دکتر میزوری که پا بیمار را در ایوون او را در حال مجوز لغو

برای بزرگ شدن کلیک کنید You would cry too if it happened to you. - VIA FLICKR/DAN4TH NICHOLAS

دکتر میزوری مجوز خود را برای انجام دارو پس از عمل برروی ایوون شلغو شده است.

به گزارش اسپرينگفيلد نیوز-لیدر، جان اوره، پزشک 73 ساله ای که در ديپ واتر، ميسوری تمرين می کرد – شهری کوچک روستایی حدود چهار ساعت جنوب غربی سنت لوئيس – در ماه مه سال 2016، پابه پاي گانگستريک بيمار را در ايوون پشت دفترش هک کرد.

اسناد یکه واصل شده در ماه ژوئن توسط هیئت ثبت نام ایالتی میزوری برای هنرهای شفا بخش منجر به لغو مجوز پزشک و جراح اور شد و گفت که این عمل در یک “محیط غیر عقیم” انجام شده است.

همان مدارک می گویند که دفتر اوره به عنوان یک دستگاه ریخته دو برابر شد، هیچ دستشويي و آب در حال اجرا نداشت، و حتی شامل میز معاینه هم نبود.

هیئت مدیره بیشتر اشاره می کند که، با توجه به سوابق پزشکی، هیچ آنتی بیوتیک قبل یا بعد از پا قطع شده بود تجویز شد.

در جلسه ای که در ماه ژانویه برگزار شد، اوره بدون وکیل ظاهر شد و از طرف خودش شهادت داد، به گزارش نیوز-سربآر، با ذکر سوابق شخصی و آموزشی خود و توضیح اقدامات اصلاحی که برای انجام آن برنامه ریزی کرده بود. اما تخته به مته نرفت

برای اظهار نظر در روز چهارشنبه رسیده است ، Ure به اسوشیتد پرس گفت که او فقط کمک به دوستان که حاضر به رفتن به بیمارستان. او ادعا می کند که ابزار جراحی خود را “کاملا عقیم” بودند.

Ure است که واجد شرایط برای درخواست برای بازپس دادن به مدت دو سال، با توجه به دستور هیئت مدیره. هيچ خبري از جاي اون دست نيست

  • برای خبرنامه های هفتگی ما ثبت نام کنید تا آخرین اخبار، کارها و مکان های خوردن حق تحویل داده شده به صندوق پستی شما را دریافت کنید.
  • ما را در فیس بوک، توییتر و اینستاگرام دنبال کنید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>