نیوزوم: پروتکل های جدید بازگشایی هفته آینده

گوین نیوزوم روز چهارشنبه گفت پروتکل های جدیدی برای بازگشایی بخش های اقتصاد در طول پاندمی کوروناویروس هفته آینده در حال آمدن است.

تغییرات در حال انجام است به عنوان Riverside شهرستان به دنبال اجازه از وزارت بهداشت عمومی کالیفرنیا به اتخاذ یک جدول زمانی برای بازگشایی بیشتر در ماه سپتامبر آغاز شده، با وجود حضور آن در لیست نامزدی هدف دولت برای داشتن انتقال بیماری بالا.

در حالی که نیوزوم از اظهار نظر در مورد پیشنهاد شهرستان، فرماندار در طول یک کنفرانس خبری چهارشنبه گفت که دولت او در حال کار با افسران بهداشت محلی و کارشناسان بهداشت از سراسر کشور به آمده تا با معیارهای “تجویزی” و “پویا” برای بازگشایی امن از در حال حاضر وجود دارد.

ما می خواهیم مطمئن شویم که آنها انعطاف پذیر به (شهرستان) نیاز دارد، او گفت: ما عمیقا ً تمایل داریم که این اقتصاد را به طور کامل باز کنیم، و ما به طور عمیق کسب و کار استرس را تحت نظر می شناسیم.”

بیشتر: شهرستان ریورساید از دولت درخواست تایید برای بازکردن دوباره کسب و کار آغاز سپتامبر 8

بیشتر: تست COVID-19 ‘بی ربط’ به عنوان 94٪ از نتایج گزارش ایالت های کالیفرنیا بیش از 2 روز طول می کشه

از زمان شروع همه گیر، دولت راهنمایی های خاص بخش را برای ده ها صنعت در مورد چگونگی بازکردن با خیال راحت فراهم کرده است. اما رکورد شکنی بیکاری همچنان ادامه دارد، محصولات ناخالص داخلی شهرستان در حال کاهش است، و بسیاری از کالیفرنیای ها در تلاش برای به پایان می رسد دیدار.

در همین حال، ویروس همچنان در حال گسترش است: دولت دارای بیش از 638،000 مورد تایید COVID-19 و 11،523 مرگ و میر مربوط به کوروناویروس تا روز چهارشنبه، با توجه به داده های بخش بهداشت عمومی.

نیوزوم گفت معیارهای جدید برای بازگشایی ها «چارچوبی از وضوح» خواهد بود که از تجربیاتی که در ایالت، کشور و در سراسر جهان اتفاق افتاده، مطلع می شود.

او گفت این دستورالعمل ها “تاکید عمیق تر بر چگونه” به با خیال راحت باز کردن داشته باشد تا دولت می تواند اجتناب از نیاز به بازگشت به نظم کامل در محل در پاییز.

“اگر شما آن را انجام, شما باید آن را بسیار با قضاوت انجام,” او گفت.

Riverside County در ۱۲ اوت پیشنهاد خود را به وزارت بهداشت عمومی کالیفرنیا فرستاد تا در ۸ سپتامبر شروع به بازگشایی برخی بخش ها از جمله رستوران های شام خوردن، کلیساها و سالن های مو کند.

شهرستان درخواست را با وجود داشتن ویروس مثبت نرخ 11٪، که بالاتر از آستانه 8٪ است که آن را در لیست نامزدی هدف دولت قرار داده است.

تا چهارشنبه، ۴۰ شهر از جمله ریورساید و سن برناردینو در آن فهرست قرار دارد.

برخی از استان ها در حال ملاقات با متریک برای گرفتن از لیست، که نشان می دهد آنها در حال گسترش مورد تحت کنترل: سن دیگو و Placard کنت ها از آن لیست حذف شد این هفته، نیوزوم گفت.

ما می خواهیم این لیست را به صفر ببینیم.

اما شماره هاي ريورسايد کانتي به اندازه کافي پايين نرفتن که دنبال کت و شلوار بياد

Riverside مدیر عامل شهرستان جورج جانسون به یکشنبه صحرا در روز سه شنبه گفت که شهرستان می خواهد برای باز کردن کسب و کار بیشتر با “رویکرد متعادل” که در آن بحران بهداشت عمومی و بهبود اقتصادی در همان زمان خطاب.

اما باز کردن بخش های بیشتر اقتصاد، افرادی را قرار می دهد که در خارج از خانه کار می کنند و احتمال بیشتری دارد که گروه هایی باشند که بیشتر در برابر ویروس از جمله ساکنان کم درآمد و افراد رنگین پوست آسیب پذیرتر هستند.

در حالی که سرپرست ناحیه چهارم ریورساید کانتی پنجم مانوئل پرز از جمله کسانی بود که در اصل در ماه مه ایالت و شهرستان را برای بازگشایی سریع تر تحت فشار قرار دادند، او اکنون می گوید که «لزوماً با بازگشایی خیلی زود موافق نیست»، وقتی درباره نامه ٔ این شهرستان به ایالت سؤال شد.

ناحیه ی پرز دره ی مربیلا را در بر می گرفته است. دره ۹ شهرستان را برای ۲۸۴ کشته در شهرستان ریورساید حساب کرده اند — ۳۱٪ از کل — حتی اگر آن شهرها کمتر از ۲۰٪ از جمعیت این شهرستان را داشته باشند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>