آتش ردیاب کالیفرنیا : ردیاب نقشه آتش سوزی فعلی در سراسر ایالت در زمان واقعی

یادداشت سردبیر: ما این داستان را برای همه خوانندگان به عنوان یک سرویس مهم عمومی آزاد کرده است. اگر شما قادر هستید، لطفا اشتراک به Redding رکورد جستجو نور / Redding.com در نظر بگیرید.

فصل آتش سوزی در کالیفرنیا تقریبا همیشه به معنی تعداد زیادی از آتش سوزی در سراسر ایالت در همان زمان است. گوین نیوزوم در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از ظهر چهارشنبه گفت: ۳۶۷ آتش سوزی شناخته شده وجود دارد که ۲۳ آتش سوزی بزرگ محسوب می شود.

آتش سوزی و دود ردیاب ما آثار گزارش آتش سوزی از گروه ملی آتش نشانی هماهنگی و کال آتش است به روز رسانی شده در ساعت و بهترین راه برای ردیابی هر آتش سوزی در یک مکان است.

ردیاب آتش یک نقشه با نقطه نقطه نقطه هر آتش فراهم می کند و همچنین نشان می دهد که در آن هشدار دهنده پرچم قرمز در اثر، در میان اطلاعات دیگر است. همچنین می توانید بر روی هر نقطه کلیک کنید تا اطلاعات دقیقی در مورد آتش سوزی در آن منطقه مشاهده کنید.

فصل آتش سوزی کالیفرنیا: کالیفرنیا ‘کشیده نازک برای خدمه’ به عنوان آتش سوزی در سراسر ایالت می سوزد

آتش رهایی: آتش ۵ هکتاری در نزدیکی شینگل تاون حاوی

به علاوه، ردیاب آتش اندازه، درصد مهار را به روز می کند و خلاصه ای از آتش زیر نقشه را برای کسانی که علاقه ای به استفاده از نقشه خود را ارائه می دهد.

کالیفرنیا ردیاب آتش

اگر نمی توانید نقشه بالا را ببینید، روی این لینک کلیک کنید

جو ژاک یک تهیه کننده دیجیتال با شبکه امروز ایالات متحده آمریکا است. شما می توانید او را در توییتر @JoeJacquezAZ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>