شورای شهر پالم اسپرینگز پنج شنبه جلسه ویژه ای برگزار خواهد کرد تا در مورد اینکه آیا برای تعیین لیزا میدلتون، عضو شورای یکم به دوره ای دیگر یا ادامه دادن به انتخابات منطقه 5 در پس از او تنها نامزد واجد شرایط برای رای دادن است.

قانون ایالتی اجازه می دهد تا شورای شهر انتخابات را لغو کند و میدلتون را تعیین کند، یا در ۳ نوامبر به انتخابات منطقه ادامه دهد.

میدلتون تنها منطقه 5 ساکن است که رسما نامزد شده است ، از آنجا که او شرط داشتن اوراق نامزدی خود را امضا شده توسط حداقل 80 رای دهندگان ثبت نام کرده ، با توجه به شهرستان را برآورده کرد.

اگر میدلتون منصوب شود، او به مقام خود سوگند می خورد و دوره رسمی او از ۱۰ دسامبر آغاز خواهد شد. اگر شورا در عوض تصمیم به برگزاری انتخابات منطقه ۵ بگیرد، طبق برنامه پیش خواهد افتاد و دفتر شهر بین ۷ سپتامبر تا ۲۰ اکتبر نامزدهای نوشتن را می پذیرد.

انتخابات منطقه ۴ — که دارای سه نامزد از جمله شهردار پرو تِم کریستی هولستژ، مایک مک کولوخ و دیان تورس است— از این تصمیم بی تأثیر خواهد بود.

واقع در جنوب جاده رامون و غرب از راه طلوع آفتاب, منطقه 5 دارای حدود 8,500 ساکنان و جمعیت رای گیری سن است که 83% سفید, 10% لاتین, 4% آسیایی آمریکایی و اقیانوس آرام جزیره ای و 2% سیاه, با توجه به شهر.

نخل اسپرینگز تنها در مواجهه با تصمیم گیری در مورد آنچه که در آن تنها یک نامزد برای واجد شرایط برای رای دادن برای یک دفتر خاص وجود دارد.

بنابر گزارش کارکنان شهرستان پالم اسپرینگز، تنها یک نامزد در هر دو انتخابات دفتر دفتر ایندیو سیتی و خزانه دار وجود دارد. Wildomar, a city in western Riverside County, also is facing a similar issue with a council seat.

در روز پنجشنبه، شورا همچنین می تواند بسته شدن بخشی از نخل کنیون درایو بین راه Tahquitz کنیون و جاده باریستو را به اتاق را برای منطقه ناهار خوری موقت در فضای باز گسترش تصویب.

در ساعت 4 بعد از شب، ساکنان می توانند به صورت آنلاین جلسه را تماشا کنند.

انتخابات: لیزا میدلتون برای اجرای دوباره برای پالم اسپرینگز شورای شهر، به دنبال کرسی سنا ی ایالت

تابلو: نخل اسپرینگز ‘لیزا میدلتون منصوب به صفحه Calpers

تاریخچه: لیزا میدلتون کیه؟ اولین فرد تراجنسیتی که به دفتر غیر قضایی در کالیفرنیا انتخاب شد

شين نيول اخبار فوري و شهرهاي دره اي مربيلاي غربي پالم اسپرینگز، شهر جامع و چشمه های آب گرم صحرا را پوشش می دهد. او می تواند در ساعت shane.newell@desertsun.com 760-778-4649 و یا در توییتر در @journoshane.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de