ریپ کیتی پورتر ژنرال مستر را در مورد ایمیل امتحان کرد. اون کار خوبي نکرد .

ژنرال لوئیس دجوی مدیر کل روز دوشنبه در برابر کمیته نظارت بر مجلس نمایندگان شهادت داد که او به سرویس پستی ایالات متحده آمده تا تجربه خود را در تدارکات برای کمک به USPS رشد و تکامل در مسیر پایداری اعمال کند.

اما در طول جلسه دادرسی، او فاش کرد که او هنوز هم تاد ناآشنا با آژانس او قرار است به اصلاح است.

که در بازجویی از Rep. کتی پورتر (D-CA) بیرون آمد، که با استفاده از زمان خود را به مسابقه DeJoy در مورد اصول خدمات پستی. اون با پرسيدن دجوي شروع کرد به اين که قيمت تمبر درجه يک چيه دجوی به درستی پاسخ داد که هزینه ۵۵ سنت است.

اما پورتر به رفتن ادامه داد. او پرسید: «کارت پستال چه می شود؟»

دجوی در پاسخ گفت: نمی دانم خانم. او همچنین یک سوال در کارت تبریک را از دست داد.

دجوی گفت: «من تسلیم می کنم که در مورد تمبرهای پستی خیلی کم می دانم.»

پورتر در مورد بسته ها پرسید (دجوی ۱ برای ۲ رفت) و سپس به رای گیری رسید: «در عرض یک میلیون یا بیشتر، می توانید به من بگویید که در آخرین انتخابات ریاست جمهوری چند نفر از طریق رای دادند؟» پورتر پرسید.

دجوی در پاسخ گفت: «نه، نمی توانم.» پورتر پس از آن پرسید که آیا می تواند آن را به نزدیکترین ۱۰ میلیون تخمین بزند یا نه.

دجوی در پاسخ گفت: «حدس می زنم و نمی خواهم حدس بزنم.»

پورتر در پاسخ گفت: «پس آقای دجوی، من نگرانم.» “خوشحالم که قیمت یک تمبر را می دانید، اما من نگران درک شما از این آژانس هستم. و من به خصوص در مورد آن نگران چون شما شروع به اقدام بسیار قاطع زمانی که شما مدیر کل شد. پورتر به جدا کردن ماشین های مرتب سازی پستی، تغییر رویه های کارکنان، و قفل کردن جعبه های جمع آوری اشاره کرد.

پورتر سپس از دجوی پرسید که آیا قبل از اینکه به اجرا درآیند، طرح های تعمیرات اساسی عمده را تجزیه و تحلیل کرده است یا نه. دجوی پاسخ داد که او “دستور طرح های تعمیرات اساسی عمده را نداده است” و آنها در اثر قبل از رسیدن او بودند.

بنابراین پورتر پرسید که آیا دجوی می تواند بگوید که چه کسی آن برنامه ها را در جای خود قرار دادهاست. ” اگر دستور ندادید که این اقدامات انجام شود، لطفاً نام چه کسی را به کمیته بگویید.»

دجوی در پاسخ گفت: «نمی دانم.»

هنگامی که پورتر پرسید که آیا متعهد به برگرداندن تغییرات خواهد شد، دجوی پاسخ داد که این کار را نخواهد کرد.

بازجویی مستقیم پورتر به دریافت دو سوال مرکزی که هنوز در مورد دوران زمامداری دجوی در USPS نامشخص است کمک کرد: آیا او می دانست که تغییرات اخیر باعث تاخیر در تحویل خواهد شد یا نه و قانونگزاران چقدر باید تضمین های او را جدی بگیرند که این تاخیرها موقتی خواهد بود و بر رای گیری پستی تاثیر نمی گذارد.

همانطور که در شهادت جمعه خود را در برابر کمیته سنا ، DeJoy در روز دوشنبه اذعان کرد تاخیر رخ داده بود ، اما فاصله خود را از برخی از اقدامات هزینه برش — از جمله گرفتن ماشین مرتب سازی آفلاین ، تغییر سیاست اضافه کاری ، و از بین بردن جعبه های آبی. او گفت که او از آن زمان آن اقدامات را در پاسخ به اعتراض عمومی و برداشت از آنچه که آن را برای انتخابات نوامبر آینده به معنای تعلیق، که در آن تعداد رکورد از آمریکایی ها انتظار می رود از طریق به دلیل همه گیر رای دادن.

دجوی گفت تنها تغییراتی که او به طور مستقیم اجرا کرد، برنامه های حمل و نقل سخت گیرانه تری برای کامیون های پستی و سازماندهی مجدد مدیریت بود. اما حتی همان طور که گفت ربطی به اقدامات دیگر ندارد، او همچنین گفت که هیچ یک از تغییراتی را که قبلاً صورت گرفته است، مانند قرار دادن ماشین های مرتب سازی از کار افتاده به صورت آنلاین برنمي دارد.

با این حال او هنوز قول داد که USPS “به طور کامل قادر و متعهد به تحویل برگه های رای کشور امن و به موقع است. این وظیفه مقدس اولویت شماره یک من بین الان و روز انتخابات است.»

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme