کارگران کشاورزی شهرستان ریورساید که قرارداد کروناویروس می تواند واجد شرایط برای مسکن موقت و 2،000 دلار شرط برای پوشش دستمزد از دست رفته ، اگر هیئت نظارت شهرستان Riverside تصویب یک برنامه پیشنهادی سه شنبه.

بر اساس این طرح، افرادی که در زمینه های کشاورزی یا فرآوری مواد غذایی کار می کنند که برای COVID-19 آزمایش مثبت می کنند و قادر به جداسازی خود در خانه نیستند، می توانند به طور موقت در یک هتل یا اتاق متل قرار گیرند، به گفته هایدی مارشال، مدیر اداره راه حل های مسکن، بی خانمانی و نیروی کار این شهرستان. او گفت این شهرستان همچنین می تواند افراد را در یکی از هشت تریلر سفر خانه.

این پیشنهاد بخشی از مسکن ایالت برای برداشت محصول خواهد بود که در ابتدا کارگران کشاورزی در ساحل مرکزی و دره مرکزی را هدف قرار داد. بر اساس این برنامه، دولت ۷۵٪ هزینه های مسکن را پوشش می دهد.

طرح این شهرستان به یک شیوه کلیدی به برنامه دولت اضافه خواهد کرد: کارگران نیز این حکم را دریافت می کردند که در نظر گرفته شده است تا به جای بازگشت پیش از موعد، منزوی کردن آن ها از نظر مالی برای یک دوره زمانی توصیه شده توسط مسئولان بهداشت عمومی امکان پذیر شود.

مارشال گفت از هيچ شهرستان ديگر کاليفرنيا که اين جزء را به برنامه مسکن اضطراری کارگر مزرعه خود اضافه کرده اند، آگاه نيست.

مارشال گفت: شهرستان ریورساید با مرکز حقوقی TODEC، یک سازمان غیرانتفاعی حمایت از جوامع مهاجر، قرارداد خواهد داد تا همچنین حمل و نقل، وعده های غذایی و چک سلامتی را در اختیار کارگران قرار دهد. او گفت کارگران کشاورزی که آزمایش مثبتی برای COVID-19 انجام می دهند و می توانند در خانه، در یک اتاق جداگانه، خود منزوی شوند، واجد شرایط این پیشنهاد و حمایت های اضافی نیز خواهند بود.

برنامه پیشنهادی تا 1 میلیون دلار از بودجه قانون CARES استفاده, که دولت فدرال اختصاص داده شده به شهرستان برای پوشش کروناویروس مربوط به هزینه. مارشال گفت که به 250 نفر خدمت ميکنه

این شهرستان از متقاضیان برنامه برای وضعیت مهاجرت خود را بپرسید، او گفت.

سرپرست منطقه چهارم پنجم مانوئل پرز که نماینده دره Coachella است، با چاک واشینگتن سرپرست منطقه سوم که منطقه اش شامل عملیات لبنیات در منطقه تمکولا است، حامی مشترک این پیشنهاد است. این امر می تواند بلافاصله اجرا, درست به عنوان کارگران مزرعه در حال آماده شدن برای بازگشت به مزارع Coachella دره به برداشت خرما و مرکبات, و سبزیجات گیاهی.

پرز به روزنامه کویر سان گفت: «تلاش های آنها برای حفظ خانواده هایشان ضروری است.» ما فقط فکر می کردیم که این ایده خوبی نیز خواهد بود، نه تنها مسکن را برای آنها فراهم می کند، بلکه انگیزه ای از نوعی را برای آنها فراهم می کند، به طوری که امیدوارم در گرفتن آنها مفید باشد.

این پیشنهاد در حالی مطرح می شود که جوامع کارگر مزرعه در دره Coachella و در سراسر ایالت به سختی توسط ویروس کرونا مورد اصابت قرار گرفته اند.

کارگران کشاورزی به برداشت میوه ها و سبزیجات در سراسر همه گیر ادامه داده اند و همه گیری ها در بسته بندی خانه ها و امکانات مسکن کارگران کشاورزی گزارش شده است، جایی که دور شدن فیزیکی تقریبا غیرممکن است. برخی از کارگران که در خانه های شلوغ یا چند نسلی زندگی می کنند، این ویروس را برای اعضای خانواده بازگردانده اند.

حداقل 2،225 از 49،482 افرادی که مثبت برای COVID – 19 در شهرستان Riverside آزمایش — و یا حدود 4.5 ٪ — کار در کشاورزی و یا به عنوان کارگران روز ، با توجه به سخنگوی شهرستان بروک فدریکو. اما این تعداد بدون شک بیشتر است، چرا که فدریکو گفت که این شهرستان تنها داده های شغلی برای حدود ۵۰٪ موارد تأیید شده دارد.

لوز گالگوس، مدیر برنامه های جامعه برای مرکز حقوقی TODEC که دفتری در Coachella دارد، گفت: کمک های مالی یک “باند کمک” کوچک اما بحرانی برای نیازهای فوری کارگران کشاورزی آسیب پذیر خواهد بود.

همه گیر: کارگران مزرعه تنظیم به پروتکل های بهداشتی جدید به عنوان قله برداشت انگور

انتخاب غیرممکن: در میان COVID-19، کارگران مزرعه نمی توانند فاصله اجتماعی در محل کار

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de