خیابان لوئیس شهرستان اجرایی سام صفحه آتش هازل Erby, سابق شورای زن می گوید

برای بزرگ شدن کلیک کنید Hazel Erby says she's been fired as St. Louis County's director of diversity, equity and inclusion. - HAZEL ERBY/FACEBOOK

  • HAZEL ERBY/FACEBOOK
  • هازل اربی می گوید که او به عنوان مدیر تنوع، حقوق صاحبان سهام و شمول سنت لوئیس کانتی اخراج شده است.

سنت لوئیس شهرستان اجرایی سام صفحه تا به اخراج سابق شورای هازل Erby به عنوان مدیر خود را از تنوع، حقوق صاحبان سهام و شمول، با توجه به یک توییت ارسال شده توسط Erby.

“من ساکت نباشم! سیاه پوستان در این اداره ارزش ی، به ویژه زنان سیاه پوست، قائل نیست! اربی امروز عصر زود توییت کرد من فقط از انجام وظايفم راحت شدم سام پيج بهم گفت، “ديگه به تو تو ي کارمندام نيازي ندارم”

Erby نظر بیشتر به RFT را رد کرد اما صحت توییت را تایید کرد.

وینستون کالورت رئیس ستاد به پیج گفت که صفحه خواهد شد در یک اطلاعیه در صبح در مورد Erby.

Page had hired Erby to the $121,000 position early in his administration, shortly after there had been controversy over his move on April 29, 2019 to stifle his effort to be considered as interim country executive. که در یک جلسه به نام با سرعت پس از آن استنجر اجرایی شهرستان اعلام کرد استعفای خود را پس از اعلام گناه به اتهام فساد فدرال آمد.

در این جلسه که شورای شهرستان رای 6-1 (با Erby در مخالفت) به نام رئیس شورای آن زمان صفحه به عنوان مدیر اجرایی شهرستان موقت، حامیان Erby و تجار مارک Mantovani ادعا کرد که آنها اجازه صحبت توسط صفحه.

مشاور تیم فیتچ (منطقه ۳ آر) صفحه را در واکنش به برکناری اِربی منفجر کرد.

“این نمونه ای از سام صفحه ، Fitch گفت: “. “او از کسی استفاده می کند تا زمانی که دیگر به آنها نیاز نیست و سپس آنها را دور می اندازد.”

با به روز شدن داستان، اطلاعات بیشتری ارائه خواهد شد.

  • برای خبرنامه های هفتگی ما ثبت نام کنید تا آخرین اخبار، کارها و مکان های خوردن حق تحویل داده شده به صندوق پستی شما را دریافت کنید.
  • ما را در فیس بوک، توییتر و اینستاگرام دنبال کنید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>