آتش سوزی های مخرب در جنوب کالیفرنیا با یک عامل مشترک می سوزند: رعد و برق

سان برناردینو رئیس گردان ملی جنگل جیم اسنو در راه خود را به آتش 43،248 هکتار قبه در موجاو ملی حفظ بعد از ظهر سه شنبه هنگامی که او متوقف شد به طور خلاصه برای تحقیق در مورد آتش کوچکتر در درخت جاشوا.

نزدیک به ۱۵۰ مایل دو فروغ را از هم جدا کرد. زمان بندی یک نمایش تاسف بار از تعداد آتش سوزی طاعون کالیفرنیای جنوبی و بقیه از ایالت طلایی است.

از چهارشنبه، 23 آتش سوزی بزرگ در سراسر کالیفرنیا گزارش شده است که حداقل چهار نفر از آنها در جنوب. تعداد انگشت شماری از آتش سوزی های کوچکتر نیز در جنوب کالیفرنیا گزارش شده است، از جمله 10 در جنگل ملی سن برناردینو.

علل متفاوت است، اما تعدادی از آتش سوزی توسط رعد و برق که از رعد و برق در بالای نقاط مختلف منطقه توسعه یافته، بیشتر در ریورساید و سن برناردینو در حال توسعه شد.

آتش ردیاب کالیفرنیا: نقشه ردیابی آتش سوزی فعلی در سراسر ایالت در زمان واقعی

اخبار: کالیفرنیا آماده برای به چالش کشیدن سه نفر از آتش سوزی، حرارت و COVID-19، نیوزوم می گوید

این شامل آتش درخت 160 هکتاری جاشوا – که اکنون شامل – که ددقیقه قبل از آن توسط فروغ دیگری که یک دهم هکتار 2 مایل به جنوب زغال شده بود. همچنین این در برخورد صاعقه ای رخ داده که در لبه های آن، مقامات آتش نشانی وجود دارد.

مایک مک کلینتاک رئیس گردان آتش شهرستان سن برناردینو گفت: “هر اعتصاب ممکن است آتش سوزی بالقوه باشد، و من تعجب می کنم که ما فقط دو تا داشتیم.”

گوین نیوزوم روز چهارشنبه گفت که در چند روز گذشته در سراسر کالیفرنیا ۱۰۸۴۹ مورد اصابت صاعقه گزارش شده است که یک دوره موسمی سالانه توسعه می کند.

پیش بینی کنندگان خدمات آب و هوایی ملی می گویند دوره موسمی خاموش به اواخر این هفته پس از اینکه به طور معمول در اواسط ژوئیه شیوع.

رعد و برق انتظار می رفت تا چهارشنبه قبل از نوار کردن جلوتر از آخر هفته. هر چیزی که در آینده توسعه یابد، به احتمال زیاد در ارتفاع بالاتر ی آن به وجود خواهد امد.

رز شونفلد، یک کارآموز هواشناسی NWS گفت: «ما هیچ چیزی را پیش بینی نمی کنیم، بگو، ساحل. “این در امتداد زنجیره کوه و بیشترین احتمال منطقه خرس بزرگ است.”

فیل گنسالوز هواشناس گفت که ۹۹ حمله رعد و برق ابر به زمین در سرتاسر کالیفرنیای جنوبی سه شنبه ثبت شده است، اما افزود:« این روز فعالی نبود. ممکن است حتی کمتر از میانگین باشد.”

همچنین صاعقه به خاطر آتش سوزی قبه که بزرگترین آتش سوزی در جنوب کالیفرنیا است، مقصر می دوشد. الکس اولو، عضو تیم مدیریت حوادث آن، گفت: پنج درصد از محیط آن مهار شده بود و میزان گسترش آن حداقل چهارشنبه بود.

مقامات تخمین می زنند که آتش سوزی در حدود 30 مایلی جنوب غربی پریم، نئو، ممکن است به طور کامل توسط 30 اوت مهار شود.

در پشت آتش قبه در اندازه است که آتش سیب، که پس از شروع 31 ژوئیه در گیلاس دره، در حدود 20 مایلی شرق سن برناردینو، همچنان به آتش می سوزد. تا چهارشنبه، 33424 هکتار سوزانده شده و 95% شامل.

محققان کال آتش می گویند آتش سوزی اپل توسط یک وسیله نقلیه دیزلسوخت “گازوئیل سوز کربن از سیستم اگزوز گسیل شد” مشتعل شد.

آتش سیب در میان حداقل سه آتش سوزی بزرگ است که به طور مستقیم به رعد و برق مرتبط نیست، حداقل در حال حاضر است.

مقامات هنوز هم در تلاش برای شناسایی علت آتش سوزی دریاچه، که جرقه اوت 12 در جنگل ملی آنجلس. این 25948 جریب سوزانده شده، 12 سازه را نابود کرده و همچنان 4570 هکتار دیگر را تهدید می کند.

در نزدیکی دریاچه هیوز در منطقه ای در شمال شرقی بزرگراه 5 و جنوب بزرگراه 138 در حال سوختن است. حدود ۳۸٪ محیط آن مهار شده است.

همچنین سوزاندن 4300 هکتار مزرعه 2 آتش شمال آزوسا، شهرستان در حدود 20 مایل از لس آنجلس است. به گزارش دفتر دادستانی شهرستان لس آنجلس، این کار 13 آگوست آغاز شد و به گزارش دفتر دادستانی شهرستان لس آنجلس، اسمین پالنسیا، یک مرد 36 ساله به عنوان یک مرد 36 ساله به اتهام ایجاد تکان به کار شبه هرزگی متهم شده است.

آتش نشانان با بالا رفتن درجه حرارت در میان گرمای تاریخی کالیفرنیا، که آوردن درجه حرارت سه رقمی در سراسر ایالت است، در حال رقابت هستند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>