در چهارشنبه شب، سن الیزابت وارن دومین سخنران در کنوانسیون ملی دموکراتیک ۲۰۲۰ شد تا سخنرانی خود را از یک کلاس خالی ارائه کند.

شب قبل، جیل بایدن در حالی که در اتاقی که زمانی در دبیرستان برندی واین در دلاویر تدریس می کرد – از ماه مارس به دلیل Covid-19 بسته شده بود، خطاب به ملت ایستاده بود. وارن، به نوبه خود، در مقابل فرش رنگارنگ و cubbyholes (از جمله برخی از بلوک های برگزاری املا BLM) در اوایل دوران کودکی مرکز آموزش در اسپرینگفیلد، ماساچوست، برای ماه ها به همین دلیل بسته صحبت کرد.

هر دو به چالش های بزرگ مربیان و خانواده ها در زمانی که ویروس در حال مواج شدن با آن مواجه هستند، اما هنوز هم کودکان نیاز به یادگیری و پدر و مادر نیاز به مراقبت از کودکان در حالی که آنها کار خود را انجام می دهند – و دولت فدرال ارائه می دهد کمی اگر هر گونه کمک.

در سخنرانی خود، وارن بر روی بخش اولیه کودکی این معادله تمرکز کرد. سناتور، که مراقبت از کودکان را به عنوان بخش اصلی مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری خود ساخته و قوانین جهانی مراقبت از کودکان را در کنگره معرفی کرده است، اشاره کرد که “مراقبت از کودکان در حال حاضر سخت بود برای پیدا کردن قبل از همه گیر.”

و حالا، او گفت: “والدین گیر افتاده اند – هیچ ایده ای وجود نداره که مدارس با خیال راحت می توانند دوباره باز کنند و حتی گزینه های مراقبت از کودکان کمتر.” به گزارش مرکز ملی حقوق زنان، به ارائه دهندگان مراقبت از کودکان ضربه سختی هم خورد که از ماه فوریه یک نفر از هر پنج شغل مراقبت از کودکان از دست رفته است.

اما وارن گفت: «من عاشق یک طرح خوب هستم» – و کمپین بایدن یکی را برای مراقبت از کودکان منتشر کرده است که شباهت های زیادی به سناتور دارد. مدافعان می گویند طرح بایدن راه طولانی را به سوی توسعه زیرساخت های که خانواده ها نیاز به منظور بازگشت به کار در همه گیر و فراتر از آن. و در مرکز آموزش اوایل کودکی در چهارشنبه، وارن به خانه رانندگی چقدر ضروری است چنین کمک است. او اشاره به عمه بی، که، او، که او قبلا ذکر شده است، کمک به مراقبت از وارن دو فرزند در حالی که او شروع به کار خود را در تگزاس.

“دو نسل از پدر و مادر کار بعد، وارن گفت: “اگر شما یک نوزاد و یک عمه بی، شما در خود تان است.”

کودکان در آمریکا قبل از ضربه Covid-19 شکسته شد — غیر مقرون به صرفه برای بسیاری از خانواده ها ، و پرداخت دستمزد در سطح فقر به بسیاری از ارائه دهندگان. و حالا برنامه های مراقبت از کودکان و کارگران آنها حتی بیشتر فشرده شده است. بسیاری از والدین فرزندان خود را بیرون کشیده اند که منجر به کاهش درآمد می شود. در برخی موارد، شرایط جدید دور شدن فیزیکی نیز تعداد بچه هایی را که برنامه ها می توانند به خود بگیرن محدود کرده است. در ضمن، همه چیز گران تر است، از وسایل تمیز کردن گرفته تا مطمئن شویم کودکان بازی می کنند و در فاصله مناسب از هم دیگر چرت می زنند.

ترکیب هزینه های بالا و ثبت نام کم می تواند بسیاری از برنامه ها را مجبور به بستن دائمی در ماه های آینده کند. در یک nationwide survey conducted by the National Association for the Education of Young Children نظرسنجی سراسری که توسط انجمن ملی آموزش کودکان جوان در ماه ژوئن انجام شد، دو نفر از پنج نفر پاسخ certain they’ll have to close دهنده – و نیمی از همه ارائه دهندگان مراقبت از کودکان متعلق به اقلیت – گفتند که آنها مطمئن هستند که اگر به نوعی از دولت کمک نکنند، مجبور به بستن آن ها می شوند. تنها ۱۸ درصد برنامه ها گفته اند که انتظار می رود بدون حمایت عمومی بیش از یک سال طول بکشد.

به همین دلیل، بسیاری از مدافعان مراقبت از کودکان، به همراه سن تینا اسمیت، وارن چنین نجاتی را در ماه آوریل پیشنهاد کرد. و جو بایدن بخشی از برنامه مراقبت از کودکان را که در ماه ژوئیه از آن پرده برداری کرد، برای مراکز مراقبت از کودکان کمک کرده است.

بایدن به عنوان اولین گام، دولت های قبیله ای و محلی را به کمک مالی که باید کارگران را به کار نگه دارند و campaign document خدمات عمومی حیاتی را در حال اجرا نگه دارند، از جمله مراقبت مستقیم و خدمات مراقبت از کودکان، ارائه خواهد کرد، در این سند کمپین، این طرح را پوشش می دهد. (کمپین در مورد میزان امدادی که نامزد در صورت انتخاب شدن در دسترس قرار می داد، موارد خاصی ارائه نمی داد.)

اما معاون سابق رئیس جمهور نیز قول می دهد که فراتر از بحران فوری و سرمایه گذاری در مراقبت از کودکان برای آینده است. طرح او را به رایگان پیش دبستانی برای تمام 3 – و 4 ساله در کشور فراهم کند. و برای کودکان زیر 3 سال، این طرح یک سیستم از اعتبارات مالیاتی و یارانه ایجاد به طوری که خانواده های درآمد کمتر از 1.5 برابر درآمد میانجی در دولت خود را بیش از 7 درصد از درآمد خود را برای مراقبت از کودکان پرداخت، با “سخت ترین خانواده های شاغل تحت فشار” پرداخت هیچ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de