۴ بعد از ظهر آغاز می شود. جلسه منظم از ساعت ۵:۳۰ بعد از ظهر شروع می شود ساکنان می توانند جلسات را به صورت آنلاین تماشا کنند.

ستون: من همين الان يه فيلم توي يه تئاتر ديدم هشدار اسپویلر : من احساس امنیت ، اما آرام نیست

اجاره: کلیسای جامع شهر حرکت می کند به فاز از اجاره تعطیلات بیش از دو سال

ملیسا دنیلز خبرنگار کویر سان در این گزارش سهیم بود.

شین نویل اخبار فوری و شهرهای دره مربیلا غربی پالم اسپرینگز، کلیسای جامع شهر و کویر هات اسپرینگز را پوشش می دهد. او را می توان در shane.newell@desertsun.com 760-778-4649 و یا در توییتر در @journoshane.

88801100011088 اپراتورهای تئاتر در حال برنامه ریزی برای به طور متوسط 30 تا 50 اتومبیل در هر شب با حداکثر 51 اتومبیل، با توجه به درخواست مجوز استفاده ویژه است.

    

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر