پوشش زنده: کنوانسیون دموکراتیک می شود با این برنامه های مختلف صداهای حمله به ترامپ

آغاز شده

حتماً صفحه را برای پوشش زنده روز دوم کنوانسیون ملی دموکراتیک تازه کنید.

استیسی آبرامس به نقش بزرگتری در کنوانسیون ملی دموکرات ها امیدوار بود، که این یک نقطه در بلیط ریاست جمهوری است که جو بایدن به کالیفرنیا سن کمالا هریس داد.

اما نامزد سابق گرجستان هنوز هم یک شیار نخست وقت سه شنبه، یکی از 17 “ستاره در حال افزایش” حزب ضربه به دادن یک آدرس کلیدی منجر به رای گیری رول تماس است که رسما بایدن به عنوان نامزد ریاست جمهوری حزب را بالا ببرد.

انتخاب بین بایدن و ترامپ مشخص است، او گفت: “یک رهبر که به خانواده های ما یا یک رئیس جمهور که فقط به خودش اهمیت می دهد اهمیت می دهد.”

آبرامس که در میان آن بایدن بود گفته می شد که برای همسر در حال اجرا خود را در یک نقطه در نظر بگیرید، به باریکی مسابقه سال ۲۰۱۸ برای فرماندار از دست داد. او اکنون ریاست نمایشگاه مبارزه با اقدام را بر می دارد، سازمانی که هدف آن بسیج رای دهندگان سیاه پوست و از بین بردن موانع دسترسی رای دهندگان به سراسر کشور است.

طبیعت مجازی کنوانسیون نیز تغییر فرمت کمی. به جای یک دموکرات بالا و در حال افزایش برای ایراد سخنرانی کلیدی، حزب انتخاب به نمایش 17، همه آنها را در موضع بایدن برای گسترش مراقبت های بهداشتی، مبارزه با تغییرات آب و هوایی و رشد اقتصاد است.

دیگر 16 سخنران کلیدی لگد زدن در روز دوم کنوانسیون شامل صاحبان دفتر فدرال و ایالتی از سراسر کشور از جمله ایالات کلیدی میدان جنگ مانند فلوریدا (کمیسیونر کشاورزی ایالتی نیکی فرید) ، میشیگان (ایالتی Rep. ماری Manoogian) ، و پنسیلوانیا (برندن بویل کنگره و کانر بره ، و دولت Rep. مالکوم کنیاتا).

همچنین در فهرست بودند: تنسی ایالت سن. راومش اکبری، کالین آلرد، نماینده کنگره تگزاس، سن یواننا الغونا، نماینده سابق ایالت اوهایو، کاتلین کلاید، لانگ بیچ، کالیفرنیا، شهردار رابرت گارسیا، کارولینای جنوبی ایالت سن مارلون کیمپسون، ویکتوریا نِوِو رئیس جمهور ایالت تگزاس، جاناتان نِز رئیس جمهور ملت ناواهو، جورجیا استیتی ریپ سام پارک، جورجیا، ریپ ایالت نیوهمپشایر دنی روپرشت و بیرمنگام آلاباما، شهردار رندال وودفین

Nez در یک پیام ویدئویی که شامل نیش صوتی ضبط شده جداگانه از همرزمان شمیده خود را گفت: “در این انتخابات بسیار سوار وجود دارد.”

گارسیا افزود: “وقتی ما در نسل های بعد با بزرگترین بحران اقتصادی و بهداشتی مواجه هستیم زیرا رئیس جمهور ما برنامه ای نداشت و هنوز هم برنامه ای در دست نداشت.”

بسیاری از آمریکایی ها ممکن است با این نام آشنا نیست اما آنها به خوبی می تواند بیش از دهه آینده به عنوان صعود به صفوف حزب، گفت: لارا براون، مدیر دانشکده تحصیلات تکمیلی مدیریت سیاسی (GSPM) در دانشگاه جورج واشنگتن.

اگر شما علاقه مند به ایجاد اساسا یک پروفایل ملی، شما نیاز به تبدیل شدن به در میان فعالان در حزب خود را، او گفت. حتی اگر آنها مقدار زیادی از شهرت و یا به رسمیت شناختن نام تولید نمی کند، آنچه که آن را انجام می دهد این است که آنها را بر روی صفحه رادار از فعالان حزب دموکرات wo شروع به حمایت از آنها در نژاد فعلی خود را، در نژاد بعدی و یا در مسائل سیاست گذاری آنها می خواهم برای پیشبرد … این فرصتی برای بیش از 15 دقیقه شهرت است.”

–Ledyard King

گاردی که با بایدن در آسانسور ملاقات کرد تا او را نامزد کند

یک نگهبان امنیتی که در جریان دیدارش با هیئت تحریریه نیویورک تایمز در آسانسور با جو بایدن دست به ملاقات زده بود، اولین کسی خواهد بود که نام خود را برای نامزدی ریاست جمهوری در کنوانسیون ملی دموکرات ها به ریاست جمهوری خود وارد کرد.

ژاکلین بریتنی یکی از سه نفر قرار دادن نام بایدن را به نامزدی در سه شنبه شب است. اون با “سن” کریس کونز و “ریپر” لیزا بلانت روچستر، هر دو از دلاور، به هم ملحق میشن.

۳۱ ساله ای که از به اشتراک گذاشتن نام خانوادگی اش در اهن عمومی خود داری کرده است، فیلم برداری شد و به معاون سابق رئیس جمهور گفت :”دوستت دارم” را در حال اسکورت او به جلسه هیئت تحریریه روزنامه می داند. در حالی که بایدن تائید یه مقاله رو از دست داد، تیمش کلیپ بریتنی رو به عنوان مدرکی بالا برد که بایدن به طور متوسط از آمریکایی های شاغل درخواست می کنه تا نخبگان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>