عزیزم پای تیم نورمن، عجیب و غریب رقصنده متهم به قتل برای استخدام طرح

برای بزرگ شدن کلیک کنید James Timothy Norman was charged in a murder-for-hire plot. - MADISON COUNTY, MISSISSIPPI DETENTION CENTER

  • شهرستان مدیسون، بازداشتگاه می سی سی پی
  • جیمز تیموتی نورمن متهم به قتل برای استخدام توطئه شد.

جیمز تیموتی نورمن از شهرت Sweetie Pie است مواجه اتهامات فدرال به او با یک رقصنده عجیب و غریب توطئه در قتل برادرزاده هجده ساله خود را آندره مونتگومری.

پسر 41 ساله صاحب رستوران افسانه ای رابی مونتگومری صبح امروز در خانه اش در جکسون، میسیسیپی، بر اساس بیانیه ای از دادستان ایالات متحده دستگیر شد.

نورمن، که با خانواده اش در نمایش خوش آمدید به Sweetie Pie’sستاره دار بود ، با مادرش بیش از پول در سال های اخیر پس از او شکایت برای باز کردن رستوران ها تحت نام تجاری Sweetie پای بدون اجازه او ، با توجه به سوابق دادگاه دشمنی.

این یک تف کثیف و عمومی بود، اما مقامات فدرال می گویند نورمن یک توطئه بسیار بیشتر از بد ترین اعدام برادرزاده نوجوان خود را در سال 2016 کشته شده است. با توجه به شکایت جنایی مهر و موم نشده امروز، نورمن 450،000 دلار در بیمه نامه عمر در آندره مونتگومری در سال 2014 گرفته شده بود، و او تنها ذینفع بود.

در سال ۲۰۱۶ نورمن در لس آنجلس زندگی می کرد. سوابق تلفنی که توسط کارآگاهان به دست آمده نشان داد که منجر به قتل آندره مونتگومری، نورمن و یک رقاص مستقر در ممفیس به نام تریا الیس به سمت سنت لوئیس رفته و از طریق تلفن های برنتر ارتباط برقرار می کنند. الیس همچنین شروع به تماس با مونتگومری کرد و دسته حساب اینستاگرام خود را به او فرستاد، Alexusdagreat و پیامک می داد که او به سنت لوئیس می رفت.

“من در راه در شهر هستم، او را در ایمیل در تاریخ 10 مارس 2016، با توجه به سوابق دادگاه نوشت.

سه روز بعد نورمن به سنت لوئیس پرواز کرد و اتاقی را در هتل چیس پارک پلازا رزرو کرد. روز بعد، 14 مارس، الیس با مونتگومری تماس گرفت تا بفهمد او کجا بوده، طبق شکایت. تلفن همراه سوابق نشان داد که او آدرس یک خانه به او پیام کشوند: 3964 خیابان پل طبیعی در شهرستان. الیس سپس نورمن نامیده می شود.

آن شب، ساعت 8:02 بعد از شب، مونتگومری در خانه ای در پل طبیعی به ضرب گلوله کشته شد. و محققين معتقدند که اليس اونجا بوده اطلاعات مکان از تلفن او را سوز او را در صحنه قرار داده، و در یکی از آخرین تماس های تلفنی مونتگومری، او با دوست دختر خود صحبت کرد، که بعدها به محققان گفت که او می تواند صدای یک زن در پس زمینه بشنود.

یک دقیقه پس از شلیک هجده ساله، الیس تماس دیگری با نورمن گرفت.

“علی رغم اینکه در صحنه قتل مونتگومری در ساعت ۸:۰۲ شب، اولین تماس تلفنی الیس با پلیس نبود، بلکه به [NORMAN] در ساعت ۸:۰۳ بعد از ظهر، که در آن زمان اطلاعات مکان تلفن او نشان داد که او در مسیری سازگار با بازگشت به خانه اش در ممفیس، تنسی رانندگی می کند، شکایت جنایی می گوید.

سوابق تلفن پس از آن تلفن حرکت به سمت جنوب در امتداد بین ایالتی 55 نشان می دهد. تلفن نورمن به او نشان داد که به لس آنجلس برمی گشت، صبح زود پس از قتل به آن جا می آمد. در همان روز، 15 مارس 2016، هر دو تلفن های سوز دار رفتند، مقامات می گویند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>