شورای شهر Indio در نظر قطعنامه نژادپرستی، CARES قانون گزینه های بودجه

شورای شهر ایندیو چهارشنبه در جلسه ای قرار داشت تا یک قطعنامه مربوط به نژادپرستی و گزینه های بالقوه را برای ۱/۱۲ میلیون دلار بودجه ای که شهر از طریق قانون CARES اختصاص داده شده بود، در نظر بگیرد.

هیئت نظارت شهرستان Riverside اخیرا قطعنامه ای را تصویب کرد که نژادپرستی و بی عدالتی را بحران بهداشت عمومی اعلام کرد. ایندیو عضو شورای ویموند فرمون اکنون پرسیده است که اگر شورای شهر ایندیو علاقه مند به اتخاذ یک اقدام مشابه است. ورود و پتانسیل های شورا چهارشنبه انتظار می رود.

در همین حال، اسکار اورتایز عضو شورای شورا درخواست بحث از پیشنهاد به دست نکردن از بخش خاصی از هزینه مجوز کسب و کار برای کسب و کار جدید است. Ortiz تا به این مورد توجه داشته است که “بسیاری از افراد بیکار و یا کم کار به دنبال شروع کسب و کار خود را در تلاش برای زندگی، “بر اساس یک یادداشت از مدیر شهرستان مارک اسکات، به عنوان بخشی از جزئیات دستور کار چهارشنبه صادر شده است. پیشنهاد می شود که شورا به طور موقت هزینه درخواست برای اولین بار و / یا کد هزینه بازرسی انطباق را در نظر بگیرید.

شهر ایندیو ۱/۱۲ میلیون دلار در قانون مراقبت های دولتی (یا قانون کمک به کوروناویروس، امداد و امنیت اقتصادی) بر اساس حجم جمعیت آن اختصاص داده شد. در این یادداشت نامه گفته شده است که “اولین استفاده” از آن صندوق ها به سمت “بازپرداخت هزینه های مستقیم شهر” خواهد رفت، اما بقیه را می توان به روش های مختلف اختصاص داد. شورای انتظار می رود که ورودی را فراهم کند.

آماندا اوریش مسائل بومیان آمریکا در کالیفرنیای جنوبی و شهر ایندیو را پوشش می دهد. او همچنین گزارشی برای عضو سپاه آمریکا است. او می تواند در ساعت [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>