نزدیک به 300 از دست دادن قدرت در ایندیو، غیر مرتبط با خاموشی نورد

تخمین زده می شود 284 مشتریان قدرت از دست داده امروز صبح در ایندیو, جایی که پیش بینی می شود جیوه به 115 درجه امروز.

تقریبا نیمی از مشتریان قدرت خود را به حال پشت به, امپریال آبیاری منطقه سخنگوی رابرت Schettler گفت, و ارائه دهنده قدرت در حال تلاش برای بازگرداندن قدرت به بقیه.

مقامات آی آی دی گفتند که عیب یاب ها در محل به مشکل می رسه، اما تخمینی در مورد زمان بازیابی کامل قدرت ندادن.

IID اعلام کرد که از طریق رسانه های اجتماعی حدود 9:00 در ساعت است اما مشخص نیست که چه بخشی از شهرستان تحت تاثیر قرار گرفت.

شتلر گفت که قطع برق به دلیل نقص در تجهیزات بوده و به تهدید اخیر قطع های نورد که از طرف مقامات دولتی اعلام شده است، مربوط نمی شود. در کالیفرنیا، اپراتور سیستم مستقل کالیفرنیا به کالیفرنیایی ها هشدار داد که برق ممکن است در مناطق خاصی به عنوان موج استفاده به دلیل موج گرمای کنونی در اطراف ایالت خاموش شود.

شهرستان Riverside در حال حاضر در هشدار گرما بیش از حد از طریق 10 بعد از ظهر پنجشنبه.

Schettler گفت که IID است که به عنوان آنها به طور مستقل عمل نمی کند این قطع. او نبايد به مشتريان اطمينان خاطر بدهد که قدرت جريان را ادامه خواهد داد

شتلر گفت: “ما تا کنون از روزهای سختی عبور کرده بودیم. ما امروز به پیش بینی نگاه کرده بودیم و مطمئن هستیم که می توانیم تقاضا را پاسخ ببینیم.”

خدمات خبری شهر در این گزارش مشارکت داشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>