اگر شما پنج ماه گذشته را صرف زندگی در یک غار، پس از آن در مورد جهان خارج تنها از طریق یک جریان زنده از کنوانسیون ملی جمهوری خواهان در سال 2020 آموخته، شما فکر می کنم دونالد ترامپ یک رهبر رویایی بود که دید آنچه که هیچ دیگری نمی بیند – و که ملت خود را به پیروزی در برابر طاعون مرگبار در نتیجه منجر شده است.

“از همان ابتدا”، یک ویدئو RNC را آغاز می کند که رکورد ترامپ را در کوید-۱۹ نادرست نشان می دهد، “دموکرات ها، رسانه ها و سازمان بهداشت جهانی کروناویروس اشتباه کردند.” در حالی که موسیقی قهرمانانه بر روی تصویری از ترامپ که توسط پرچم های آمریکا احاطه شده است پخش می شود، این ویدئو ادعا می کند که «یک رهبر برای نجات جان ها اقدام قاطعی انجام داد: رئیس جمهور دونالد ترامپ».

ویدیو حتی ویژگی های کلیپ تمسخر نیویورک دولت اندرو Cuomo (D – نیویورک) برای گفتن — راه بازگشت در اوایل ماه مارس — که او فکر نمی کنم که همه گیر کروناویروس بود “رفتن به عنوان بد به عنوان آن را در کشورهای دیگر بود.”

واقعیت این است که تحت رهبری رئیس جمهور ترامپ، آمریکا یکی از بالاترین نرخ های کروناویروس در جهان – به مراتب بالاتر از ملت های همسال ما- را دارد. در واقع تمام استدلال ترامپ را می توان در یک نمودار واحد رد کرد. این یکی:

A chart comparing coronavirus cases in the US to those in other developed nations. کریستینا آنیماشان/واکس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de