ژنرال لوئيس دجوی مدير روز جمعه به قانونگذاران اطمينان داد که نامه های انتخاباتی در ماه نوامبر به موقع تحويل داده خواهد شد، علی رغم نداشتن طرحی برای اين کار در ميان هجوم مورد انتظار برگه های رای پستی.

همانطور که DeJoy در برابر کمیته سنا به رهبری GOP شهادت داد، دموکرات های مجلس نمایندگان برنامه ریزی یک جلسه شنبه نادر برای تصویب قانون است که تغییرات پستی لغو و سرمایه گذاری 25 میلیارد دلار در آژانس. با این حال، جلسه ویژه ممکن است تنها نمادین باشد؛ این قانون بعید است سنا را تصویب کند و مقامات دولت ترامپ در صورت رسیدن به میز کارش به رئیس جمهور توصیه می کنند که آن را وتو کند.

دجوی، اهدا کننده ترامپ و مجری سابق لجستیک، در هفته های اخیر با افزایش موشکافی مواجه شده است چرا که تغییرات عملیاتی جدیدی که تحت رهبری او صورت گرفته است، زمان تحویل را کند کرده است.

DeJoy می گوید که او پیاده سازی تغییرات — از جمله حذف اضافه کاری برای کارگران پستی ، از بین بردن ماشین های مرتب سازی الکترونیکی ، و نیاز به کارگران پستی به ترک الکترونیکی پشت در امکانات اگر آن را در زمان پردازش نشده است — برای کاهش هزینه برای آژانس است که مدت هاست مبارزه مالی است.

نتیجه: تاخیرهای طولانی تر در تحویل نامه ها و بسته ها که این نگرانی ها را به وجود آورد که سیاست ها می تواند بر انتخابات ریاست جمهوری نوامبر تاثیر گذاری کند. انتظار می رود نرخ رای گيری پستی در سقوط امسال در بيان همه گيری جاری کروناویروس، که رای گيری فردی را پيچيده می کند، به اوج خود برسد. برخی استدلال کرده اند که ترامپ عمداً آژانس را معلول می کند تا رای گیری پستی را سخت تر کند و خود رئیس جمهور اذعان داشت که قصد دارد از تأمین بودجه خودداری کند تا پردازش برگه های رای غایب برای آژانس دشوارتر شود.

با افزایش واکنش های عمومی، دجوی اوایل این هفته اعلام کرد که این تغییرات تا پس از انتخابات نوامبر «برای جلوگیری از حتی ظاهر هرگونه تاثیر بر انتخاباتی» در انتظار خواهد بود.

اما دجوی که روز جمعه در برابر کمیته امنیت داخلی و امور دولتی سنا صحبت می کرد، گفت تجهیزات مرتب سازی برچیده شده ای که قادر به پردازش 21.4 میلیون قطعه مسطح در ساعت هستند، ترمیم نخواهد شد و سیاستی که کارگران را ملزم به پشت سر گذاشتن در امکانات می کند، معکوس نخواهد شد. دجوی همچنین ادعا کرد که سرویس پستی هیچ تغییر برنامه ریزی شده ای برای های انتخاباتی ندارد، حتی در حالی که اسناد داخلی گزارش شده توسط سی ان ان نشان می دهد آژانس برنامه ریزی کرده است تا برگه های رای را در سال جاری متفاوت پردازش کند به گونه ای که بتواند به تحویل کندتر کمک کند. این سیاست معکوس شده است.

دجوی به کمیته گفت که او هنوز بسیار با اعتماد به نفس است که انتخاباتی در پاییز به موقع تحویل داده خواهد شد، اما نمی تواند جزئیات طرحی را برای اطمینان از تحویل به موقع ارائه دهد و گفت که تا پایان آخر هفته آماده نشان دادن قانونگزاران نخواهد بود که نشان می دهد هنوز در حال تهیه است.

سرویس پستی از دیرباز یکی از محبوب ترین آژانس های فدرال بوده است، اما سرویس تا حد زیادی خود تأمین مالی مدت هاست که برای باقی ماندن حلال تلاش می کند. حجم الکترونیکی شده است آهسته و آژانس تا به نیاز به بودجه آن کارکنان پس از بازنشستگی هزینه های مراقبت های بهداشتی 75 سال به آینده با توجه به قانون پاسخگویی پستی و افزایش 2006، سیاست است که به هیچ آژانس فدرال دیگر و یا شرکت خصوصی اعمال نمی شود.

همه گیر نزدیک بود ضربه مرگباری را به USPS وارد کند زمانی که درجه یک شروع به رها کردن کرد و ده ها هزار کارگر به دلیل بیماری یا دیگر نگرانی های مربوط به کروناویروس نتوانستند به سر کار بیایند. این آژانس صدها میلیون دلار صرف ایمن کردن دفاتر پستی و مرتب سازی امکانات از جمله سرمایه گذاری در تجهیزات حفاظتی شخصی و تقسیم کنندگان پلکسی گلاس کرد.

انتظار می رفت این آژانس تا پایان ماه سپتامبر پول تمام شود، اما اکنون به دلیل افزایش محموله های بسته مربوط به کروناویروس، احتمال می رود تا اواسط سال ۲۰۲۱ شناور شود. برخی از سیاست گذاران جمهوری خواه مدت هاست که به دنبال خصوصی سازی آژانس برای وادار کردن آن به رقابت با شرکت هایی مانند UPS و FedEx هستند. دموکرات ها اغلب استدلال می کنند که باید به آن به عنوان یک سرویس نگاه کرد که وظیفه تحویل به مناطق روستایی را دارد که برای رسیدن به آن ها کمتر کارآمد هستند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de