…چفت و سختی های قابل توجه جیل بایدن

در یک رویداد کمپین فوریه در منچستر، نیوهمپشایر، یک معترض سعی کرد به سرعت در سکو جایی که جو بایدن صحبت می کرد، بکند.

آنچه بعد از آن اتفاق افتاد در ویدئویی که به سرعت ویروسی شد، ضبط شد: جیل بایدن از طرف مقابل صحنه وارد شد، معترض را با بدن خودش مسدود کرد و او را دور کرد تا شوهرش ادامه پیدا کند.

بانوی دوم سابق بعدها در مورد این رویداد در توییتر شوخی, با سر به روح مبارزه با او را در فیلادلفیا – منطقه ای به عنوان هدف.

لحظه ای نشان داد بسیاری در مورد جیل بایدن، حداقل به عنوان او خود را به طور عمومی در طول سال ها از حرفه سیاسی شوهرش ارائه شده است: او تکه تکه، مستقل، و مایل به دفاع از آنهایی که او دوست دارد – فیزیکی، در صورت لزوم.

در مقدمه ای ویدئویی برای سخنرانی اش در کنوانسیون ملی دموکرات در سه شنبه شب، او حادثه ای را از دوران کودکی اش بازگو کرد که در آن از یک قلدر در مدرسه خواهرش فهمید: او به خانه اش راه پیمود و “او را درست در صورت مشت زد.”

سخنرانی خود نشان داد چهره ای متفاوت از شخصیت خود را: او در مقابل کلاس درس ایستاده بود که در آن او یک بار تدریس زبان انگلیسی – در حال حاضر خالی به دلیل Covid-19 – او به طور حرکت از خانواده های آمریکایی تراجیع رنج می برد و ترس خود را در مورد ارسال فرزندان خود را به مدرسه در میان همه گیر صحبت می کنند. به عنوان یک مادر و یک مادر بزرگ، به عنوان یک آمریکایی، من از بزرگی این از دست دادن، با شکست در محافظت از جوامع ما، توسط هر زندگی گرانبها و بی جایگزین از بین رفته دل شکسته است، او گفت.

اما در اینجا، نقاط قوت او در حال نمایش بود: توانایی او برای ارتباط با آمریکایی های عادی و پیوند دادن چالش های شخصی خانواده اش و دیگران با مسائل گسترده تر ملی مواجه شده اند. ارین کاسی، استاد علوم سیاسی دانشگاه دلاویر به وکس گفت: «جیل بسیار حاضر و قابل ارتباط است.

او گفت: «او در یک پادکست می گذرد و دربارهٔ اینکه مادر خوبی بودن به چه معنی است، گفتگو خواهد کرد» “او این را به سوالات ی در مورد دولت اسلاید، اما این واقعا کمک می کند تا مردم به او متصل و اتصال به داستان گسترده تر خود را به عنوان یک خانواده است.”

چند ماه آینده نقاط قوت جیل بایدن را به عنوان شوهرش در برابر ترامپ روبرو آزمایش خواهد کرد — و به طور بالقوه ، دور تجدید شده ای از سوالات در مورد گذشته خود را. اما هر اتفاقی که بیافتد، جیل مصمم به جعل مسیر خود به عنوان بانوی اول بالقوه است: کسی که در آن بدون اینکه هیچ وقت هویت خود را از دست دهد، از همسرش حمایت می کند.

جیل بایدن در سال ۱۹۵۱ در نیوجرسی متولد شد اما در شهر بید گروو در پنسیلوانیا، حومه فیلادلفیا بزرگ شد. او نگفته است که فیلی او را ریشه های چند بار در دنباله مبارزات انتخاباتی، توییت اوایل این هفته که او “همیشه آن دختر از فیلی باشد.”

“اگر شما از فیلادلفیا، شما می دانید که چه معنی است، “کلی دیتمار، استاد علوم سیاسی در دانشگاه راتگرز-کمدن و یک دانشمند در مرکز زنان و سیاست آمریکا، به Vox گفت. يعني اون زمين به زمين هستن، ولي سخت هم هست. “فیلی به پرتاب گلوله برف در سانتا در بازی عقاب شناخته شده است، او توضیح داد. “ما اون ارزش رو نداريم”

جیل بایدن پنسیلوانیا را برای حضور در دانشگاه دلاویر ترک کرد و یک بار در آنجا، او برای تبلیغات محلی الگوگرفت، به عنوان جادا یوان و آنی لینسکی گزارش در واشنگتن پوست. جو بایدن، سپس یک سناتور جوان که همسر و دختر نوزاد خود را در تصادف اتومبیل از دست داده بود، چند سال قبل، یکی را دید و ظاهرا می خواست او را ملاقات کند. تا شانس داشته باشه، برادرش شماره اش رو داشت.

واکنش جیل به تماس جو بایدن، او اخیرا توییت کرد، این بود که، “چگونه این شماره را دریافت کردی؟”

اما این دو در سال ۱۹۷۷ پس از پنج بار پیشنهاد ازدواج با او (به خاطر پسران جوان بایدن که مادر خود را از دست داده بودند، او گفته است: “من باید مطمئن می شدم که برای همیشه”) ازدواج کردند. او نهفته است توییت نشان از رویکرد عمومی خود را به ازدواج خود را — مانند میشل اوباما ، که قبلا در مورد نفس صبح پرزیدنت اوباما شوخی ، او هرگز یکی برای قرار دادن شوهرش در یک دستپاچه ، Dittmar گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>