5 برنده و 2 بازنده از شب 3 کنوانسیون دموکرات

با دریافت رسمی نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری در سه شنبه شب، چهارشنبه شب در کنوانسیون ملی دموکرات ها برای سخنرانی های بزرگ از فقط در مورد هر دموکرات برجسته به جز نامزد خود را به جز نامزد: باراک اوباما، نامزد قبلی هیلاری کلینتون، سه مقام اول نهایی الیزابت وارن، نانسی پلوسی رئیس مجلس، و همسر اداره بایدن کمالا هریس. اوه، و بيلي ايلش

شب به طور قابل درک فاقد جذابیت DIY از روز سه شنبه دولت توسط دولت رول رای گیری برای رئیس جمهور. اما این انتقادهای شدید اوباما تا به امروز از جانشین او، رئیس جمهور دونالد ترامپ، و فرصت هریس برای معرفی دوباره خود را به ملت در بزرگ پس از او شکست خورده پیشنهاد ریاست جمهوری برجسته بود. و آن زمان هوایی را به برخی از اولویت های سیاست که سیاست دموکراتیک را در سال های اخیر تحت سلطه قرار داده اند اختصاص داده است: کنترل اسلحه، مهاجرت، تغییرات آب و هوایی، مسائل زنان، و مراقبت از کودکان.

در اینجا چیزی است که در شب سه از کنوانسیون ایستاد.

در نیم ساعت اول نمایش چهارشنبه دو موضوع خشونت تفنگ و تغییرات آب و هوایی تحت سلطه قرار گرفت. در هر دو بخش، آمریکایی های جوان در نمایش حزب دموکرات به مرحله مرکزی دست می یازید.

بخش خشونت اسلحه شامل یک ویدیو قدرتمند، روایت شده توسط فعال پارکلند اما گونزالس، در مورد تلفات خشونت تفنگ است در زندگی عمومی آمریکایی. بخش های آب و هوایی یک سری از فعالان جوان را در نورافکند. و بعد، اگه به خانه نقطه ای چکش بزنم، بخش آب و هوایی با اجرای بیلی ایلیش بسته شده، که مسلما ً معروف ترین هنرمند نسل Z روی این سیاره است.

به عنوان یک جوان سابقا، من نشان دادن آنچه که بچه ها امروز انجام می دهند بسیار چشمگیر است. اما یک منطق عمیق تر پشت تصمیم DNC برای تمرکز بر فعالان جوان در اینجا وجود دارد.

فعال
تغییر اقلیم کاترین لورنزو به کنوانسیون
مجازی می کند. DNCC / گتت تصاویر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>