یک وکیل سابق صنعت نفت ادامه خواهد داد خواستار عکس برای یک سازمان دولتی است که نظارت بر نزدیک به یک چهارم میلیارد هکتار عمومی در غرب ایالات متحده، با وجود کاخ سفید گفت در طول هفته گذشته که رئیس جمهور دونالد ترامپ نامزدی ویلیام پری Pendley را پس خواهد گرفت.

ادامه Pendley ‘sre in the Interior Department’s Bureau of Land Management comes under a unusual arrangement that Pendley himself set months ago, according to a document obtained by The Associated Press.

در ماه مه، به عنوان مجوز موقت برای او به رهبری آژانس در مورد به پایان می رسید، Pendley امضا سفارش که موقعیت خود را ساخته شده است، معاون مدیر سیاست و برنامه ها، دفتر پیش فرض در حالی که محل رهبری مدیر خالی است، سند نشان می دهد.

جزئیات طرح جانشینی باعث شد که دموکرات ها روز سه شنبه درخواست های خود را برای حذف پِندلی تجدید کنند.

“اين باديونه ست” سن جان تستر، دموکرات مونتانا در مصاحبه ای از دستور ماه مه اینطور نیست. شما نمی خواهید معاون مدیر سیاست و برنامه ها قادر به دیکته کردن کسی که مسئول (اداره.) …اين خيلي مهمه که يه آژانس اون بايد حذف بشه

Pendley وکیل صنعت طولانی مدت و وکیل مدافع حقوق مالکیت از وایومینگ است. قبل از پیوستن به دولت ترامپ، او از دولت خواست تا زمین های عمومی خود را بفروشد.

دفتر ها در حال جارو شدن هستند، با حدود 1 از هر 10 هکتار در سطح ملی تحت سلطه خود، عمدتا در سراسر غرب ایالات متحده است.

یک مقام ارشد دولت روز شنبه گفت که نام پاندلی به عنوان نامزد ترامپ به دلایل نامشخص در حال پس گیری است. تا زماني که مجلس سنا به جلسه برنگرده رسمي نخواهد بود

نامزدی او برای استمارات تأیید سنا که مطمئناً مجادل آمیز هستند، صحنه را تعیین کرده بود. که یک سردرد سیاسی برای سناتورهای جمهوری خواه مانند استیو دینز مونتانا و کوری گاردنر کلرادو ایجاد کرد، که به دنبال سوزاندن درخواست تجدید نظر خود را به رای دهندگان حفاظت از آنها به عنوان آنها در انتخابات نوامبر با چالش گران قوی روبرو هستند. گروه های حفاظت در روزهای اخیر تبلیغات را اجرا می کنند و از داینس می خواهد که با پاندلی مخالفت کند.

کانر سوانسون سخنگوی وزارت کشور تایید کرد که ترتیب ی که به دستور پاندلی مشخص شده به این معنی است که او به رهبری اداره ادامه خواهد داد. دستور تاریخ پایان مشخصی در دست نیست. سوانسون افزود که آیا نامزد دیگری به نام کاخ سفید خواهد بود یا نه.

مقامات آژانس درخواست های AP برای مصاحبه با Pendley و ارائه سوابق اقدامات خود را در حالی که پر کردن موقعیت رهبری به طور فرضی موقت از تابستان 2019 رد کرد. دستور 22 مه از Pendley، که همچنین توسط دستیار وزارت کشور کیسی هموند امضا شد، مشخص شده بود که سوابق چنین باید نگهداری شود.

تصدی Pendley در حال حاضر به مراتب بیش از 210 روز است که یک مقام می تواند در یک موقعیت بازیگری تحت قانون اصلاحات فدرال ویا جاهای خال خدمت می کنند، با توجه به طرح دعوی در دادگاه فدرال ماه گذشته توسط دولت مونتانا. استیو Bullock، دموکرات است که به دنبال از کرسی کردن Daines.

کمپین بولک هفته گذشته تبلیغی را آغاز کرد که مخالفت فرماندار با پاندلی را در پی داشت و از دینز به خاطر مخالفت نکردن با او انتقاد کرد.

مقامات دولت ترامپ ادعا می کنن که دعوی بولک بی اندازه است. آنها استدلال می کنند که پاندلی هرگز رسماً «بازیگر کارگردان» نام نگرفت بلکه او «اعمال اختیار اختیار یدک کش کارگردان» است.

منتقدان می گویند دولت در حال سقوط در دلالی و قانونی کمی از دست به کنترل Pendley بر آژانس نظارت بر نفت و گاز حفاری، چراو و فعالیت های دیگر در مناطق گسترده ای در غرب ایالات متحده است.

مشاور حقوقی رئیس بولک، راف گریبیل، گفت: یادداشت “پَندلی” در ماه مه “تایید می کند، بدون شک، آنچه که ما در حال حاضر می دانیم: ویلیام پری پاندلی اداره مدیریت زمین را اداره می کند و همچنان به این کار با نقض قانون اساسی و فدرال ایالات متحده ادامه می دهد.”

دومین طرح دعوی در پی برکناری پاندلی پس از آن است که در دادگاه فدرال در واشنگتن دی سی در ماه مه توسط دو گروه حفاظت، پروژه آبخیزداری غربی و کارکنان عمومی برای مسئولیت محیط زیست واصل می شود.

Pendley در گذشته از محیط زیست به عنوان افراط گرایان انتقاد کرده و حمایت از دامدار نوادا Cliven Bundy، که خانواده اش در حال حاضر در برابر عوامل فدرال به مقاومت مسلحانه مشغول شده است.

پس از پیوستن به دولت، او اعلام کرد که حمایت گذشته اش از فروش زمین های عمومی بی ربط است زیرا رئیس او، دیوید برنهارد، وزیر کشور، مخالف فروش عمده فروشی زمین های عمومی است. از زمان ورود پندلی، مقامات آژانس گفتند که این اداره بیش از ۲۵۰۰۰ جریب زمین را به دست آورده و در پی گسترش دسترسی تفریحی بوده است.

همچنین پِندلی خود را از کار که شامل ده ها مشتری سابق در پی درگیری های منافع دموکرات ها و محیط زیست گرایان بود، باز می کرد. مشتریان سابق از سازمان های کشاورزی و معدن، تا یک شرکت انرژی به دنبال حفاری در زمین های مجاور پارک ملی یخچال طبیعی بود.

در زمان ترامپ، اداره زمین به دنبال مقیاس کردن برخی از حفاظت ها برای زمین های عمومی، از جمله پیشنهاد هایی برای کاهش محدودیت ها در اکتشاف نفت و گاز، معدن و چرا است.

جایسون اونیل با پروژه ارزش های غربی که یک گروه طرفدار یمخالف رهبری پاندلی از دفتر است، گفت: «پِندلی در حال انجام دادن پیشنهادهای خود است. او در بخش خصوصی کار می کرد و در حال حاضر او می شود که به سمتی که در آن او قدرت انجام کارها را بسیار سریع تر و همچنین اجتناب از نور و پاسخگویی است که جلسه سنا را به ارمغان بیاورد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net