ترکیب سخنران کنوانسیون ملی دموکراتیک و چگونگی تماشای 88801100011088 کنوانسیون ملی دموکراتیک در سال جاری کاملا مجازی شده است. به جای روزها برنامه نویسی کامل، این کنوانسیون به دو ساعت سخنرانی تلویزیونی در روز که از دوشنبه ۲۶ مرداد تا پنجشنبه ۳۰ مرداد پخش می شود، متراکم شده است. جو بايدن معاون سابق رئيس جمهوری قرار است پنج شنبه شب نامزدی حزب خود را از خانه اش در دلاویر بپذيرد، نه محل اصلی برنامه ريزی شده ميلواکی، ويسکانسين. ترس از شیوع کوید-۱۹ و پتانسیل گسترش ویروس حتی با جمعیتی که به شدت کاهش یافته بود، باعث شد که کمیته ملی دموکرات ها کنوانسیون میلواکی شخص خود را قراضه دهد. با شروع از ۹ شرقی هر شب، کنوانسیون دموکرات ها از تمام شبکه های بزرگ تلویزیونی، سایت های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر، و یوتیوب، و سرویس های استریم مانند اپل تی وی و روکو پخش شده است. این کنوانسیون همچنین به صورت زنده از وب سایت DNC پخش خواهد شد. [محتوای جاسازی شده] ترکیب DNC در سه شب اول خود نام های بزرگ دموکرات ها از جمله بانوی اول سابق میشل اوباما و رئیس جمهور سابق باراک اوباما، سن برنی ساندرز، ریپ اسکندریه اوکاسیو-کورتز و سنز امی کلوبوچار و الیزابت وارن را به نمایش زد. روز دوشنبه، اين کنوانسيون همچنين کانديدای سابق رياست جمهوری جمهوريخواه و دولت اوهايو جان کاسيچ را که درخواست استيناف را به همنوعان جمهوريخواه خود برای حمايت از بايدن برای رياست جمهوری تحويل داد، برجسته کرد. این هفته با پذیرش نامزدی بایدن برای ریاست جمهوری در روز پنجشنبه، یک روز پس از آن که سن کمالا هریس نامزدی معاون ریاست جمهوری خود را پذیرفت، به اوج خود خواهد رسید. ترکیب بدون جنجال نبوده است. Ocasio-Cortez تنها یک دقیقه از زمان صحبت کردن در روز سه شنبه داده شد; او به عنوان یکی از مقامات به طور نمادین نامزد سندرز، که از آستانه نماینده برای نامزدی به بلیط عبور کرد، خدمت کرد. بسیاری از مترقیان از این تصمیم انتقاد کردند – اوکاسیو-کورتز یکی از بلندپایه ترین اعضای حزب دموکرات و در میان درخشان ترین ستاره های جوان آن است و او سخنران قانع کننده ای است. اما سیاسی گزارش دموکرات های میانه رو نگران دادن بیش از حد بالا به او مشخصات اجازه می دهد جمهوری خواهان به رنگ بایدن به عنوان یک “کشتی” از سمت چپ. عضو کنگره نیویورک با توییت کردن شعر بنجامین ای میس به نام «من فقط یک دقیقه وقت دارم» پاسخ داد که مرحوم ریپ الایژا کامینگز در اولین سخنرانی خود در کنگره در سال ۱۹۹۶ آن را بازنویسی کرد و در نهایت از زمان محدود خود برای ساخت یک مورد جمع و جور برای فراگیر کردن اصلاحات مترقی استفاده کرد.
“من فقط یک دقیقه وقت دارم.شصت ثانيه توي اون .مجبور شدم، انتخابش نکردم،اما ميدونم که بايد ازش استفاده کنم .اگر از آن سوء استفاده کنم حساب کنید.رنج بکش، اه از دستش بدم.فقط يه دقيقه کوچيکاما ابدیت در آن است.»- دکتر بنجامین ای میس(و توسط الایژا کامینگز بازخواند) https://t.co/ul9CE7NriV— Alexandria Ocasio-Cortez (@AOC) August 12, 2020
همچنین اعتراض شده است که جولیان کاسترو، وزیر سابق مسکن و شهرسازی، تنها نامزد لاتین در زمینه اولیه سال ۲۰۲۰، برای ارائه آدرس در طول این رویداد دعوت نشده است. در ابتدا، اندرو یانگ نامزد سابق حزب دموکرات ریاست جمهوری در سال ۲۰۲۰ از فهرست سخنرانان خارج شد، اما کارآفرین گفت که او از آن زمان اضافه شده است – مایک بلومبرگ شهردار سابق شهر نیویورک نیز شکاف داده شده است. انتظار می رود هر دو شامگاه پنجشنبه صحبت کنند. در طول دادرسی، برخی از مترقیان از اولویت بندی آشکار DNC از چهره هایی مانند بلومبرگ و کاسیچ بر کاسترو و اوکاسیو-کورتز ابراز ناراحتی کرده اند. اما این نمایش ادامه دارد، با این نام های بزرگتر سخنرانی دوشنبه تا پنجشنبه، در کنار صاحبان کسب و کار آمریکایی، معلمان، کارگران کارخانه، و کارکنان مراقبت های بهداشتی خط مقدم. در اینجا ترکیب سخنرانان در کنوانسیون ملی دموکراتیک امسال (که هنوز قابل تغییر است) است….

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر