‘این یک چالش واقعی بوده است’: با بازگشت دانش آموزان به مدرسه، برخی هنوز هم فاقد اینترنت قابل اعتماد

خانواده ایوت والدیویز در یک مزرعه دورافتاده در گرمایی زندگی می کنند، یک جامعه ناترکیب در شمال دریای سالتون، جایی که همیشه یک چالش برای دریافت سرویس اینترنت استاندارد از ارائه دهندگانی مانند اسپکتروم بوده است. هنگامی که coronavirus ضربه, عدم وجود اینترنت خود را ایجاد استرس اضافی.

با کلاس های نقل مکان کرد آنلاین، والدیویز دو دختر — هر دو دانش آموزان در Coachella دره دبیرستان — تلفن همراه خود را به عنوان نقاط مهم شخصی برای ورود به کلاس های مجازی و تکالیف کامل استفاده می شود. آنها امیدوار بودند که مدرسه خود را در پنج ماه پس از شروع همه گیر، کمک به آنها را با یک راه حل قابل اعتماد تر آمده است. اما هفته گذشته آنها سال جدید مدرسه با راه اندازی makeshift خود را آغاز کرده است.

“(دختران من) تاکید کرد که آنها نمی تواند به اتصال حق، او گفت. چون اون نقطه ي گرم قدرت کمي داره، ولي بهترين نيست”

به عنوان هزاران نفر از دانش آموزان در سراسر منطقه کلاس های تقریبا برای سال تحصیلی 2020-21 از سر می گیرید، اینترنت خانگی قابل اعتماد همچنان به یک مشکل برای بسیاری در منطقه مدرسه یکپارچه Coachella دره. و در سراسر دره، برخی از خانواده ها در پالم اسپرینگز متحد، که در اوایل این ماه آغاز شده، نیز در تلاش برای اتصال.

بیشتر: اولین روز مدرسه برای منطقه مدرسه یکپارچه ماسه های بیابانی با یک مشکل آغاز می شود

بیشتر: چقدر نقش حضور هواداران در بودجه یک مدرسه برای ورزش بازی می کند؟

با وجود تلاش هر دو منطقه برای دست دادن دستگاه های رایگان نقطه اتصال تلفن همراه به دانش آموزان، برخی از والدین گزارش می کنند که آنها هنوز هم دریافت کرده اند و یا یک ارتباط سازگار در خانه با اینترنت آنها را داشته باشد.

والدیویز گفت که او نتونسته با وجود تلاش های متعدد، یک نقطه ی گرم CVUSD بگیره. او اخیرا گفته شده است که خانواده اش هرگز به یک لیست اضافه شده است، او گفت، هر چند او در بررسی های مختلف نشان داد که آنها نیاز به یک.

Valdiviez امیدوار است که اتصال تکه تکه خانواده فعلی تاثیری بر آموزش دختران او را داشته باشد. جوان ترین او، یک سال دوم، عصبی است زیرا او به طور معمول “در بالای بازی خود را و همیشه مستقیم به عنوان، Valdiviez گفت: “. و مسن ترین ش، یه ارشد، نمی خواد چیزی فارغ التحصیلی رو به خطر بندازه.

والدیوز گفت: «این یک چالش واقعی برای ما بوده است.

CVUSD استقرار نقاط مهم، اتوبوس های لباس یدک دار

دره مربیلا شرقی دارای برخی از پایین ترین نرخ اتصال در منطقه، با توجه به نقشه منتشر شده توسط همکاری اقتصادی Coachella دره، یک گروه مدافع اقتصادی و کسب و کار است. گرمایی، به ویژه، دارای کمترین درصد از خانوارهای دارای خدمات اینترنتی در ۳۹٪، و به دنبال آن جوامع ناهمترکیب نزدیک به ۴۲٪، مکه در ۶۳٪ و نورث شور در ۶۴٪.

همچنین آن جوامع درصد بالاتری از کودکان سن مدرسه را نسبت به شهرهای غربی Coachella Valley مانند پالم اسپرینگز، رانچو میراژ و نخل کویر، با توجه به داده های گردآوری شده توسط CVEP از اداره سرشماری ایالات متحده آمریکا در سال 2018 بررسی جامعه و Esri تحلیلگر کسب و کار 2020.

برای حل مشکل اینترنت محلی، CVUSD خریداری و ارائه حدود 3،000 نقاط اتصال تلفن همراه به خانواده ها در این منطقه، رقم بر اساس پاسخ های قبلی نظرسنجی از پدر و مادر که بیان نیاز، دکتر ماریا گندرا گفت.

شهر Coachella اجازه داد تا این منطقه به استفاده از “نرخ شهرستان” خود را برای خرید آن نقاط از Verizon ، او گفت.

اما به سرعت آشکار شد که دستگاه های بیشتری لازم است. این ولسوالی که حدود ۱۷۰۰۰ دانش آموز را خدمت می کند، اخیراً ۱۵۰۰ نقطه جدید دیگر سفارش داده است که گاندرا هفته گذشته گفته بود که “هر روز در حال حاضر” انتظار می رود. گندرا گفت که ورایزون به این ولسوالی انتقال داد که این اولویت اصلی است، اما هنوز تا روز چهارشنبه آنها را دریافت نکرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>