آکادمی هنرهای ایدیل ولد برنامه سال شکاف مجازی را در میان همه گیر

معرفی کرد

آکادمی هنرهای ایدیل ویلد، یک روز خصوصی و مدرسه مقدماتی کالج شبانه روزی، در حال ارائه یک برنامه آموزشی سال شکاف برای اولین بار در تاریخ خود را به عنوان دانش آموزان بیشتر در سراسر کشور ثبت نام کالج defer به دلیل همه گیر coronavirus.

یک سال فاصله به دانش آموزان بین دبیرستان و کالج اجازه می دهد تا در برنامه های آموزشی یا شغلی متمرکز شده، سهیم شوند. یک مطالعه جدید توسط SimpsonScarborough نشان داد که 40 درصد از دانشجویان سال اول ورودی در ایالات متحده به احتمال زیاد یا به شدت به احتمال زیاد به هر کالج چهار ساله در پاییز امسال شرکت نمی کنند. هاروارد هفته گذشته گزارش داد که بیش از 20 درصد از دانشجویان سال اول خود را در حال ثبت نام در حال حذف.

در حالی که یک سال فاصله در آکادمی هنرهای Idyllwild اعتبار کالج را فراهم نمی کند، مزایای برای هنر آموزان شامل آماده سازی کالج اضافی و فرصت های استفاده و hone مهارت های خود را. تمام رشته های مدرسه — موسیقی ، هنرهای تجسمی ، فیلم ، مد و رقص — در دسترس خواهد بود با شروع پاییز امسال.  

مدارس می پیوندد دیگران در سراسر کشور ارائه دانش آموزان زمان برای پیشرفت تحصیلی اضافی قبل از کالج. مدرسه موسیقی ایستمن در روچستر نیویورک، دانشگاه ناروپا در بولدر، کولو، و تئاتر کنسرواتوار آمریکایی در سان فرانسیسکو برخی از موسسات ارائه برنامه های سال شکاف آموزشی برای سال 2020-21 هستند.

‘یک تجربه آموزشی خوب’: آکادمی Idyllwild طول می کشد برنامه تابستان آنلاین

CVUSD: در 23 سالگی ، عضو هیئت مدیره جدید ‘می خواهد برای دانش آموزان مبارزه’

شن های بیابانی: بیابان شن مدارس متحد برای بازگشایی با یادگیری آنلاین

هنرهای تجسمی آکادمی هنرهای تجسمی صندلی ریاست لیندا سانتانا گفت برخی از فارغ التحصیلان اخیر از مدرسه احساس خلاء در نیاز به انتقال تا ناگهان.

سانتانا گفت: «آنها احساس می کنید که آنها از دست رفته در بسیاری از و احساس آماده به حرکت در دانشگاه فقط هنوز، “. من می دانم که بسیاری از دانش آموزان نمی خواهند برای شروع کالج آنلاین، بنابراین گرفتن یک سال به تمرکز بر روی فرم هنر خود را برای ساخت نمونه کارها خود را، بهبود تکنیک خود را، تکامل ایده ها و ایجاد روابط جدید – همه که برای تلفن های موبایل جذاب است.”

-مثبت و مبهم سال فاصله

پژوهش نشان می دهد هر دو مثبت و cons به دانش آموزان گرفتن یک سال فاصله.

بررسی اخیر انجمن سال گپ، به عنوان مثال، نشان می دهد که دانش آموزانی که یک سال فاصله بیش از حد انجام آکادمیک در کالج. یک سال شکاف ساختار یافته فقط به دانش آموزان کمک نمی کند که بالغ شده، بلکه به آنها حس یا هدف و درک بهتری از دنیای اطراف خود می دهد.

دکتر ژانت لوئیز یریان، رئیس آکادمی هنرهای هنرهای ایدیل ویلد گفت: دانشجویان موسیقی ممکن است از استماع کالج های قبلی خود احساس ناراضی داشته باشند یا آمادگی آنها کافی نیست. آنها می توانند در طول یک سال فاصله، درس خصوصی و سایر دروس را برای افزایش اعتماد به نفس و عملکرد خود را.

که می تواند برای دانش آموزی که می خواهد بهبود بخشد بسیار مفید باشد. شاید یک دانشجوی عمومی موسیقی وجود داشته باشد که به موسیقی علاقه مند است، اما مطمئن نیستم که چه مسیری باید به آن بروم. با نمونه برداری از چند کلاس تاریخ مختلف ما، که ممکن است آنها را هدایت کند که در کدام مدرسه به درخواست بعدی.”

بخش فیلم به دانشجویان پیشنهاد می دهد بهره مندی از یادگیری نرم افزار مانند برنامه ایستگاه کار صوتی دیجیتال طرفدار ابزار و دیگر سیستم عامل استاندارد صنعت. دانش آموزان در پایان برنامه گواهینامه دریافت می کنند و می توانند درخواست کنند که دستیار سردبیر یا دستیار شخصی در یک خانه ویرایش یباشد.

وقتی به مدرسه فیلم می رنن، خیلی جلوتر از قبل می شن، “شلی شورت” رئیس بخش فیلم گفت. “آنها بیشتر از آنچه که دانش آموزان اغلب سال اول کالج خود را یاد می گیرند یاد گرفته اند.”

علاوه بر این، برخی از دانش آموزان ممکن است هرگز فرصتی برای دنبال کردن آموزش هنر و یا فکر کردن در مورد فرصت های شغلی آن را فراهم کرده اند. ماریان کنت استل، رئیس آکادمی هنرهای ایدیل ویلد، گفت که مدرسه می خواهد محیطی را به آنها ارائه دهد که در آن از افراد حرفه ای یاد بگیرند و با هنر آزمایش کنند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>