مقامات پارک ملی جاشوا تری روز جمعه اعلام کردند جسدی يک روز پيش از آن در داخل پارک در نزديکی يک جاده معدن عقاب سياه پيدا شده است.

به گفته مقامات پارک و سخنگوی اداره کلانتر شهرستان ریورساید، گروهبان دیانا پکورارو، این مرد متوفی به عنوان آلبرتو سرانو آلوارز ساکن مربیلا ۴۲ ساله شناخته شد.

مأموران اجرای قانون پارک و کلانتری در حال بررسی این حادثه هستند.

پکورارو از طریق ایمیل نوشت: «در این زمان شبیه بازی ناپاک نیست و او یک فرد گمشده نبود.»

در خبری، مقامات پارک گفتند آلوارز «به احتمال زیاد چند ساعت قبل از پیدا شدن جان خود را از دست داده است.» آن ها مشخص نکردند که چه کسی جسد او را پیدا کرده یا علت مرگ او چه بوده است.

مقامات پارک می گویند جاده معدن بلک ایگل که سنگفرش نشده و حفظ نشده است، تنها به روی خودروهای با ترخیص بالا، چهار چرخ باز است.

در پی این حادثه، مسئولان پارک به بازدیدکنندگان یادآوری کردند که به دیگران اطلاع دهند که قصد دارند به کجا بروند و چه زمانی قصد بازگشت دارند.

مقامات در خبری اعلام کردند: هیچ سرویس آب، سوخت یا سلولی در پارک ملی وجود ندارد. “تابستان خطر اضافی گرمای شدید را به ارمغان می آورد و بازدید کنندگان تشویق می شوند که در اوایل روز قبل از ساعت ۱۰ صبح دوباره خلق کنند. جاده های خاکی تنها باید توسط رانندگان ماهر با خودروهای چهار چرخ مجهز به درستی مورد استفاده قرار گیرد.”

آینده: به عنوان حضور و غیاب افزایش می یابد در جاشوا درخت پارک ملی، برنامه ریزی برای سهولت زمان انتظار و اضافه کردن مراکز بازدید کننده بر روی میز

خارج از جاده: جاشوا درخت پارک ملی ، کلانتر Riverside به دنبال بودجه به پلیس خارج از جاده

باقی مانده است: ‘این یک سفر سخت بوده است،’ بیوه پل میلر کانادایی می گوید پس از باقی مانده در جاشوا درخت ID’d یافت

شین نویل اخبار فوری و شهرهای دره مربیلا غربی پالم اسپرینگز، کلیسای جامع شهر و کویر هات اسپرینگز را پوشش می دهد. او را می توان در shane.newell@desertsun.com 760-778-4649 و یا در توییتر در @journoshane.

به گفته مقامات، ۸۸۸۰۱۱۰۰۰۱۱۰۸۸۸ مرد متوفی به عنوان آلبرتو سرانو آلوارز ساکن مربیلا ۴۲ ساله شناخته شد.

    

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de