تبدیل کرد

سه پالم اسپرینگز املاک هتل در حال بررسی توسط مقامات شهرستان و شهرستان که می خواهند برای ایجاد یک پردیس مسکن حمایتی دائمی برای سالمندان کم درآمد که در حال تجربه و یا مواجه با بی خانمانی، هر چند طرح به دور از جامد است.

ساکنان و کسب و کار اطراف سه هتل — که محدوده در اندازه و محل ، اما همه در یا در عرض 4 مایل از راهرو مرکز شهر — میله برای دریافت اطلاع رسانی در هفته آینده در مورد پروژه در انتظار برای دریافت ورودی عمومی ، با توجه به پالم اسپرینگز شهردار Geoff کرس.

پس از موافقت با همکاری با ریورساید کانتی در تلاش، شورای شهر پالم اسپرینگز در اوایل ماه اوت به اتفاق آرا رای به تصویب ۳ میلیون دلار برای این پروژه داد، با فرو رفتن به حدود یک سوم تخصیص یک بار ۱۰ میلیون دلاری شهر از ایالت برای خدمات مسکن بی خانمان مورد استفاده قرار گیرد.

شهرستان Riverside قصد دارد برای کمک به $10.4 میلیون دلار از آن هیچ جایی مانند صندوق خانه, است که کنار گذاشته شده است برای تامین بودجه قرار دادن مسکن دائمی برای افرادی که تجربه بی خانمانی. علاوه بر این، این شهرستان میله برای درخواست 10 تا 15 میلیون دلار در بودجه پروژه Homekey، که یک بار گلدان پول از دولت فدرال تحت قانون CARES به معنای رسیدگی به مسائل مسکن در طول همه گیر کروناویروس است.

در حالی که هتل های فعلی در حال بررسی می تواند تغییر به عنوان مقامات را از طریق این روند حرکت می کند ، کرس گفت : شهرستان بررسی خواص هتل در دسترس در پالم اسپرینگز و باریک در سه که تا به حال بسیاری از اتاق ها و فضای رستوران.

کرس می گوید: «تعداد مشخصی اتاق مورد نیاز بود زیرا اداره مسکن قصد دارد واحدها را به آپارتمان هایی با آشپزخانه (a) و برخی با اتاق خواب های متعدد برای خانواده ها تبدیل کند.» “فضا برای یک رستوران نیز در اولویت بود اجازه می دهد آموزش های شغلی در اموال.”

گرگ رودریگز، مشاور سیاست گذاری رئیس هیئت مدیره شهرستان ریورساید پنجم مانوئل پرز، که نماینده دره Coachella است، پیش از این به روزنامه کویر سان گفته بود که مقامات امیدوارند هتلی را به یک ملک به سبک پردیس تبدیل کنند که شامل برخی واحدهای تثبیت بحران و ۶۵ تا ۸۰ واحد مسکونی حمایتی دائمی است که محل های مسکن بلند مدت هستند که با خدمات حمایتی مانند کمک های بهداشتی رفتاری بالشتک می شوند.

او پیش بینی ایجاد فرصت های توسعه نیروی کار نیز هست. به عنوان مثال، اگر قرار بود هتل دو رستوران داشته باشد، می توان از یکی برای تغذیه مشتریان پناهگاه استفاده کرد در حالی که دیگری می توانست برای عموم باز باشد و مشتریان پناهگاه را به کار گیرد.

بیشتر: پناهگاه پالم اسپرینگز از COVID-19 اجتناب کرد. بی خانمان ها می گویند به بیش از حفاظت از ویروس نیاز دارند

بیشتر: طرفداران شهرستان Riverside می خواهند COVID – 19 تست برای بی خانمان در خیابان ها

مجموع هزینه های عملیاتی سالانه — و چه کسی که پا که لایحه — و همچنین جدول زمانی پروژه هنوز تصمیم گرفته شده است. اگر بودجه تأمین شود، پس از آن پروژه به شهر برمی گردد تا به شورا اجازه دهد تا در ماه های آینده افکار عمومی را در مورد این پروژه بشنود.

مقامات مسکن شهرستان درخواست کمک هزینه برای بودجه دولت را مشاهده کنید و باید برنامه Homekey پروژه تا هفته آینده نهایی ، با توجه به کرس.

افزایش اضافی از پروژه Homekey پروژه را “یک فرصت یک بار در طول عمر،” رودریگز گفت. و همه گیر یک فرصت نخست برای کسب هتل ایجاد کرده است، به گفته مقامات شهر پالم اسپرینگز.

در گزارش کارکنان شهر پالم اسپرینگز آمده است: «تبدیل هتل به عنوان یک روش مقرون به صرفه برای ارائه مسکن مقرون به صرفه دیده می شود.» “چندین هتل یا املاک متل وجود دارد که یا برای دوره های طولانی مدت بسته شده اند و یا عملیات محدودی داشته اند، و همه گیر COVID-19 مقدار عادلانه ای از عدم قطعیت بازار را ایجاد کرده است، و کسب هتل در این زمان امکان پذیرتر است.”

اساسا، تبدیل یک هتل است که در حال حاضر ایجاد اتاق های خصوصی بسیار ارزان تر از ساخت یک ساختمان جدید همه با هم است.

در اینجا سه هتل است که شهرستان و شهرستان چشم:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de