چگونه سیاستمداران کتاب های خود را در کنوانسیون ملی دموکراتیک

نشان دادند

قرنطینه یک شادی تنها و ساده را به زندگی ما آورده است، و این است: Snooping در وبلاگ و سلیقه خود را در کتاب.

حالا مثل قبل هیچ وقت این شانس را داریم که داخل خانه های نه تنها دوستان و خانواده ها و همکارانمان بلکه افراد معروف را ببینیم. در حال حاضر مانند قبل از هرگز، ما این شانس را داریم که آنها را با جزئیات کمین در پس زمینه هر ظاهر رسانه ای قضاوت کنیم: گیاهان خانه، بالش پرتاب، و از همه مهمتر کتاب ها. برای سیاستمداران معروف به خصوص، کیف پس زمینه تبدیل به یک نشانه اساسی از هوش و erudition شده است، و چه کتاب آنها را انتخاب کنید به نمایش گذاشتن برای snoops مانند من به suss کردن سیگنال بزرگ در مورد چگونه آنها می خواهند مردم به آنها فکر می کنم.

در کنوانسیون ملی دموکراتیک ۲۰۲۰، بیشتر سخنرانان رسمی در برابر پس زمینه های ارائه شده توسط DNC ظاهر شدند که اغلب پرچم های دولتی خود یا دیگر یادگاری های میهنی خود را در بر می گرفت. بنابراین آنچه به نام کیف اعتبار آمده است در طول آدرس های بزرگ دراماتیک چندان در معرض نمایش نبود. (استثناهای قابل توجه در میان سخنرانان کلیدی میشل اوباما و هیلاری کلینتون بودند که از اتاق های نشیمن خود صحبت می کردند. در حالی که آنها کتاب در پس زمینه فیلم های خود را، محتویات بیش از حد تار برای خبرنگار فروتن خود را برای شناسایی عناوین بود.)

اما این کنوانسیون همچنین برجسته چند مونتاژ غیر رسمی از پیش شات، و آن فیلم ها به نمایش گذاشته قفسه کتاب galore – و مقدار زیادی از فرصت ها برای تجزیه و تحلیل. بيا بريم تو.

استیسی

آبرامز در DNC.
PBS

پی بی اس …

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>