کالیفرنیا هنوز هم تحلیلگر برای مطالعه پیشنهاد واردات آب دریای سالتون پیدا نشده است آن را برای

خواسته

دراز مدت رفع برای دریای شورتون همیشه کوچک باقی می ماند به عنوان مقامات آژانس منابع طبیعی کالیفرنیا در روز چهارشنبه نشان داد که آنها قادر به پیدا کردن یک تحلیلگر برای مطالعه راه حل های پیشنهادی برای یک مشکل نزدیک به دو دهه قدیمی است.

یازده طرح مختلف، ارائه شده در سال 2018، روش های واردات آب از دریای کورتز یا اقیانوس آرام برای کاهش شوری و معکوس تلفات آب در دریای سالتون، که در معرض یک پلیا سمی لاک با آفت کش ها و آلاینده های دیگر را در معرض پیشنهاد. اگر چه برخی از محققان که مطالعه دریاچه نوشتن برنامه ها به عنوان رویاهای مالی و لجستیکی لوله, CNRA هنوز هم نیاز به مطالعه آنها را به عنوان بخشی از فرایند برای تعیین یک راه حل بلند مدت.

اما تلاش های متعدد آژانس برای استخدام تحلیلگر مستقل برای بررسی طرح ها شکست خورد. مقامات آژانس، که متعهد به استفاده از یک کارشناس خارج از کشور، گفت: آنها امیدوارند برای پیدا کردن کسی که در پاییز اما توضیح نداده است که چگونه خواهد بود انجام شود. CNRA در حال حاضر به عقب رانده جدول زمانی خود را از طریق پیشنهاد کار می کنند، و آن را تا به مهلت 2022 ارائه یک راه حل است.

این و دیگر به روز رسانی ها در یک نشست عمومی سالانه در مورد مسئله دریای سالتون که توسط هیئت کنترل منابع آب ایالت کالیفرنیا میزبانی شد.

“دولت از پشت در تثبیت دریای سالتون می آیم، ” وزیر CNRA وید Crowfoot در کنفرانس ویدئویی اذعان کرد. “این اولویت ی بوده که خیلی وقته که از شگذشته”

خود جلسه چهارشنبه در ابتدا برای ماه مارس برنامه ریزی شده بود اما به دلیل همه گیر COVID-19 به تاخیر افتاده است. این رویداد شامل مقامات منطقه آبیاری امپریال، اداره احیای ایالات متحده، اداره دریای سالتون و دیگر سازمان های دولتی، مقامات منتخب و گروه های جامعه بود.

بسیاری از مشکلات دریای سالتون در سال ۲۰۰۳ هنگامی آغاز شد که یک توافق انتقال شروع به قطع مقدار عظیمی از آب کرد که زمانی به عنوان رواناب آبیاری از دره امپریال به دریاچه جریان داشت. مقامات دولتی روز چهارشنبه از سال ها سرخوردگی در عدم پیشرفت سخن می گفت، اما این نشست لحن مثبتی داشت که حاکی از افزایش همکاری میان سازمان های دولتی بود.

اگر بخواي يه رنسانس وجود داره اگر از ایالت بخوای، تعهد دوباره ای وجود داره، “سرپرست شهرستان ریورساید پنجم مانوئل پرز گفت.

مقامات دیگر احساسات او را منعکس و گفت که دولت گوین نیوزوم بسیار بیشتر از دولت سابق جری براون در تخصیص بودجه و ساخت آهسته حرکت فاجعه سلامت عمومی در اولویت است.

ده ها میلیون دلار بودجه از کاهش بودجه ناشی از کوروناویروس جان سالم به در برد، و دولت اعلام کرد 10 موقعیت جدید ایجاد خواهد شد برای کار بر روی سالتون دریای مربوط به مسائل. چند نفر از آن کارکنان در دفاتر منطقه حیات وحش امپراتوری، واحد ویستر، درست در شمال نیلند در شهرستان امپریال مستقر خواهد شد.

با این حال مشکلات دریای سالتون از حل شدن فاصله دارند.

دریاچه در حال حاضر توسط سموم اعم از به احتمال زیاد حشره کش سرطان زا DDT و آمونیاک به آرسنیک و نمک، توضیح داده شده ماریا Davydova، دانشمند محیط زیست در رودخانه کلرادو حوضه منطقه ای آب کنترل هیئت مدیره. IID همچنین پیش بینی می کند که می تواند تا 66948 هکتار خشک وجود دارد، در معرض بستر دریاچه تا سال 2028، به گفته تینا شیلد، مدیر بخش آب این منطقه است.

“IID و ذینفعان آن امیدوارند که امسال نشان دهنده یک نقطه عطف است، اما باقی می ماند که دیده می شود، “سپرهای گفت.

از زمان معامله انتقال آب در سال ۲۰۰۳، این دریاچه در مجموع ۲۳۸۰۰ هکتار از سطح زمین را از دست داده و به گفته جاستین هرریگ، دانشمند ارشد محیط زیست با هیئت مدیره آب ایالتی، ۹/۵ فوت کاهش یافته است.

برنامه 10 ساله مدیریت دریای سالتون در پی پوشش حدود 30000 هکتار از پلیا های در معرض در پروژه های سرکوب گرد و غبار و ترمیم زیستگاه تا سال 2028 است. و در ماه فوریه، CNRA گزارش سالانه برنامه مدیریت دریای سالتون خود را منتشر کرد، که هدف ی از سرکوب گرد و غبار ۳۸۰۰ جریب را تا پایان سال ۲۰۲۰ مشخص کرد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>