گوین نیوزوم سه شنبه اعلام کرد اضطراری بیش از ده ها آتش سوزی قابل توجه در سراسر کالیفرنیا به عنوان اپراتور برق ایالت با ساکنان و کسب و کار به ادامه حفظ انرژی برای جلوگیری از خاموشی نورد.

استیو بربریچ، رئیس و مدیر عامل اپراتور سیستم مستقل کالیفرنیا، مشتریان را به خاطر تلاش های حفاظتی مبهم که قدرت را در دوشنبه شب نگه داشته است، ستایش کرد.

او گفت اپراتورها از “مسطح شدن چشمگیر” مصرف در ساعت 3 بعد از ظهر دوشنبه پس از هشدار دفتر ش هشدار داد که به عنوان بسیاری از 3.3 میلیون خانه و کسب و کار خواهد شد توسط چرخش، قطع دو ساعته تحت تاثیر قرار. دستور صادر شده و اخطار لغو شد.

او سه شنبه گفت: «این پاسخ حفاظتی که ما به دست می آوریم، خیره کننده بود. “می دانم که داغ است و می دانم که سخت است، اما همین اعمال امروز می تواند همه تفاوت در جهان را.”

دولت در یک موج گرمایی روز طولانی است که سیستم الکتریکی تاکید کرده است و منجر به خاموشی نورد بیش از دو شب آخر هفته گذشته. انتظار می رفت که خط الراس قوی فشار قوی مسئول موج گرما ضعیف شود، اما آب و هوای گرم برای آخر هفته پیش بینی می شد که خانواده ها به دلیل همه گیر شدن ویروس کوروناویروس در خانه بمانند.

نیوزوم سه شنبه اعلام کرد که آتش سوزی صدها آتش سوزی در ایالت می سوزد و برخی از آنها رعد و برق به دنبال دارند.

دفتر نیوزوم در یک اطلاعیه مطبوعاتی گفت که این ایالت در این هفته از آژانس مدیریت اورژانس فدرال کمک های لازم را برای پاسخ به آتش سوزی در ایالت های ناپا، نوادا و مونتری تامین کرده است.

ما در حال استقرار هر منبع در دسترس برای حفظ جوامع امن به عنوان نبرد کالیفرنیا آتش سوزی در سراسر ایالت در طول این شرایط شدید، او گفت.

تخلیه در اثر یا در حال رشد در کشور شراب شهرستان ناپا در شمال خلیج سان فرانسیسکو، در نزدیکی سالینادر شهرستان مونتری، در اطراف سد Oroville شمال ساکرامنتو و در نزدیکی خط ایالتی نوادا در شمال دریاچه تاهو بود.

آتش سوزی در شهرستان ناپا نزدیک به خواص انگور از راه دور در حال رشد متعلق به ویلا دل لاگو Winery در حال سوختن بود.

کارگران تاکستان ما مجبور به تخلیه خیلی سریع شده و امروز صبح شنيديم که هيچ مهاري وجود نداره، پس اين ترسناکه. بسیار تند است، بنابراین می دانم که برای آتش نشانان به بالا شدن سخت است.” دان فیلیپس که در خدمات به مشتریان برای تولید کننده کار می کند.

در جنوب کالیفرنیا، تخلیه برای یک هفته آتش سوزی در کوه های شمال شهرستان لس آنجلس ادامه داشت. دینامیک هوا طوفان های رعد و برق را به وجود آورد و تهدید مضاعف آتش های برق و سیل های فلش را به بار آورد.

کالیفرنیا ایزو صادر کرد خاموشی نورد در نزدیک به 20 سال در روز جمعه، و در نتیجه سه بزرگترین تاسیسات دولت — اقیانوس آرام گاز و برق ، جنوب کالیفرنیا ادیسون و سان دیگو گاز و برق — خاموش کردن قدرت به بیش از 410،000 خانه ها و کسب و کار برای حدود یک ساعت در یک زمان تا اعلام اضطراری به پایان رسید 3 1/2 ساعت بعد.

دوم اما کوتاه تر ضربه سراز ظهر شنبه، بیش از 200،000 مشتریان تحت تاثیر قرار.

دولت سابق جری براون خاموشی نورد را “یک هسته، نه یک بحران، و اضافه کرد که چالش بزرگتر کالیفرنیا خواهد شد افزایش منابع انرژی تجدید پذیر خود را برای رسیدگی به افزایش تقاضا برای برق است که به دلیل تغییرات آب و هوایی آمده است.

Berberich اعتبار کاربران قدرت بزرگ، کسب و کار و مشتریان مسکونی برای کار خوب خود را. او در ابتدا گفت: دولت ممکن است در حدود 7 بعد از ظهر سه شنبه، که کوچکتر از 4400 مگاوات کمبود پیش بینبرای روز دوشنبه کوتاه باشد. کمبود ۴۴۰۰ مگاوات یکه تاز به حدود ۳/۳ میلیون خانه و کسب و کار است.

بعد از ظهر سه شنبه، کالیفرنیا ایزو توییت کرد که حفاظت از مصرف کننده در حال ساخت دندانه است اما قطع هنوز هم به دلیل کوتاهی بود.

Newsom امضا اعلام اضطراری مختلف یکشنبه اجازه می دهد برخی از کاربران انرژی و تاسیسات به شیر منابع انرژی پشتیبان گیری, که با نیازهای انرژی سه شنبه کمک کرد. همچنین او خواستار تحقیق در مورد خاموشی های جمعه و شنبه شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de