آغاز می شود

صبح چهارشنبه مشخص شده اولین روز مدرسه برای بیابان شن یکپارچه مدرسه منطقه و همراه با آن برخی از عوارض با تکنولوژی آمد دانش آموزان و معلمان استفاده از ارتباط برقرار به عنوان آنها شروع سال تحصیلی از طریق یادگیری از راه دور.

در حدود ساعت 7:30 صبح، نوشته های رسانه های اجتماعی سیل را آغاز کردند چرا که چند پدر و مادر نشان دادند که نمی توانند به سیستم عامل ها وارد شوند و Chromebooks مدرسه به عنوان راهی که دانش آموزان و معلمان با یکدیگر تعامل می کنند، فراهم کرده بودند.

La Quinta دبیرستان معلم سازمان فیس بوک این پیام را با پیروان خود در 9:01 به اشتراک گذاشته: “پدر و مادر صبح بخیر, نگهبانان و دانش آموزان. لطفا آگاه باشید، ما در حال حاضر تجربه مسائل سرور و در نتیجه دانش آموزان قادر به دسترسی به حساب های دانشجویی خود را Vue. مدرسه فناوری منطقه مطلع شده است و در حال حاضر در حال بررسی این موضوع است. ما به محض برطرف شدن مشکل، به شما یک به روزرسانی ارائه می کنیم.”

بیشتر: چقدر نقش بزرگی در حضور هواداران در بودجه یک مدرسه برای ورزش دبیرستان ی بازی می کند؟

بیشتر: PSUSD آغاز سال جدید مدرسه با یادگیری از راه دور

ماری پری، افسر اطلاعات عمومی برای DSUSD، به مسائل اذعان کرد و موعظه صبر.

پری گفت: “ما درک می کنیم، همه می خواهند فرزندان شان به طور کامل شرکت کنند، و می خواهند بچه های شان در آن محیط مدرسه باشند.” وقت کردی که به بچه هات کمک کنی و این اتفاق بیفته اميدوارم همه بتونن يه نفس عميق بکشن ما با هم در این کار قرار داریم و در آن قرار داریم.”

از ساعت 10:40 صبح، پری گفت که بعضی از مدارس به طور کامل به صورت آنلاین به عقب آورده شده اند در حالی که دیگران این طور نیست. او گفت که این ترکیبی از مشکلات، از جمله مسئله سرور در پایان آنها بود. برخی از مناطق در منطقه مدرسه نیز دچار قطع برق شد.

ما انتظار نداشتیم که این اتفاق بیافتد، اما ما آماده بودیم که انتظار غیرمنتظره را داشته باشد. این مرز جدیدی برای بچه ها و مرز جدیدی برای ما است.” اگر همه فقط می توانند صبور و درک داشته باشید، ما آن را در حال حرکت ایجاد می کنیم. این همه یک طوفان کامل در جهان که در آن ما در حال تلاش برای حرکت بوده است. هر چيزي که نياز به تعمير داشته باشه، درست ميشه. این یک ماجراجویی جدید است، و ما متعهد به اطمینان حاصل کردن این بهترین مدل ممکن است یادگیری از راه دور برای دانش آموزان ما است.”

در به روزرسانی ای که در ساعت ۱۲:۱۵ بعد از شب در آمد: پری گفت: «مسائل مختلفی وجود داشت که همه به آنها می شود یا به آن ها می گفتند که شامل یک منطقه گسترده ای بود که صبح زود به آن ها می رفت. ما همچنان متعهد به ساختن این روش جدید یادگیری کار برای همه باقی می ماند.”

نه تنها سرخوردگی ها، بلکه راه حل هایی در رسانه های اجتماعی پخش می شد.

در رسانه های اجتماعی، والدین به جای کتاب های کروم کتاب های مدرسه ای، ایده های کار اطراف مانند ورود به سیستم عامل ها را از کامپیوترهای شخصی به اشتراک می گذاشتند. دیگران گزارش داده اند برخی از معلمان ایمیل دانش آموزان به طور مستقیم با لینک زوم و راه های دیگر برای ورود به سیستم.

شد پاورز خبرنگار روزنامه ٔ سان کویر است. تو ميتوني باهاش shad.powers@desertsun.com کني اگر شما یک پدر و مادر در صحرا شن یکپارچه مدرسه منطقه، او می خواهم از شما در مورد چگونگی روز اول مدرسه خود را تا کنون رفته است بشنود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de