[محتوای جاسازی
درست همان طور که پیراهنش اعلام کرد، کوری بوش خود «پس Jimmy Kimmel Live سنت لوئیس» را برای بینندگان جیمی کیمل لایو در اپیزود که هفته گذشته پخش شد – آورد و به همراه لباس الهام گرفته از مورفی لی، داستان تجربه اش را از انتظار برای نتایج انتخابات مقدماتی ۴ اوت به ارمغان آورد.

به جای کیمل، مصاحبه با بوش توسط یک میزبان مهمان به نام ستاره سیاه پوست آنتونی اندرسون هل داده شد. ‘

بوش شروع کرد و مبارزه خود را برای پیروزی در انتخاباتی توصیف کرد که کمپین اسکرپی خود را علیه لاکی کلی نماینده ده دوره ای کنگره آمریکا گود کرد.

او گفت: «روز انتخابات، در قلبم احساس کردم که این را می برم»

همچنین نگاه کنید به: کوری بوش و جسارت شدت

اما همانطور که او به اندرسون بازگو کرد، بازگشت های اولیه به خوبی برای مبارزات انتخاباتی بوش شورشی بود. پرزيدنت بوش پس از گذراندن روز در نظرسنجی ها گفت برای استرس زدایی به دفتر مبارزات انتخاباتی خود بازگشته و مقداری رقص به دي جی در مهمانی ساعت خود انجام داده است. بعدش يکي از کارکنان کمپينش اونو تکون داد

“اونا منو به دفترم حمله کردن و اونا مثل اينن که، ميدوني، اونا به مسابقه براي صاحب منصب زنگ زده اند”

در واقع ، در اوایل آن شب ، شمارش برگه های رای غایب به نظر می رسید برای قرار دادن کلی در سرب ، به عنوان او می خواهم ثبت نام دو برابر رای غایب ریخته شده برای بوش. در آن زمان، برخی از ناظران در حال حاضر کلی را برنده اعلام می کردند، با یک سیاسی محلی بیان کرد که کلی “در مسیر یک بار دیگر” بود تا بوش را برای انتخابات مقدماتی حزب دموکرات کنار بزند، درست مثل او در سال ۲۰۱۸.

اما این اوت مانند سال ۲۰۱۸ که چالش اولیه بوش با پیروزی ۲۰ امتیازی کلی به پایان رسید، به پایان نخواهد رسید.

در حالی که بوش به اندرسون بازگو می کرد، بازگشت های اولیه ای که کلی را در پیشتاز نشان می داد، احساس او را «خرد» کرد. بنابراین او تلفن خود را خاموش کرد، آی پد خود را اخراج کرد، و یک ساعت یک فیلم را روشن کرد تا تماشا کند در حالی که باقی مانده بازگشت ها شمارش می شد.

و اوه، چطور يجوري حساب کردن.

پرزيدنت بوش گفت فيلم او با اطلاع رسانی قطع شده است. این پیام آغاز شد ، “کوری شکست” — اما تا آن زمان بوش بسیار هیجان زده بود او حتی نمی تواند بقیه را بخوانید. تمام انرژی پنت تا انتخابات در لحظه ای منفجر شد که حتی در باز گویی او، به وضوح بوش را اخراج کرد:

“من پريدم بالا، مثل اينکه يکي نگاه کنه، يکي اينو تاييد کنه”. بوش به اندرسون یادآور شد. او ادامه داد:

“و بعد شايد مثل اين بود که تاييد شد” و من گفتم: “باشه بايد بشاشم!”

در این کار اندرسون خندید، دست هایش را به هم قلاب کرد و تنها چیزی را که باید گفت گفت:

“تو خيلي سنت لوئيس هستي”

برای بزرگ شدن کلیک کنید Arthur Anderson, shown while being charmed by Cori Bush's election night storytelling. - SCREENSHOT VIA YOUTUBE

  • تصویر از طریق یوتیوب
  • آرتور اندرسون که در حالی که از داستان سرایی شب انتخابات کوری بوش جذاب بود، نشان داده شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de