قرار دارد، دوباره تصویب می کند

شورای شهر رانچو سراب روز پنجشنبه قطعنامه ای را که کانون شکايت قانون براون است و توسط گروهی از شهروندان عليه شهر و In-N-Out در ماه ژوئيه واصل شده است، دوباره تائيد کرد.

این شکایت که توسط گروهی از شهروندان به نام “نجات سراب رانچو” تشکیل شده است، قرار است توسط یک قاضی دادگاه برتر شهرستان ریورساید در ۲۸ اوت شنیده شود.

این شکایت بر جلسه ای در ۱۶ آوریل ۲۰۲۰ متمرکز است که طی آن شورای شهر قطعنامه ای را که در ماه فوریه تصویب کرده بود لغو و لغو کرد و تصمیم In-N-Out برای کناره گیری از توافق توسعه برای ساخت یک درایو فست فود از طریق، در گوشه بزرگراه ۱۱۱ و مگنزیا فالز درایو، در مرکز خرید رانچو لاس پالماس را پذیرفت.

این شکایت که توسط وکیل بروس باور تشکیل شده است، ادعا می کند که این شهر قانون براون کالیفرنیا را نقض کرده است زیرا دستور کار ۱۶ آوریل به وضوح مشخص نکرد که آیتم اقدام برای لغو قطعنامه مربوط به پروژه In-N-Out است.

اشعیا هاجرمن، مدیر شهر گفت، اقدام روز پنجشنبه داوطلبانه از طرف شهر برای «درمان نقض ادعایی قانون براون» بود و به ساکنانی که احساس می کردند فرصتی برای صحبت در ماه آوریل فرصتی برای این کار به آنها داده نمی شود، می دهد.

هاجرمن می گوید: «در وفور احتیاط و بدون انجام چنین پذیرشی، شورای شهر ممکن است آن آیتم را با پیری مجدد آیتم و اجازه دادن به گروه سراب نجات رانچو فرصت صحبت کردن را درمان کند.»

بروس باور، وکیل مدافع سراب نجات رانچو، در بیانیه ای کتبی ۱۳ صفحه ای به شورای شهر گفت که اگر شهر خطا می کرد، قطعنامه ای را برای فسخ پروژه در ماه فوریه تصویب می کرد تا فرمان، آیتم دستور کار آوریل باید روشن می شد.

باور نوشت: «دستور کار یک نشست عمومی باید کسب و کار هیئت قانونگذاری را با جزئیات کافی توصیف کند تا عموم مردم بتوانند ماهیت کسب و کار را برای انتقال آن آشکار کنند.»

شکایت قانون قهوه ای یک روز پس از نجات رانچو سراب 64،000 دلار در هزینه های وکیل در طرح دعوی در دادگاه دیگری علیه شهرستان و در – N – خارج با اشاره به فست فود درایو از طریق پروژه — تایید شده توسط شورا در ماه اکتبر — نقض کالیفرنیا دستورالعمل قانون کیفیت محیط زیست با نیاز به گزارش اثرات زیست محیطی اعطا شد.

کسانی که شکایت ساکنانی هستند که از Magnesia فالز درایو زندگی می کنند، در نزدیکی سایت پروژه، که مخالف In-N-Out در آن محل، با استناد به نگرانی برای افزایش ترافیک، سر و صدا و جرم و جنایت است.

این شهر و In-N-Out گفتند که این توسعه یک پروژه کسب و کار در پر کردن است که نیاز به EIR ندارد. سپس در ماه ژانویه، In-N-Out اعلام کرد که قرارداد توسعه با این شهر را فسخ می کند.

در آن زمان هاجرمن به روزنامه کویر سان گفت که In-N-Out متوجه شد که انجام یک EIR سریع تر و مقرون به صرفه تر از مبارزه با طرح دعوی در دادگاه CEQA خواهد بود که می تواند برای دفاع طولانی و پرهزینه باشد.

پروژه In-N-Out نمرده است

رزیدنت استفان جافه یکی از تنها دو نفر بود که در جریان جلسه روز پنجشنبه اظهار نظر کرد و گفت که او گیج شده است که چرا شورا در مورد پروژه ای که به اعتقاد او مرده است هر گونه اقدامی انجام می دهد.

“من سرم را اینجا خراش می دهم، سعی می کنم بفهمم شورا سعی می کند چه کار کند … و من از 16 آوریل که در این آخرین بار عمل کرد، سرم را خراشیده ام.»

“پروژه In-N-Out مرده است؛ خاتمه یافته است. شما مردمی فکر می کنید که شما در حال انجام رفتن را از طریق تمام این machinations و تعمیرات برای یک پروژه است که وجود ندارد؟” او پرسید. “آیا این فقط توهم گروهی است؟ آیا یک پروژه In-N-Out در انتظار است؟”

اگر وجود داشته باشد، جافه گفت، شهر باید آنچه در جریان است را برای مردم فاش کند.

استیو کینتانیلا دادستان شهر گفت: بله، این پروژه وجود دارد.

هاجرمن می گوید در ۴ مه این شهر «اخطار آماده سازی» صادر کرد که پیش نویس EIR در حال آماده سازی است که در وب گاه این شهر قرار گرفت و به ۳۰ آژانس ایالتی و محلی و در روزنامه کویر سان فرستاده شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de