ردیاب آتش کالیفرنیا : نقشه ردیابی فروغ های فعلی در حال سوختن در سراسر ایالت در زمان واقعی 88801100011088 جو ژاک پالماسپرینگز کویر سان منتشر شده 12:41 PM EDT اوت 20, 2020یادداشت سردبیر: ما این داستان را برای همه خوانندگان به عنوان یک سرویس عمومی مهم آزاد کرده اند. اگر شما قادر هستید، لطفا اشتراک خورشید صحرا را در نظر بگیرید، متشکرم.دولت گاوین نیوزوم بعد از ظهر چهارشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت ۳۶۷ آتش سوزی شناخته شده در کالیفرنیا وجود دارد که ۲۳ آتش سوزی بزرگ محسوب می شوند.آتش سوزی و دود ردیاب آثار گزارش آتش سوزی از گروه ملی هماهنگی آتش سوزی و کال آتش ساعتی به روز شده است و بهترین راه برای ردیابی هر آتش سوزی در یک مکان است.ردیاب آتش نشانی نقشه ای را با مکان های مشخص هر آتش فراهم می کند و همچنین نشان می دهد که هشدارهای پرچم قرمز در کجا در حال اجرا است، از جمله اطلاعات دیگر. شما همچنین می توانید بر روی هر نقطه کلیک کنید برای دیدن اطلاعات دقیق در مورد آتش سوزی در آن منطقه.به روز رسانی پنجشنبه: بیش از ۳۶۰ آتش سوزی در سراسر کالیفرنیا در حال سوختن است، یک نفر مرده است. اين چيزيه که ما ميدونيم .علاوه بر این ، ردیاب آتش به روز رسانی اندازه ، درصد مهار و فراهم می کند خلاصه ای از آتش زیر نقشه برای کسانی که علاقه مند به استفاده از نقشه خود را.ردیاب آتش کالیفرنیااگر نمی توانید نقشه بالا را ببینید، روی این لینک کلیک کنیدجو ژاکز یک تهیه کننده دیجیتال با شبکه یو اس ای تودی است. شما می توانید او را در توییتر در @JoeJacquezAZ.

ردیاب آتش کالیفرنیا ما گزارش آتش سوزی. داده ها ساعتی به روز می شوند و بهترین راه برای ردیابی هر آتش سوزی در یک مکان است.

    

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>